Všechno nejlepší!

Všetko najlepšie!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Korouhvička kvality se v případě Martina Kotíka pootočila správným směrem. Výborně prošpikovaná jízda neplaceným taxíkem do vlastního svědomí s dobrým Dolanským a jako vždy geniálním Preissem. Příště prosím tudy!(3.9.2010)

Neřekl bych, že to byl propadák, sice jsou dějové peripetie lehce odhadnutelné, film dost lacině moralizuje, ale plno vtípků bylo povedených a Viktor Preiss odvedl svůj (nad)standard... (ale ta tetička byla fakt hrozná)(9.5.2007)

Martin Kotík ukázal, že umí něco víc než jen Pánskou jízdu, ale přesto celá snaha zůstala jaksi na půl cesty. Škoda že se za něj nepostavil nějaký zkušenější dramaturg a neupozornil ho, že kostra příběhu je víceméně v pořádku. Obsazení je více než skvělé (duo Preiss-Dolanský se zasloužilo hodně na mém hodnocení), ale vedlejší dějové "linie" - šéf taxislužby Zedníček, jeho "vypečený" kamarád Vondráček a zejména dementní tetička Hlaváčová (marně jsem dumal, zda zde Jana Hlaváčová plnila nějakou prohranou sázku a nebo zda ji na starší kolena šouplo) celý film nejenom že rozmělňují, ale vnášejí do něj zbytečnou křeč a trapnost... A je to škoda, protože i přes tyto chyby je film vcelku příjemným (byť spíše televizním) filmem.(28.1.2008)

• honajz

Sice mám pro Kotíka slabost, ale tenhle film je fakt hrůza :-) Filmařská a s výjimkou Preisse i herecká. Kotík nám roste do malého českého Ed Wooda, řekl bych. Po Pánské jízdě se režisér Martin Kotík vrhl na směs žánrů, a to komedie a dramatu. Od každého se mu něco málo povedlo, ale celkově to tak nějak nedrží pohromadě. Hned na úvod se musím přiznat, že pro filmy Martina Kotíka mám slabost. Skutečně. U Pánské jízdy jsem se jako nezaujatý divák bavil, ačkoliv jakožto filmař a následně kritik jsem na filmu shledával jednu chybu za druhou. Jednou z největších chyb Pánské jízdy bylo, že šla do kin – tohle je totiž televizní film, jak když vyšije, a v kině ztrácí jakékoliv kouzlo. A v podstatě to samé se dá říci – i když tentokrát jen se zhruba poloviční pravdivostí – o Všechno nejlepší.(1.6.2006)

Jako televizní film se mi to zdálo docela dobře stravitelné. Jistě, nebylo to nic objevného, ale k nějakému "odpadu" to má daleko. Zejména herecký výkon Viktora Preisse stojí za vidění. Jako vždy. 70%(27.1.2008)