poster

Všechno nejlepší!

 • slovenský

  Všetko najlepšie!

 • anglický

  All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marthos
  ****

  Korouhvička kvality se v případě Martina Kotíka pootočila správným směrem. Výborně prošpikovaná jízda neplaceným taxíkem do vlastního svědomí s dobrým Dolanským a jako vždy geniálním Preissem. Příště prosím tudy!(3.9.2010)

 • Radek99
  ***

  Neřekl bych, že to byl propadák, sice jsou dějové peripetie lehce odhadnutelné, film dost lacině moralizuje, ale plno vtípků bylo povedených a Viktor Preiss odvedl svůj (nad)standard... (ale ta tetička byla fakt hrozná)(9.5.2007)

 • Mr.Hawkeye
  ***

  Martin Kotík ukázal, že umí něco víc než jen Pánskou jízdu, ale přesto celá snaha zůstala jaksi na půl cesty. Škoda že se za něj nepostavil nějaký zkušenější dramaturg a neupozornil ho, že kostra příběhu je víceméně v pořádku. Obsazení je více než skvělé (duo Preiss-Dolanský se zasloužilo hodně na mém hodnocení), ale vedlejší dějové "linie" - šéf taxislužby Zedníček, jeho "vypečený" kamarád Vondráček a zejména dementní tetička Hlaváčová (marně jsem dumal, zda zde Jana Hlaváčová plnila nějakou prohranou sázku a nebo zda ji na starší kolena šouplo) celý film nejenom že rozmělňují, ale vnášejí do něj zbytečnou křeč a trapnost... A je to škoda, protože i přes tyto chyby je film vcelku příjemným (byť spíše televizním) filmem.(28.1.2008)

 • honajz
  **

  Sice mám pro Kotíka slabost, ale tenhle film je fakt hrůza :-) Filmařská a s výjimkou Preisse i herecká. Kotík nám roste do malého českého Ed Wooda, řekl bych. Po Pánské jízdě se režisér Martin Kotík vrhl na směs žánrů, a to komedie a dramatu. Od každého se mu něco málo povedlo, ale celkově to tak nějak nedrží pohromadě. Hned na úvod se musím přiznat, že pro filmy Martina Kotíka mám slabost. Skutečně. U Pánské jízdy jsem se jako nezaujatý divák bavil, ačkoliv jakožto filmař a následně kritik jsem na filmu shledával jednu chybu za druhou. Jednou z největších chyb Pánské jízdy bylo, že šla do kin – tohle je totiž televizní film, jak když vyšije, a v kině ztrácí jakékoliv kouzlo. A v podstatě to samé se dá říci – i když tentokrát jen se zhruba poloviční pravdivostí – o Všechno nejlepší.(1.6.2006)

 • Historik
  ***

  Jako televizní film se mi to zdálo docela dobře stravitelné. Jistě, nebylo to nic objevného, ale k nějakému "odpadu" to má daleko. Zejména herecký výkon Viktora Preisse stojí za vidění. Jako vždy. 70%(27.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace