Série(6) / Epizody(156)

Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiální text distributora)

Melios

Normálne je mi až ľúto ,že som si na tento seriál vspomenul až teraz. Kto nevidel môže ľutovať. Ďalši dôkaz ,že aj bez slov sa dá odvyprávať epický a šialený príbeh zároveň. Prajem si ,aby vznikli ďalšie epizódy ,ale toho sa asi nikdy nedočkám. Hodnotené bez nostalgie. Budeš mi chýbať Pingu. NOK NOK! ()

Lenarek

Nejen velmi dobře vytvořený „plastelínový svět“, ale taky zaručeně vtipný pro malé děti. Já se u něj směji ještě teď. I když už mi není jen 5 let. :-) ()

Zagros

Pingu stojí na výtečném nápadu spojení poctivé plastelínové animace tučňáků a jejich úsměvnému vyjadřování beze slov. To spojení dokáže samo o sobě vyvolávat záchvaty smíchu u dětí i u dospělých. Kdo jej viděl jednou, už na něj nikdy nezapomene a většina na něj vzpomíná s úsměvem na tváři. Jednotlivé příběhy jsou typicky večerníčkové a k animaci se skvěle hodí. Nedávno jsem si jej znovu připomenul s dětmi a opět jsme se všichni pobavili. Pokud něco dokáže najednou pobavit celou rodinu, nemůže to mít nízké hodnocení. ()

Tery16

Neuvěřitelně roztomilý večerníček o malém tučňákovi a jeho kamarádech = spousta dětských úsměvů :) ()

Rssa

Jako děcko jsem to neměl moc v oblibě, ale zato teď si to pouštíme po návratu z hospody a je to neskutečná bomba. Zlomyslnost a nešikovnost hlavního "hrdiny" je k sežrání a místy mi to opravdu připomíná až Monty Pythona :) 90 % ()

I.AM.NOT

Jak já jsem žadonil, aby mi rodiče pustili "Pingu na video" ...absolutně nostalgická záležitost na kterou jsem se nedávno za tímto účelem podíval a byl jsem mile překvapen, že to není vůbec tak hloupé, jako většina nynější produkce pro nejmenší. Pro nejmenší! A tak se to musí brát! ()

VIPerson

Placatý ploutvičky,placatý nožičky a kulatá hlavička...plus roztomilé mooo mooo ze zobáčku bylo prostě kouzelný a jedna ze stálic mého dětství...a ty jeho kratochvíle s tuleněm:) ()

Paity

Neuvěřitelná tunákovská bomba, kterou můj starší syn naprosto miluje a já vlastně taky. Jednotlivé díly velmi dobře udělány, jak po scénáristické stránce, tak i trikově. ()

Sayko

Tahle večerníčkovská pohádka mě prostě dokáže dostat pokaždé! Jak humorem, který je prostě dětský, ale nádherný, tak mě dostává animací, která byla takovým novým světlem pro české pohádky, na které pamatuji, že se od tohoto odpichovali. Určitě mohu doporučit, jedna z nejlepších pohádek! ()

unagi

Tieto rozprávkové postavičky štýl plastelina, mi vždicky vedia zdvihnúť náladu. Ľudská tvorivosť a umelecké spracovanie hlavných hrdinov aj tučniakovcov seriálu Pingu!!! Zloba jedna ! ()

PetkaW.

Těžko říct proč, ale Pingua a jeho trampoty jsem zbožňovala a těšila se na něj pokaždé, když ho měli v televizi vysílat. ()

Reverger

Nedokážu si připustit to, že jsem tenhle seriál ohodnotil až po takové době, přestože se na tom u nás doma nechal unášet každý. Tak snad jen lze stěží říci, že by se to někomu nelíbilo. ()

Piri

Nezabudnuteľný Carlo Bonomi. Kým nevymenili klasickú plastelínovú techniku animácie (stop motion) za novú, tak to bolo skvelé dielo. Mám aj knižky, ktoré vznikli podľa tohto seriálu. ()