poster

Všechno nejlepší!

 • slovenský

  Všetko najlepšie!

 • anglický

  All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flego
  ***

  Priemerná televízna komédia s troškou humoru, troškou moralizovania, zaujímavým duom Dolanský - Preiss a zbytočnou scénou a postavou tety ( Hlaváčová ).(29.1.2008)

 • hippyman
  ***

  zas taková hrůza, jak tu někteří píšou, to nebyla... prostě průměr, do tv na nedělní večer k podřimování nebo jednohubkám by to asi stačilo... 50%(29.1.2008)

 • Kothy
  ***

  To nasere mít na narozky takovou smůlu a ještě otravného dědka na zadním sedadle.(10.2.2013)

 • imf
  *

  Lepší než Pánská jízda, horší než většina ostatních českých filmů. Mistr Kotík si ani druhým filmem nenapravuje vizitku a opakovaně dokazuje, že neví co dělá, ať už s tužkou v ruce nebo režijní sesličkou na zadku. Je smutné vidět relativně talentované herce v hlavních rolích, kterak se dusí ve stísněném taxíku a replikách, posunujících rozhovory odnikud nikam. Pravé inferno se ale opakuje v rádoby sitcomových interiérech, kde se řeší dějová vata. A u Kotíka tohle označení můžete brát doslova. Vtipy utekly, nadsázka se odstěhovala na Island a logika si vzala dovolenou. Jinými slovy není jediného důvodu, proč byste s tímhle filmem měli sdílet společný myšlenkový prostor. Pokud tedy nejste sebevrazi.(1.6.2006)

 • korbitch22
  ****

  že martin kotík nepatří k dobrým režisérům,lze poznat z jeho nadupané tvorby:-)ale tohle je podle mě nesmyslně podhodnocené.skvělý viktor preiss a veliká naděje jan dolanský,rozehrají vtipnou a svižnou noir komedii,o jednom ukecaném taxikáři.trefné vtípky a skvělé hlášky.pro mě určitě veliké překvapení,u kterého jsem se fakt natlemil.bez pochyb kotíkův nejlepší film,nebo spíše jediný film:-)(1.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace