Všechno nejlepší!

Všetko najlepšie!

All the Best!

Komedie

Česko, 2006, 96 min

Výborné slovní špičkování mezi Janem Dolanským a Viktorem Preissem probíhá na bázi hry kočky s myší, v níž několikrát dojde k výměně rolí a překvapivým zvratům. Naopak to překvapivě drhlo tam, kde by to člověk nečekal - nevýrazný Pavel Zedníček v roli šéfa taxislužby nebo násilně stylizovaná nablblá tetička v podání Jany Hlaváčové. Jako vždy mě ale potěšila - i když jen v malé roli - moje oblíbená Jana Štěpánková. Já jsem se bavil dobře.(12.7.2012)

• Handle

Na filmu jsem byl v kině a myslím, že vůbec nepřeháním, když řeknu, že v kině jsem se nenudil nikdy víc než u tohodle hrozného filmu. Hvězdu dávám za dobrý nápad, který mě přiměl jít do kina, ale jinak nuda, nuda, nuda.(15.7.2009)

Jan Dolanský a Viktor Preiss hrají natolik dobře, že to do značné míry film dokázalo zachránit. Jinak scénář není žádná sláva a režie naprosto postrádá spád a vtip. Výsledek je naprosto průměrný a vidět film v kině, tak bych tak shovívavý při hodnocení nejspíš nebyl.(27.1.2008)

• F.man

Kotlík má jediné "štěstí" že natočil Pánskou jízdu. Ta jedna hvězda je totiž za to, že mě znovu netrápil a pokusil se alespoň o něco co vzdáleně připomíná film...(3.12.2006)

• pornogrind

Shit.Shit.Shit.Já kdybych vezl v autě takovýho zmrda jako byl Preiss v téhle šaškárně,tak to v plné rychlosti napálým do zdi.(2.4.2015)

• - Jan Dolanský pro inspiraci k ztvárnění své role před natáčením hodně jezdil taxíkem a vyptával se různých taxikářů. (hippyman)

• - Když Jan Dolanský poprvé jede ve svém novém taxíku, je již poškozen levý přední blatník. A to ještě před tím, než herec s novým autem sám havaruje. (navabaca)

• - Natáčelo se v reálném taxíku, v tomto prostoru spolu byli Jan Dolanský a Viktor Preiss uzavřeni celkem téměř měsíc. Tato situace samotná pomáhala navodit tu "správně podrážděnou" náladu obou protagonistů. (hippyman)