Miliónový hurikán (2020)

Mel mal na mále . . . . aby po tomto nezmysle nevypadol z mojej  top 10ny hercov.  A to už som prekusol Panamu 2022. Ešte raz a pude !!! K filmu - nemusíte pozerať. Už ste také niečo podobného námetu ničivého tornáda či hurikánu určite raz v živote videli.  Nič nové vám to nedá. Ak ste milovníci Gibsona tak URČITE nie !!!

Ohrožený druh (2021)

6 dospelých ľudí nedokáže "preklopiť" prevrátené auto späť na kolesá? V popise filmu chýbalo označenie sci-fi. A tie katastrofálne animácie divokých zvierat sa na daný rok vydania tiež len tak nevidia.  Hviezdička za sympatickú Rebeccu.

Slídil (2014)

Nepomôžem si, nemám ho rád !!! Ani tu, ani v iných snímkach. A film samotný pôsobil dosť rozporuplne a neprirodzene.

Drahoušek k zakousnutí (2012)

Celý čas som čakal, kým sa film vráti k sekcii kde bol najlepší a to jeho začiatok. Stalo sa tak, ale, bohužiaľ, až na konci. Príjemný, hrejivý, ničím nevyrušujúci stred. 60%

The Morning Show (2019) (seriál)

Seriál milo prekvapil. Vidieť Carella v serióznej roli po tom, čo som len nedávno "zhltol" Space Force (TV seriál) (2020)  je osviežujúce. Rovnako tak ostatné postavy.  Má ale jeden problém a to ten, že sa v mojich očiach nevyhol porovnaniu s. Tu sa, bohužiaľ, ani skvelá Anistonová nechytá na genialitu Jefa Danielsa. Navyše The Morning show je dosť úzkoprso zameraná na aktuálne populárnu škandalóznu tému masívneho odhaľovania sexuálneho obťažovania vplyvnými ľuďmi a celebritami. V preklade to znamená, že z prostredia televízie ako takej a jej fungovania neuvidíte prakticky nič.

Vlastníci (2019)

Asi v polovici som si uvedomil, že film ma viac deprimuje akoby ma bavil. Navodzoval pocit beznádeje a smutnej českej, ale aj slovenskej reality. Opakujúce sa vtipy a temný, ale predvídateľný koniec to už celé len podčiarkli.

Kominského metoda (2018) (seriál)

Prvú sériu som si šetril až do premiéry podledného dielu a zlhol ju na jedno večerné posedenie. Veľmi príjemný humor dobre zladený s ťažkou realitou každodenného života a stratami, ktoré prináša. Kombinácia Arkin-Douglas spolu ladí ako Jing a Jang. Je to svieže, čerstvé a hlavne príjemne krátke epizódy bez zbytočnej komplikovanosi. 85%