Série(6) / Epizody(156)

Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiální text distributora)

Spinosaurus

Absolutní modelínová klasika. Pamatuji si, jak mi rodiče každý díl nahrávali a já si to pouštěl pořád dokola. Na(ne)štěstí jeden díl mě opravdu hodně poznamenal (jestli pozitivně či negativně, to nevim) a byl to právě ten hororový díl s těma hlavama, díky nimž jsem měl častokrát zlé sny. Takže dnes bych tento díl hodnotil asi nejlépe :-), ale tenkrát jsem z toho fakt chcal. ()

AllShallFall

Pingu, to je skvělá pohádka, která mě dokázala neskutečne rozesmát. Vymodelovaný tučňák předvádějící takové kusy, až jde člověk do kolen. Zlaté časy naši večerníčků. ()

Campbell

Jo Pingu kdo by ho neznal, tučňák který se promění skoro ve všecko, a navíc provázel mnoha generací. Když na to koukám dnes tak nic extra to není. Ale pro děti je to dokonalost. Nemůžu dát plné hodnocení ale spokojenost byla, navíc ta animace neztratila nic ze svého kouzla. ()

honajz

Jeden z mála animovaných seriálů, kde se pobaví děti i dospělí. Jednotlivé příběhy mají vtip a spád. ()

Litsarch

Důkaz, že i beze slov se toho dá vyjádřit hrozně moc. Pobaví malé i velké diváky a je to jedna z mála pohádek, které bych s klidem dětem pustil. A hlavně, velká nostalgie když jsem na Pingu jako malý koukal. :) ()

Ajinka126

Je to z Jižní Korey, tak jakpak by to nemělo být super??? :D Nejlepší momenty jsou ty, kdy se jeden druhému posmívají a máchají přitom ploutvičkou, plácají se, vyplazují na sebe jazyk a další podobné projevy škodolibosti:). PS: myslíte, že v té Korey tomu rozumí a nám to jen "zapomněli" přeložit, anebo je nesmyslný jazyk kdekoliv?? :D ()

PauloZ

Ty brďo, nevěřím svým očím, že jsem to tu vůbec našel. Zde bych vyzdvihl hlavně opravdu profesionální zvukové efekty :-)) ()

Fabrinka

Rozprávka mojho detstva, spojená so všetkým, čo k tomu patrí. Nadmerne sympatické postavičky na čele s Pingum,jeho sestrou,tuleňom a inými rozkošnými stvoreniami. Nádherná,klasická animácia, a ja som rada,že doma v šuflíku ešte niekde nájdem staré milión krát pretáčané videokazety. ()