poster

Všechno nejlepší!

 • slovenský

  Všetko najlepšie!

 • anglický

  All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  ***

  To nasere mít na narozky takovou smůlu a ještě otravného dědka na zadním sedadle.(10.2.2013)

 • Isherwood
  **

  Kotík jako scénárista opět nefunkční, byť režijně to není taková hrůza jako minule. Ale jenom díky tomu, že mu děj „dovoluje“ civět většinu času skrze čelní sklo dovnitř auta, protože když se z něj vyleze, je to peklo s humorem a rozhledem Novácké Ulice. Od průseru jej zachraňují Preiss s Dolanským, kteří evidentně našli podobnou hereckou vlnu a i když sypou hlášky bez koulí, divák aspoň chvíli nechce páchat harakiri. Nuž, oproti režisérově hrůzné prvotině mílový skok, ale pořád standardní bída jak vystřihnutá ze současné produkce českého filmu.(27.1.2008)

 • johnn333
  **

  Tvůrci filmu evidentně neměli pevně danou formu a proto zkoušejí, zda u diváka uspějí spíše s moralitami pronášenými z úst pana Preisse nebo rádoby sitcomovými vtipy, které zde však selhávají na plné čáře. Onen nešťastný divák tak musí sledovat nejprve nudné dialogy v taxíku prokládané podivnými náhodami a následně přetrpět vše, co mělo prvoplánově bavit (šílená tetička, daňový kontrolor). Nakonec potěší jen pěkné záběry Prahy...(28.1.2008)

 • korbitch22
  ****

  že martin kotík nepatří k dobrým režisérům,lze poznat z jeho nadupané tvorby:-)ale tohle je podle mě nesmyslně podhodnocené.skvělý viktor preiss a veliká naděje jan dolanský,rozehrají vtipnou a svižnou noir komedii,o jednom ukecaném taxikáři.trefné vtípky a skvělé hlášky.pro mě určitě veliké překvapení,u kterého jsem se fakt natlemil.bez pochyb kotíkův nejlepší film,nebo spíše jediný film:-)(1.1.2010)

 • paascha
  *

  Doslova a do písmene o ničem, a účast Aduš Gondíkové a Alice Bendové, což jsou dle mého 2 nejhorší herečky v historii herectví přilehlého vesmíru, z toho prázdna umění neudělá(13.2.2007)

 • - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

 • - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)

 • - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace