Evan Danielson je úspěšným finančníkem, který miluje svou práci. Bohužel kvůli ní zanedbává svou rodinu. Na každého ale jednou dojde. Evanovi se množí problémy a s jeho kariérou to jde z kopce. A neví, jak z toho ven. S řešením přijde až jeho sedmiletá dcera Olivie, která ho pozve do svého smyšleného světa imaginárních princezen. Spolu se pak vydají na vzrušující cestu, během které Evan zjistí, že někdy není potřeba nic než jen trocha fantazie a lásky. Díky tomu si uvědomí, že by se svou dcerou měl trávit víc času. (TV Nova)

OG_Swifty

V top komentáři se píše, že si stádo myslí o Eddiem nějaký špatnosti. Já mám Eddieho moc rád a přesto nemůžu jinak než tenhle film hodit mezi silně podprůměrný... Film je o tom, že Eddie Murphy je akciový analytik, který nemá čas na svojí dcerku (klasika rodinných filmů). Dcerku znásilnili a ona je teď mešuge; chodí s ručníkem na hlavě a povídá si se smyšlenýma princeznama Janou, Hanou a Danou (ve skutečnosti mají víc fantasy jména, ale zapomněl jsem je) a jejich matkou paní Čvachtovou. Životy fotra a mešuge dítěte se propojí v momentě, kdy mu dcera počárá podklady na schůzku píčovinama (což jí poradí princezny) a ukáže se to všechno být jako pravda (jako že akcie firmy A jdou nahoru, firmy B dolů a firmy C a D se spojí). No a pak už je drtivá část filmu o tom, jak fotr běhá taky s ručníkem na hlavě a skrz dceru komunikuje s neexistujícíma postavama, jejichž rady vždycky vycházej. Pokud si někdo vybavuje díl Simpsonů, kde Homer koukal s Lízou na americkej fotbal, ona předpovídala výsledky, a Homer vyhrával prachy u Vočka, tak tohle je přesně totéž. Pak přijede otec Washington, dá Eddiemu lepšího fleka a film skončí. Jediná vtipná část byly asi scény s Thomasem Churchem (Sandman ze Spidermana), kterej tady hraje indiánskýho rivala v analytický firmě a furt mele nějaký typický nesmyslný indiánský moudra. ()

M.i.k.e

v rámci rodiných filmů poměrně standartní záležitost...zhruba do 1/3 mi to neskutečně lezlo na nervy,aby se pak film přes relativně slušnou i zábavnou střední část propracoval k očekávanému a povinnému ultra sladkému a šťastnému konci.Jako rodinná podívaná (kterou ocení spíš děti) na nedělní odpoledne to stačí,ovšem pravda je taková,že Murphy už stvořil lepší kousky...40% ()

Figu

Ty poslouchej, tak si představ, že tento filmek není tak špatnej, jak tomu zdejší hodnocení naznačuje. Eddie Murphy točí posledních deset dvacet let opravdu kvalitní filmy. Ano, vkládám do toho spousty ironie. Je to opičák a málokomu jeho humor hraje přímo do noty. Zde je klasická ohraná pohádka, Eddie je jak vyměněný a mě to vše slušně baví. Na filmu je kouzelné opět to, že práce musí dát přednost tomu důležitějšímu. Dobrému tátovi! A tím nakonec byl a zůstal i šáša Murphy. 70% ()

Martin741

Kirkpatricka poznam hlavne ako scenaristu - Slepici Ulet, Za plotem, kde myslim ze film Za plotem 2006 aj reziroval, teda natocil. Toto je ale slabota takmer zo vsetkych uhlov pohladu : rezia, scenar, herecke vykony, kulisy a co ma dorazilo, su mimoriadne plane dialogy, to fakt uz sa lepsie pocuva mleti dzendr hoven nez toto. Murphy /Beverly Hills Cop 1 -3, Zamilovany Profesor/ tu bol zbytocny, nic sa nedeje ..... a v kinach to komplet zhorelo. Uz po Zamilovanom profesorovi sa zacal Murphy vytracat, a definitivne vytratenie z filmu potvrdil Policajtom ze San Francisca. Tu uz je to vyslovena bieda, mizeria : 5 % ()

bourec

I přesto že kromě starších vyjímek točí E.Murphy jeden blbej film za druhym,tahle rodinná komedie neni špatná.Sice nic objevnýho,ale co na poli rodinnýho příběhu můžem čekat za originalitu.Murphy tady hledá cestu k citům svoji dcery,ale jako kariérista a pokrytec to nezvládá,a ještě to přináší spoustu legračních situací.Sice sem milovník jinejch žánrů,ale proto to nevodsoudim,když vim,co jsem si půjčil.Takže se nebojim dát 70%. ()

campix

S Eddiem Murphm to už asi lepší nebude. I když Tak si představ není tak špatným filmem jak jsem si představoval. Ten nápad, že kouzelná deka pomáhá finančnímu poradci v jeho konání je celkem zajímavý, ale jinak film nepřináší nic zajímavého. Vše je takové jaké by mělo být na film podobného ražení. Nic světoborného, ale rozhodně nelituji shlédnutí tohoto filmu. Co se týče rolí Eddieho Murphyho, tak je to jedna z těch lepších z poslední doby. ()

