Chermy

Ženy jsou krásné! Cashback je krásný! Neviděl jsem původní kraťas, ale ani na chvíli jsem neměl dojem natahovaného scénáře. Právě naopak. Klidně bych s touhle příjemnou partou z obchoďáku strávil mnohem déle! Hrátky s kamerou jsou skvělé a stejně jako je Ben fascinován nahým ženským tělem, budete i vy fascinováni atmosférou a lehkostí se kterou je natočený pohled kluků na jejich záliby a posedlost holkami:) ()

JohnCZ

Na můj vkus bylo toho filozofování až moc a mnohem více mě snímek zaujal v komediální rovině. Vykreslení chodu supermarketu bylo opravdu vtipné, typicky britsky suché. Ta jistá artovost tomu spíš ubližovala. ()

Nick Tow

Cashback je zjavne určený inej vekovej kategórii, než nám - nemŕtvym, ktorí si ešte pamätajú časy, keď po New Orleanse behal Louis s Lestatom - a tak si odpustím "známkovanie", aby som nepokazil radosť z vysvedčenia adresátom tejto ľahučkej love story. Čo si ale neodpustím, je zopár "kúsnutí", na ktoré mám ako užívateľ predsa len právo. Vidím to asi tak, že režisér nemal inú možnosť, než sa vysporiadať s dierami v scenári a celkovou "prázdnotou" príbehu vychytanou formálnou stránkou. A tak všetko triešti do "améliovskej" mozaiky a farbí tak, aby to vyzeralo ako regál s pastelkami a temperami v papiernictve, susediaceho s ázijskou reštauráciou. A tak sme neraz svedkami podivuhodnej koláže, keď významovo banálnu scénu zafarbuje impresionistický kostým a do toho búši /chvíľami až neznesiteľne/ symfonický pátos, akoby vás niekto ovalil po hlave všetkými zväzkami Pijoanových Dejín umenia... Omnoho presvedčivejší je film v miestach, kde prichádza k slovu civilnosť, humor /takmer vždy košelatý, ale vo väčšine prípadov vkusný/ ľahkosť a zopár milých, neopozeraných nápadov. Čakal som, že v závere prídu tvorcovia s nejakým prekvapením, ktoré spätne ospravedlní, či nebodaj "zhodí" tie vznešené vatové vypchávky, ale práve naopak. Na konci som sa cítil ako marcipánový zajačik na samom vrchole trojposchodovej torty - len skočiť! Alebo skončiť? Dobre, končím - a teším sa, že niekedy uvidím oboch sympatických protagonistov v nejakom menej "rádobycool" filmíku. ()

jahol

Kouzelný, originání, hravý a ještě jednou kouzelný snímek, který mi také připomíná Nauku o snech Michela Gondryho, není možná až tak vynalézavý v básnických obrazech, ale zase pracuje na širší ploše a s větším, výtečně poskládaným výběrem lidských typů. Skvělý scénář, spousta pěkných objektů (i pro vás, pánové!), nááádherný hudební doprovod, hodně dobří mladí v titulních rolích a strašně sympatická Emilia Fox, která mi pořád připomínala pro změnu Amy Smart z The Butterfly effect. Hodnocení někde na úrovni 5/5 až 4/5 pro závěr, kde se nejprve nepodařilo spolu s originalitou udržet ani snové, rozvláčné tempo a pak se scénáristovi při té změně tempa převrhl pytlík s cukrem. Doporučuji romantickým dušičkám, které si rády hrají. ()

Padme_Anakin

Tento snímek je těžké komentovat, jedná se o zvláštní kousek se zvláštní atmosférou a mně samotné chvíli trvalo, než jsem se dokázala naladit (přizpůsobit).. Ta parta z nočních směn je dobře ujetá (zejména šéf, tfuj), hlavní postava nemůže po rozchodu spát a tak pracuje nebo maluje a nahotinek je tu spousta.. Druhá půlka mýma očima mnohem lepší, krásně odsýpá, zastávky v čase jsou zajímavější a když na dveře zaťuká láska, je i přes pár kotrmelců vyhráno.. Každopádně zajímavá věcička, no a že jde o režisérský debut, jsem v hodnocení shovívavá.. ()

schizmo

Příjemný a nevšední mix romantiky, dramatu a komedie aneb příběh o tom, že láska může kvést i v prostředí supermarketu. Zajímavě obsazený snímek přináší netradiční a na zápletky štědrý scénář, ve kterém nechybí jak artová, tak lehce erotická složka v podobě sondy do duše mladého zhrzeného umělce. Překvapení. ()

