Rodinná válka

USA, (2005–2007), 16 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Rob Lotterstein

Režie:

Andy Cadiff

Michael Rapaport, Anita Barone, Kaylee DeFer, Kyle Sullivan, Dean Collins, Maggie Wheeler, Rami Malek, Julia Sweeney, Pat Crawford Brown, Anita Gillette (více)

Série(2) / Epizody(44)

Americký komediální seriál vypráví o rodině se třemi teenagery, kde neustále zuří domácí válka. Když Dave a Vicky vyrůstali, jejich rodiče to měli snazší... Teď mají sami tři dospívající děti a každé z nich vyvádí, až se z toho dělají mžitky před očima. (HBO Europe)

Had6

Docela to ujde. Sice to nevybočuje z nekonečného zástupu amerických sitcomů, ale nápad s individuálním komentářem jednotlivých situací je docela zdařilý a seriál zachraňuje (alespoň podle mě) od zařazení do škatulky s nápisem "Trapné"...DOPLŇUJI: po shlédnutí dalších dílů, dávám o hvězdičku víc...nevypadá to tak zle a vážně jsem se několikrát upřímně zasmál:-) ()

MartinNDL

Vlastně jsem se k War at Home dostal jen díky Joeymu, kterého dávaj na HBO před ní, ale to je jenom dobře. Správná americká rodinky, která je pošahaná jako Amerika sama, to je nevyčerpatelná studnice možností různých gagů a všeho, co do slušného sitcomu patří. Takovej ten přerostlej puberťák v roli táty, hlavy rodiny, to je třeba dosti povedená postava. A jeho malej teplej synek (nebo není teplej?) je groteskní figurka par excelance. ()

jaklee

Po Bundovcoch ďalšia uletená rodina na sitkom s drsnejším humorom. Ale aj tak tomu chýba ešte viac šťavy. Uspokojnie mi priniesol až Lucky Louie (2006). ()

Biggy

Další ze zábavných amerických seriálů u kterého si odpočinete a ještě se zasmějete. Vcelku pěkné herecké obsazení, barevný scénář se skoro vyrovnává seriálu Ženatý se závazky. ()

wendelin9

Tenhle seriál urřitě neurazí, ale pokud se chcete opravdu pobavit a od srdce se zasmat, raději bych sáhla po jiném :). ()

Beky

Pro mě vynikající sitkom, který těží zejmená z neurovnaného rodinného krbu, kterému vládne dvojice rodičů, kteří jsou schopni své děti urazit, zesměšnit, nebo vyhodit z domu s takovou grácií, že sami možná ani neuvěříte, že vše se vlastně děje ve jménu lásky!!!:)..výborných 80%!! jednou větou: Doufám, že jednou budu podobně vtipným rodičem!! ()

FIBO

Střet dvou generací a nikdy nekončící soupeření s tou "druhou" stranou. Další důkaz o tom, že lidé znají Michaela Rapaporta nejen z Prison Breaku. K tomuhle projektu jsem se dostal spíš jako slepý k houslím, ale o to jsem pak byl víc příjemně prekvapen. Příjemná oddychovka, která na sobě nemá nic speciálního a která se v dnešní době nepokouší vykrádat starší zdánlivě podobné projekty. Co si budeme povídat, některé díly jsou slabší, většinou je však s naprostou noblesou splněn účel - divák se baví. ()

uzzi

Jeden z těch lepších seriálu. Po těch dvou sériích se dá říci že drží nastavenou kvalitu. Zmíněná kvalita je však díl od dílu nevyrovnaná a některé díly jsou opravdu geniální, některé dosti o ničem. Bohužel stále více dostávám alergii na Dave Golda alias taťku ego-magora. Tady to už tvůrci přehánějí a v posledních dílech je tato postava (bohužel ta nejhlavnější) stále podle stejné a horší šablony hloupý-naštvaný-hloupý-naštvaný-zmoudřelý a stále dokolečka. Další postavy (i když také dosti kolečkojidní) jsou fajn a v případě hysterického puberťáka i hodně zábavné. 75% ()

medlo

Zo začiatku celkom zábavné, no postupom času to začína byť o tom istom. Priemerný americký sitcom o priemernej americkej rodine, ktorých tu už je kopa. A v pozadí neznesiteľný smiech. Vážne neviem kde ho nahrali, ale často mi lezie na nervy. ()

Jayem

Velmi slušný sitcom na tieto časi. Kvalita jednotlivých časti sa drži na rovnakej urovni. Skvele vtipy, postavy ktoré si človek hned obluby a napadité scenáre. Proste super, len škoda že to má len 2 série. ()

evil_ryu

Vtipný, ale totálne neoriginálny seriál, ktorý obsahuje ten najiritujúcejší smiech v pozadí, aký som kedy počul. ()