Bosé nohy v parku

• USA Barefoot in the Park (více)

Střešní okno netěsní. Sousedi jsou trochu blázni. Samá komická setkání. První byt Paula a Corie má k dokonalosti daleko a jejich čerstvé manželství k ní také nemá zrovna nejlblíž! Jsou zamilovaní, ale každý je zcela jiný! Paul je upjatý, Corie impulzivní. Těšte se na jiskření, ke kterému dochází při střetu protikladů! Komedie Neila Simona v hlavních rolích s Jane Fondou, Robertem Redfordem a Mildred Natwickovou (nominace na nejlepší herečku ve vedlejší roli, 1967). Zjistíte, že není nic lepšího, než Bosé nohy v parku! (Magic Box)

sskrblik

Společné bydlení není skutečně jednoduchá záležitost. O tom se můžete přesvědčit v pěkné klasické komedii se šarmantním Redfordem a sexy Jane Fondou. Nejzajímavější je jejich charakterová odlišnost, díky níž si začnou manželé lézt krkem. Je to jako by člověk pozoroval dokonalé nastínění lidských temperamentů. Je to vlastně střet cholerismu a hysterie představován v podobě obou skvělých herců. Všimněte si též důrazné hudby, které podkresluje scénky z filmu. Příjemný film pro kteroukoliv denní dobu :-) ()

horacko

Táto kombinácia Redford + Fonda je vskutku výborná. príjemná komédia, ktorá ma skvelo pobavila, pri ktorej som neraz poriadne zasmial. ()

Gurtha

Navzdory svému věku zůstávají Bosé nohy dynamické, nezadrhávají ani nepokulhávají, a to navzdory faktu, že chůze do schodů jim činí jisté potíže. ()

JohnSmith

Pěkně jsem se bavil, ikdyž tenhle typ filmů moc nemusím. Redforda mi bylo strašně líto, mít doma něco takovýho jako byla Fondová, tak ji buď zabiju nebo spáchám sebevraždu. Oba podali moc pěkné výkony. ()

Autogram

Rýchle manželstvo a nasledujú rýchle hádky. Až veľmi rýchle s prehnane hysterickou mladomanželkou, ktorá sa nedala počúvať ani vo filme. Na divadelnú hru by to asi sadlo, do filmu prehnané. Pri záverečných akčných scénach napriek lacným trikom tuhla krv v žilách a dostavoval sa pocit závratu. –––– Teprve novomanželčina osobnost vtiskne bytu ten správný ráz. – Už teď je to celá ty. –––– Jdu spát. – Teď nemůžeš jít spát, teď se hádáme. ()

Pecival

Po zdejším hodnocení mírné sklamání. Ne že by to občas nebylo vtipné, ale nemůžu říct, že bych byl doví jak nadšen. Aspoň, že Redford byl takovej sekáč, ikdyž prim tu hraje (občas dosti nesnesitelná) Jane Fonda. Konec už vysloveně vařil z vody, tedy je to takový solidní průměr, ale čekal jsem víc. ()

Liqid

Skvělá komedie s Redfordem a Fondou se nemohla nepovést. Velký plus za nečekaný konec a skvělou kameru. ()

vitekpe

Mate radi divadlo a nechce se Vam ven? Pustte si tohle. Ja rad divadlo nemam a navic, uprimne receno, kdyby se moje holka chovala takhle, nikdy bychom se ani neseznamili. Nastesti... Stredni hodnoceni udilim za prvni pulku, a za sympaticke vedlejsi postavy. ()

Autenticita

Miluju filmy, u kterých se pokaždé bavím od začátku do konce tak, že ztrácím pojem o realitě a tento nemá (pro mě) žádné hluché místo. Do dvaceti minut jsem spolehlivě smíchy zlomená v pase, v druhé půlce to dynamicky graduje a užiju si i napínavou výškovou scénu :-) Bez-vad-ný. ()

Michelle75

Jane Fondovou jinak nemusím, ale v tomhle filmu si ji prostě zamilujete. Hraje výborně- je roztomilá, střelená, zamilovaná, prostě správná novomanželka, která se dobře doplňuje se svým střízlivým manželem, který vždy stojí pevně nohama na zemi a není pro žádnou střeštěnost. A je zde jednoduché téma, které nás provází celým filmem, téměř komorní příběh se spoustou vtipných situací a příjemným zpestřením v podobě Fondovic matky a pana souseda. Dle mého nadčasový snímek, který rozhodně pobaví a občas i překvapí.A doufám, že mě nikdy neomrzí. ()

xaver

Vynikající komedie, jedna z nejlepších co jsem viděl. Redford s Fondovou jsou prostě pomilování hodní. Film navozující pohodu, špičkové dialogy, co víc si divák může přát. Snímek je ze zlatého období americké kinematografie, kdy značka made in USA slibovala většinou kvalitu. V té době jsem se nemusel bát, když jsem šel na americký film, že prohloupím, jak je tomu dnes. ()