ladko

Zaujímavý film, ako z vizuálnej stránky, tak aj z obsahovej. Vždy si na tento film spomeniem, keď nemôžem zaspať, alebo keď na niečo úpenlivo čakám a mám pocit, že čas sa okolo mňa zastavil...:-)Niektoré zábery sú fakt impozantné(a teraz nemyslím tie na kozy) a mňa prinútili premýšľať, akože to vlastne natočili...Určite stojí za zhliadnutie. ()

keddy79

Jak by se dalo naložit s časem, který jinak strávíme spánkem? Nebo s časem, který se nachází mezi jednotlivými vteřinami? Moc hezké ztvárnění těchto otázek. Ohromila mne vizuální stránka filmu. Ač se mi film hodně líbil, nemohu se ubránit pocitu, že by se z něj dalo vytěžit víc. ()

Paxxx.cz

Krásně natočené, hezky odvyprávěné, místy zábavné a navíc se sympatickými herci. S řadou poznatků ze života, které tu padnou, budete souhlasit. Ke konci šla laťka sice trochu dolů, ale i tak velmi dobrý film- 80%. ()

SonGokussj

Poklidný, zábavný, mírný a zajímavý snímek vypovídající o tom, co by se stalo, kdybychom mohli zastavit čas. Mladík po rozchodu nemůže spát a využívá této vlastnosti ve svůj prospěch v nočním supermarketu, kde tráví hodiny kreslením žen. Pomalu se z rozchodu dostává tím, že se začne sbližovat s kolegyní. Klasický příběh, velmi známý a možná i ohraný. Ale způsob je jedinečný, nikde nepoužitý. Velmi se líbilo. 80% ()

zipper111

Pěkné, nápaditě, celkově se tam stane vlastně prd, ke konci dosti čitelné... ale Cashback je super oddychovka a navíc... se je i na co koukat. :) ()

Tony.cs

Místy krásně romantické, místy lehká klišé. Výsledkem je ale nádherný poetický snímek. Romantikou nasycený konec. Nádhera ()

Alementina

Poeticka stranka filmu je nadherna... kdyz se Ben rozbasni nad krasou zenskeho tela, tak jsem si i ja pripadala krasna. Bohuzel komedialni stranka filmu mi uz sedla vyrazne mene. Plagat k filmu je zavadejici a trochu me rusilo, ze Emilia Fox je viditelne o dost starsi nez Sean. ()

PogoJoe

Obrazově nádherné - scény zastavování času na mě působily nesmírně poeticky a půvabně (a to nemyslím jenom scénu s odhalováním ženských půvabů a jejich zaznamenáváním na skicu při noční směně v supermarketu:) ). Zároveň do filmu bezvadně zapadaly vzpomínky hlavního hrdiny na období svého dětství (švédskou studentku musí většina z nás jenom závidět), jakož i milé epizodky s bláznivými kolegy či "charismatickým" bossem. To vše podbarvené skvělou hudbou, díky níž jsem objevil zajímavé Royksopp. Z filmu mám příznivý pocit a rád ho někdy shlédnu znovu. ()

runner85

jednej veci som nepochopil prečo dali takému krásnemu filmu taký obal ? človek by si myslel že to je nejaký erotický film a ten film plný krásnych myšlienok ... ()

Hamaradža

Britsky sympatický mix tragédie a komédie. Prvá polhodina päťhviezdičková. Príťažlivá filozoficky zaváňajúca dráma pomaly sa rozplývajúca v originálnu a skutočne velmi (možno až gýčovo) peknú romantiku. Ale povedzme si narovinu - väčšina z nás by možnosť zastaviť čas použila na menej šľachetné účely ;) ()

Dexter1

Veľmi divný film spojujúci všemožné žánre, ktoré sa nedajú dať dokopy. Spojujúci výsledok bol až nad moje očakávania. Ale film si svojou príjemnou poetikou ide pekným tempom, kde sa nenudíte. Ale to, že sa nenudíte, tak za to treba vďačiť naozaj dobrým jokeom. ()

Dont

Komediální stránka filmu spíše jen lehce nadprůměrná, ta romantická linie a sonda do lidských citů ale byly výborné. Až je trochu s podivem, v jak výrazném kontrastu byly některé méně vydařené komické scénky (např. fotbalový zápas) s velmi civilně a střídmě pojatými romantickými pasážemi nebo působivými filosofickými výlety do mysli hlavního hrdiny. Být snímek lépe sladěný, asi bych v hodnocení ještě přitlačil. Zaujaly mě herecké výkony ústřední dvojice, Emilia Fox i pro mne dosud naprosto neznámý Sean Biggerstaff váleli. ()