Evan Danielson je úspěšným finančníkem, který miluje svou práci. Bohužel kvůli ní zanedbává svou rodinu. Na každého ale jednou dojde. Evanovi se množí problémy a s jeho kariérou to jde z kopce. A neví, jak z toho ven. S řešením přijde až jeho sedmiletá dcera Olivie, která ho pozve do svého smyšleného světa imaginárních princezen. Spolu se pak vydají na vzrušující cestu, během které Evan zjistí, že někdy není potřeba nic než jen trocha fantazie a lásky. Díky tomu si uvědomí, že by se svou dcerou měl trávit víc času. (TV Nova)

Trixinka

Co na tomhle filmu bylo ono fantasy z popisu žánru opravdu nevím. Komedie to taky moc nebyla, takže zůstává drama (haha) a rodinný - to asi ano. Jinak celkově docela předvídatelný dlouhý film, který je vhodný na jedno zhlédnutí, když už se hooodně nudíte :) ()

6sense odpad!

Fantazie je nádherná a jen málokdo jí opravdu má, tady je to zjevně hraný narozdíl třeba od filmu Phoebe v říši divů, kde je z ní fantazie opravdu "cítit". Nepochopitelný klišé dávání přednosti práci před rodinou vyústilo i v infantilní chování otce když chce deku, i za cenu probuzení všech v okolí, aby měl úspěch v práci. ()

filip289

Jeden z najhorších Murphyho filmov ktoré som videl. Vlastne, pôvodne som ho ani nechcel vidieť nebyť vysielania v TV. Ničím výnimočná, sentimentálna, nevtipná rodinná "komédia". Jediným vtipným momentom vo filme bol akurát Murphyho výbuch ked prerozprávaval obrázky z papiera, potom už nič viac. Slabotu som očakával už po trailery, slabotu som dostal. Škoda, Murphyho som mal veľmi rád, nechcel som veriť tomu že skončí v takomto tuctovom rodinnom filme. A toto že zožralo 55 miliónov dolárov? To snád nemyslia vážne. ()

PRobin

Eddie Murphy si tentokrát vystačí s tím, že si dá na hlavu deku a běhá po bytě. Film který žánrově nevybočuje z řady ostatních stejných komedií typu "otec byznysmen a zanedbávané dítě". Přesto to nejhorší nebylo. ()

Evii.B

Ze začátku jen nudný pracovní jednání a věci, ve kterých jsme se ztrácela, ale pak mě to začalo náramě bavit a vyklubala se z toho krásná rodinná komedie. Musela jsem se až smát, jak bláznivé to bylo. Yara byla bezvadná, naprosto přirozená a Murphy jako vždycky super. Jejich výpravy do světa pod dekou jsem milovala. Po dlouhé době opravdu moc pěkný odpočinkový film. Za šťastný konec jsem byla vděčná, bez něj by to nebylo ono. Teď už vím co všechno lze dát na palačinky!!! :) ()

vieriX

Po všech těch sračkách typu Norbit natočil Eddie Murphy konečně něco co není úplně průser spiš takový lehký průměr, ale celkem příjemný. ()

MarsVl

Murphy je herec na komedie, alespoň to si myslím. Nebudu hodnotit výkon herců, jelikož ten mi přišel dobrý. Řeknu pouze toto, je těžké koukat se na komedii, kde se ničemu nezasmějete. Taková dětská pohádka.. škoda Eddie ale bojím se říct - zkus to znova . 2* ()

RigorMortis

Milý rodinný film s Eddiem v hlavnej úlohe, hoci sa to skôr sústredilo na jeho dcéru a videnie sveta jej očami. Neurazí, neprekvapí, no Eddie mal už aj lepšie kúsky. ()

Tominni

Taková normální americká rodinná komedie o otci, který se věnuje více práci, než své rodině a tak mu musí dcera pomocí dečky a vymyšlených princezen pomoci urovnat si v hlavě hodnoty. Nenadchne, ale ani neurazí. Eddie Murphy si střihnul jen jednu roli (i to se cení), holčička je taky fajn. ()

ostravak30

Ono je to vlastně už strašně obehrané téma. Muž zaneprázdněný prací nemá moc času na rodinu a neuvědomuje si tak, jak moc je důležitá a důležitější než cokoli. Viděli jsme to ve filmech už mockrát. Rozdíl je snad jen v tom, že jde o jakousi mocnou deku, která krom jiného dokáže věštit propad nebo vzrůst akcií. A světe div se, tuto deku má zrovna dcera strašně zaměstnaného muže, takže ten má největší šanci se s ní sblížit a věnovat se jí. Samozřejmě, že mu to nakonec dojde, každý správný americký rodinný film musí mít svůj happy end. Další důležitý faktor je Eddie Murphy. Ten se na některých scénách doslova vyřádil, jak to umí jen on. Žel bohu jich bylo málo. Film je takovým rodinnou odpočinkovou záležitostí, která vás sice nezarazí do křesel, ale místy pobaví. Ostatně, Karey Kirkpatrick má s podobnými filmy bohaté zkušenosti a celkem to umí. ()

kenny79

Edie Murphy poslední dobou natáčí filmy na které se nedá ani koukat, tohle je ale přeci jen světlá vyjímka a celkem jsem se u této rodinné komedie bavil. Bych nikdy neřekl co dokáže jedna malá deka. ()

route60

Tak si představte jeto NUDA! nebo že by to nebylo překvapení? před mnoha léty výborný komik Eddie Murphy si s chutí jeho vlastním řeže pod sebou větev a vybíra si jeden horší scénař za druhým, Tak si představ není vyjímkou. ()

Jamall

Kariéru Eddie Murphyho nenakopne nejspíš ani čtvrtý Policajt z Beverly Hills (pokud se ho dočkáme). Tohle bylo slaboučké. ()

WoodoX

Pôsobilo to na mňa milo, rozkošne. Zrejme som bol v nejakom peknom rozpoložení. Ale aj odhliadnuc od toho, Eddie je dobrý herec, pekne to potiahol a nakoniec z toho vzišlo dobre pozerateľné predstavenie. :-) ()