Série(6) / Epizody(156)

Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiální text distributora)

tom88

Pre malé deti iste jeden z naj vecerníckov, pre mňa to bol kedysi tiež jeden z naj, no teraz s odstupom času mi to pripadá už aj okukané, ale aj trápne a konce epizód nedotiahnuté (v deji). Inák animácia pekná a všetko okolo je ok. 75%. ()

sir-dave

Tučňáček roztomilý, moc záživné to dějově nebylo. Pouštěl nám to profesor angličtiny v hodinách, do teď nevím proč, když se tam anglicky nemluví. Nemluví se tam vůbec. ()

Samuel7 odpad!

Pingu neustále šikanuje svého bratra... Ten seriál se mi zdál divný už jako malému, a teď už s jistotou vím, jak nevhodný ten seriál pro děti je. ()

Hillock

Miluju tohoto nezbedu, který má místo zobáku trumpetu. Pingu mi do žil dodává zábavu i poučení. Chovám dvě zebřičky, které mají stejnou barvu zobáku jako on. Jmenovali se Ferda a Ferda, ale od té doby, co jsem poznal tento výborný animovaný seriál, přejmenoval jsem je na Pingu a Pinga. No a musím říct, že si všichni velmi dobře rozumějí. ()

Lachtaan

Nejbláznivějšího evropského tučňáka příliš mnoho mých vrstevníků nezná, především v porovnání s jinými Večerníčky, my jsme doma ale sjížděli Pinguova dobrodružství na VHSkách poměrně často a nikdy nás to neomrzelo. ()

rudeboy

Kultová rozprávka pri, ktorej som sa bavil ako malý chalan a teraz hádam ešte viac :-) Všetko perfektne vymodelované z plastelíny, vtipné príhody a fantastická zvuková zložka. Jednoducho old school ... ()

Natabar

Po pravdě řečeno, Pingu zvládám mohem lépe teď než když jsem byl malý. To mě do varu určitě nedostával. ()

sheldonka.

Všechny díly jsme měli kdysi na videu, teď by to pro mě byl hotový poklad! Úžasná pohádka mého dětství, která pro mě znamená opravdu hodně. ()

Elisebah

Tak tenhle večerníček se mi nikdy moc nelíbil. Hlavně se mi nelíbilo to, že tu tučňáci vydávají jen skřeky a zvuky a nic kloudného z nich nevypadne ()

mirec88

Tohto plastelínového tučniačika som mal vždy rád. Nie síce až tak ako iné rozprávky, ale vždy som sa dobre zabával. ()

U.Tarare odpad!

Co to sakra je?! Už jako malej jsem si říkal, že je to nehorázná blbost. Kdyby v tom bylo alespoň normální mluvené slovo a ne ty úchylný pazvuky. Sice jsou animace dobře vytvořený, ale co je mi to platný, když se na to nedá koukat... ()

ondrech

To je prostě paráda, přestože jsem si myslel, že je to trapné, nyní na to nedám dopustit, zvuky nenapodobitelné, řekl bych že vhodné pro všechny věkové a společenské kategorie(pro huliče základním filmovým kamenem)...Pingu rulez ()