Série(6) / Epizody(156)

Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiální text distributora)

frashmaker

Jeden z nejlepších večerníčků, co si pamatuji. Nápaditý, vtipný, přirozený, hravě dětský avšak ne neušětřený od strastí běžného života. Chtěl bych se zase někdy vrátit do dětských let a prožívat to jako tehdy. ()

Džejkop

Jde to i beze slov a funguje to. To brblání je roztomilé a vůbec celý tento seriálek je velmi milý. Například stupidní večerníček "Jak to chodí u hrochů " by si z tohohle měl vzít příklad. ()

JohnMiller

Pingu? To je pre mňa kultovka z detstva. Nedávno som mal možnosť prostredníctvom Tv (neviem či JimJam) kuknúť si 10 epizód. Musím uznať, že to bavilo aj po tých rokoch, rozhodne viac ako mnohé iné z rokoch 90´s. ()

Trevor

Neskutočná hlúposť, ktorá ma však neuveriteľne bavila. Nezabudnuteľné gestá a nezabudnuteľné zvuky, ktoré rodinka vydávala ma ako dieťa priam pripútali k sedačke a určite pobavili aj starších... ()

Suzana

Tento večerníček mě vždycky pobavil. Už proto, že je jiný, než ty z české produkce (a to mám Smetanu a Milera ráda) a taky je správně úleťácky vtipný. ()

Linda.csfd odpad!

Tak s tímhle pořadem mám stejný problém jako s Krtečkem... prostě když se tam nemluví a všichni jen vydávají podivné zvuky, tak mě to děsí. Už jako malá jsem se takovým pohádkám vyhýbala. Prostě buď by se v pohádce mělo mluvit, nebo mlčet, ale tohle prostě ne. Aby z toho pak nehýkaly i děti. :-/ ()

SonG

Vtipná, neokoukaná podívaná, u které se zasmějí jak děti, tak i rodiče...Já nejsem výjimkou... ()

Hennes

Tak to má bezkonkurečně zvolený styl dorozumívání se tučňáků. Ty zvuky jsou vtipné a hlavně spolu s mimikou zcela jednoznačně vyjadřují co mají. Nikdo jim nerozumí a celý svět ví o co jde. Obsahově jsou některé díly lepší, jiné slabší. Animačně to není tak vyšperkované jako např. Mio Mao, ale pro zasmání to určitě vždycky je. ()

C0r0ner

Geniální srandu v každém díle chystá divákům tenhle malý tučňák. Nejenom, že to je velmi neotřelé téma (kolik další produkce je situováno na Antarktidě?), ale hlavně je neuvěřitelné, kolik invence autoři do seriálu investovali. I po mnoha letech je to modelínová paráda, která snad nikdy neomrzí. 95% ()

Mitzi

I když už jsem to viděla asi stokrát dokolečka, pořád u toho můžu vydržet :) a povídat si o tom s naším malým PINGUmaniakem. A právě proto, že jsem to viděla tolikrát, jsem přišla na to, že to není JENOM o těch úžasně vymodelovaných plastelínových tučňácích a chytrém humoru. Takhle hezky vykreslené charaktery má málokterý večerníček a ta úplně samozřejmá rovnoprávnost rodičů, to je pro vnímavé dítě super základ do života. Takže po mnoha shlédnutích měním původní 4 na plných 5*! ()