Všechno nejlepší!

Všetko najlepšie!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

me se to libilo bylo to jine nez vsechny ceske filmy(27.1.2008)

• castor

.. a to člověk leccos odpustí!! I když Kotík se oproti minule "vyznamenal"!!(29.6.2009)

Dolanský opravdu potvrzuje své herecké kvality. Když má prostor, exceluje. Dokáže však také ustoupit silnějšímu protihráči - Preissovi. Pohodová zábava, která má sice odhadnutelnou pointu, ale rozhodně nenudí.(28.5.2009)

• YURAyura

2/10 Kotik se zlepsuje, ale poooomaaaaaluuuuuuuuuu.... odhadem to bude trvat tak jeste dobre 3-4 filmy, nez to na divakovi nezanecha trvale nasledky. Viktor je v klidu, Honza taky, ale ten scenar. Nemusi prset, jen kdyz skape. Ale aspon jsem videl v taxiku Zuzanu Scerbovou - a z te rozhodne neco bude(24.10.2007)

Korouhvička kvality se v případě Martina Kotíka pootočila správným směrem. Výborně prošpikovaná jízda neplaceným taxíkem do vlastního svědomí s dobrým Dolanským a jako vždy geniálním Preissem. Příště prosím tudy!(3.9.2010)

• - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)

• - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

• - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)