Všechno nejlepší!

Všetko najlepšie!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Ja si nemuzu pomoc, me to jako zase takovej propadak neprislo... Preiss hraje klasicky, Dolanskej celkem v pohode, Zdenicek je totalni nula... namet je pomerne zajimavy, obcas se pobavite a pasaz s cikany mi pripomela Hostel...(30.1.2008)

Výborné slovní špičkování mezi Janem Dolanským a Viktorem Preissem probíhá na bázi hry kočky s myší, v níž několikrát dojde k výměně rolí a překvapivým zvratům. Naopak to překvapivě drhlo tam, kde by to člověk nečekal - nevýrazný Pavel Zedníček v roli šéfa taxislužby nebo násilně stylizovaná nablblá tetička v podání Jany Hlaváčové. Jako vždy mě ale potěšila - i když jen v malé roli - moje oblíbená Jana Štěpánková. Já jsem se bavil dobře.(12.7.2012)

• castor

.. a to člověk leccos odpustí!! I když Kotík se oproti minule "vyznamenal"!!(29.6.2009)

• Handle

Na filmu jsem byl v kině a myslím, že vůbec nepřeháním, když řeknu, že v kině jsem se nenudil nikdy víc než u tohodle hrozného filmu. Hvězdu dávám za dobrý nápad, který mě přiměl jít do kina, ale jinak nuda, nuda, nuda.(15.7.2009)

Neřekl bych, že to byl propadák, sice jsou dějové peripetie lehce odhadnutelné, film dost lacině moralizuje, ale plno vtípků bylo povedených a Viktor Preiss odvedl svůj (nad)standard... (ale ta tetička byla fakt hrozná)(9.5.2007)