Evan Danielson je úspěšným finančníkem, který miluje svou práci. Bohužel kvůli ní zanedbává svou rodinu. Na každého ale jednou dojde. Evanovi se množí problémy a s jeho kariérou to jde z kopce. A neví, jak z toho ven. S řešením přijde až jeho sedmiletá dcera Olivie, která ho pozve do svého smyšleného světa imaginárních princezen. Spolu se pak vydají na vzrušující cestu, během které Evan zjistí, že někdy není potřeba nic než jen trocha fantazie a lásky. Díky tomu si uvědomí, že by se svou dcerou měl trávit víc času. (TV Nova)

Etherium

Ja som si to pustil, ako komédiu môjho obľúbeného herca s tým, že si pri tom oddýchnem a zasmejem sa, a ciel to splnilo, nečakal som od filmu moc a preto možno som s hodnotením vyššie, hlavne ma to pobavilo. Príjemná rodinná komédia, ktorá sa na nič nehrá a konečne niečo, čo sa dá pozerať s Murphym... ()

Matt2626

Ako oddychovka to svoj účel splnilo. Filmu by sa dalo "leda cos" vytknúť, ale ja som sa bavil. Eddyho výkon nebol síce z jeho najlepších, ale stále má čo ponúknuť. 70% ()

Bohi

Docela povedený snímek na odreagování . Ale našlo se i plno míst kdy jsem se i nudil celkově to na víc jak dvě hvězdičky nemá. ()

Marco625

Přijde mi, že tohle je Murphyho norma. Není to špatně, ale většinou je u těhletěch lehce podprůměrných filmů. Jako film takový, se mi až na ty herce moc nelíbil, příběh byl kostrbatý, vtipy moc dobré nebyly, až na pár výjimek a čím blíž jsme byli konci tím to bylo lepší, protože jsme věřili že už to brzo skončí. 3/10 ()

Gyl

Mohlo by to být vtipný, kdyby to nebylo tak nesnesitelně infantilní. Na film, kde víly žijící pod uslintanou dekou devítileté holky radí investičnímu poradci, se téměř nedalo koukat. Bohužel. ()

Avventurato

Smál jsem se a bavil celou dobu. Titulní role je svěřená velice dobrému komikovi Murphymu, který má fantazie na rozdávání. Z filmu jsem měl moc dobrý pocit a ničím mě neodrazoval. Navíc film provází kvalitní skladby od The Beatles. Dávám 5 z 5 za příjemnou a nenásilnou zábavu. ()

Linduna

pointa je celkem otřelá. otec dává přednost práci před svým dítětem. poté si to otec uvědomí a vše dobře dopadne. u filmu jsem se ale dost nasmála. hlášky byly dobré a Eddie Murphy scénám dodával vtipnost. myslím, že stálo za to, se podívat... ()

peproch

Věnujte se nejprve Božímu království a vše ostatní vám bude přidáno. Tak v tomto smyslu stojí tento příběh a film, který kdyby nebyl obsazen Eddiem (otec Evan) a Yarou (dcera Olivie), byl by nicotný. Evan zažil zázrak, který mu přineslo jeho nové potznání a setkání s dcerunkou, vstoupil do jejího světa imaginace a odtud získal napdpřirozený zdroj informací pro své finančnictví. A pozitivní vztah s dcerou a skvělou kariéru a.... Symbolicky oba zahodili deku, pod níž nalézali lepší svět. ()