Chegi

Jedna z nejvtipnějších komedií, co jsem viděl. Upjatý Redford a bláznivá Fonda jsou naprosto skvělým (sebe)destruktivním párem, obývající ten životu nejnepřátelštější byt v sousedství nezvláštnějších individuí New Yorku. Ted k tomu připočítejte matku/tchýni alias výtečnou Mildred Natwick a potrhlého souseda Boyera a nutně vám vyjde bezvadný film plný konverzačního humoru a skvělých hlášek. ()

Zagros

Výborná romantická komedie, ke které se mi nejvíce hodí slovo pohodová. Neřeší se zde žádné osudové zvraty, ani zapeklitě složité vztahy, jde především o zábavu. Na filmu je vidět jeho původ v divadelní hře, to mu ovšem jen prospívá. Je založen na dobrých hereckých výkonech a především na vtipných dialozích, které vás spolehlivě rozesmějí. Kromě ústřední dvojice bych ještě vyzdvihl Mildred Natwick v roli matky, je naprosto skvělá a její reakce na různé problémy a nedostatky je vždycky kouzelná. Moc jsme se pobavili, tvůrcům patří velký dík a čtyři hvězdy k tomu. ()

klukluka

Až do večeře v albánské restauraci jsem se nemohl přestat smát. Pak jsme bohužel zvážněli a křivka celkového dojmu měla klesající tendenci. Úplně nejníž byl závěr. Hrozná škoda. Pane Simonsi, nechcete to přepsat? ()

Han22

Bezvadná stará konverzačka. Mladí děsně zamilovaní novomanželé se stěhují do bytu hrůzy v pátém patře bez výtahu, kde nic není, topení nehřeje a ve střeše je díra. Zpočátku řeší bydlení, příliš upjatou matku a příliš akčního souseda, dialogy jiskří až k černému, morbidnímu a brutálnímu humoru. Ale brzy vyplývají najevo rozdíly - ona je zamilovaná, akční a energická a on spolehlivý právník ale upjatý a neumí se bavit. A film se mění na manželské drama, kde si dvojice uvědomuje, že nemá moc společného. Je to pořád romantická komedie a po napínavém finále to dobře dopadne, ale ty vztahové peripetie byly na dobu vzniku celkem reálné. Mělo to spád, Fondová byla krásná a fantastická a Redford nakonec taky, ti další dva herci je dobře doplňovali. Na to že romantické komedie moc nemusím, tak tahle se opravdu povedla. 4*. ()

bila.tecka

Neodolatelná komedie s úžasně sehranou dvojicí Robert Redford a Jane Fonda. Divadelní předloha je v tomhle případě zárukou výborně napsaného scénáře a především vypointovaných dialogů. Oba novomanželé jsou k nakousnutí a jejich strasti v novém bytě a vztahu zárukou úžasně uvolněné a vtipné komedie. Nic sterilního jako tento komentář, živočišnost jako divoké oči krásné Jane Barbarelly Fonda :) ()

dopita

Film začíná tam, kde všechny romantický komedie končej – líbánkama. Pak přichází na řadu běžnej život. Mladá dvojice si najde byt kde mrzne, je tam díra ve stropním okně a není tam vana. A to je jen začátek problémů, který vyústěj v hádku, kde jsem argumentům Fondovej moc nerozuměl, a bejt na místě Redforda, tak jí zbalím kufr a noblesně ji kopnu do prdele. Ale jsme v romantickej komedii, tak to skončí přesně tak, jak si žánr žádá. Celkem slušně zahraná a natočená zábava. ()

Kovaja

Celkem hodně bláznivá komedie u které sem se nenudil.Filmu hodně pomohl i Modrovous ze střechy,takový starý blázen.Jinak Redford a Fonda byli supr. ()

showxman

Milá komedie vycházející ze života s roztomilou Jane Fonda a decentním Robertem Redfordem, kteří se ocitají v manželské krizi ještě dříve, než jim dojde oddací list. ()