URBAN

Tak si představ že Eddie Murphy dokáže rozpohybovat i film, který by byl normálně podprůměrný a nudný. Není to sice něco extra, ale jako pohodová oddychovka na večer poslouží. ( 19.8.15/MAC ) ()

Tyny

Rodinná komedie celkem o ničem. Vůbec mně nebavila, ale jen kvůli Eddie Murphymu a jeho hláškám dávám 2*. ()

ecceHOMMO

Príjemný rodinný filmík, kritizujúci workholizmus na úkor rodiny pričom je to podané spôsobom sladkého dezertu....a môžem povedať, že mne chutil. ()

Master19

Další z nekonečné plejády filmů kariera vs. rodina. Zdá se, že každý hollywoodský herec musí minimálně jeden natočit. Bezbřehé jsou v tomto směru hranice fantazie tvůrců, takže přes klonování, dálkový ovladač života, pomoc zvířat a jiné a jiné a jiné se dostáváme k - voilá: KOUZELNÉ DEČCE. Tak to jsem tedy opravdu ještě neviděl. :-) Ačkoliv jsou ústa Eddieho Murphyho vygajdaná jako nikdy předtím, jeho komediální umění jakoby zůstalo v 80. letech. Komedie bez humoru a ulepený závěr, u kterého se dá tak akorát kroutit nevěřícně hlavou... ()

HomeAlone

Ako rodinna komedia to funguje bez problemov a pozeralo sa na to dobre . No aj tak by som bol velmi rad , keby sa u konecne Eddie M. pustil do Beverly hills cop 4 ()

Georgex

Klasická rodinná komedie, kterou bohužel ani takový komik jako je Eddie Murphy nedokázal odlepit od průměru tohoto žánru. Eddie si v této komedii zahraje finančníka, který soupeří o lepší pozici na výsluní se svým indiánským kolegou. Ovšem jeho konkurent používá nevšední praktiky a Eddie začne svůj boj prohrávat, nicméně to se změní v okamžiku, když zjistí, že jeho dcera, která si vytvořila imaginární svět, dokáže předpovídat události na trhu. Rázem si s dcerou začne rozumět, bohužel sám neví, jestli je pro něj přednější úspěch nebo láska své dcery. Nápad je poměrně dobrý, ovšem ničím atypický. Film má takové pohodové tempo, ovšem, že bych se u něj smál od začátku dokonce se bohužel říct nedá. Pár vtipných scén, pár hlášek, ale jinak klasická rodinná komedie, která je spíše mířená na dětské publikum. Výkon hlavního představitele Eddieho Murphyho je poněkud sušší, než jsme u tohoto herce zvyklý, chybí zde jeho pověstná výřečnost, kterou uměl zahrát vždy dokonale. Ostatní herci jsou vybráni dobře a například indiánský finančník docela pobaví. Celkově hodnotím film jako průměrnou rodinnou komedii, která se bohužel ničím neliší od ostatních z tohoto žánru a nebýt fanouškem Eddieho Murphyho, tak bych se k této komedii nedostal. Moje hodnoceni 45% ()

sedm.1

Ale takhle jsem si to skutečně nepředstavoval. Zápletky většiny filmů, ve kterých hraje Eddie Murphy, stojí za prd. Ale právě Murphyho, alespoň pro mě zábavné výkony pokaždé vytáhli tyto filmy minimálně do průměrných vod. Ovšem pro Tak si představ to bohužel tentokrát neplatí. Vyplní této slátaniny se stala skutečně naivní moralitka, kterak již po osmitísícišedesátédeváte jeden roztomilý diblík napraví svého neposedného tatínka. Už jen dát tuto nekonečně omýlanou zápletku je skutečně nadlidským výkonem. Zvlášť když tu není ani jeden jediný moment, který by byl jen minimálně zajímavější, zábavnější, originálnější. Nic! Jen jedna dlouhá, nevtipná náprava velkého negříka malým negříkem. A všichni jsou tak starostlivý, chápající a vstřícní, že by si tvůrci zasloužili popadnout za ucho a hodit do každodenní reality! Ale čert vem zápletku, ten hnus se dal čekat. Daleko větší problém pro tento snímek nastal v tom, že tu vůbec nefunguje Murphyho komika, respektive jeho ksichtění se. Ty pověstné škleby tu na mě zabrali asi tak dvakrát, jinak těžce přehrával, jeho excentričnost prostě byla tentokrát zcela přehnaná a neúměrná a zkrátka mě nebavil. Ostatní pak byli opět, jak to již v jeho filmech bývá, spíš do počtu, nikdo nijak nevyčníval, takže zaplétka na nic, obsazení na nic, zábavnost žádná, ve výsledku jednoduše jeden z nejslabších Murphyho filmů a nuda jak bejk. ()

herr_carter

Překvapivě hodně příjemná rodinná komedie s neuvěřitelnou dětskou herečkou Yarou Shahidi..........moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

AngiS

Achjo.. Sice se to dalo zkouknout bez nějakýho přerušování a náhlýho usnutí z nudy.. Příběh je sám o sobě celkem zajímavý.. Ale ani jsem se neusmála, ani nezaradovala, ani žádná slza mi neukápla.. Kdo nic nečeká, není zklamán. A teď bych si dala Red Bull. ()