Brooke a Gary se do sebe zamilovali a koupili si byt, ve kterém chtěli žít šťastně až do smrti. Mohli by, kdyby se záhy nezačali nenávidět. Záminkou pro ukončení jejich společného života se stala jedna z mnoha banálních partnerských hádek. Problémem je, že nádherný byt, který si pořídili, patří oběma a ani jeden se z něj nechce vystěhovat. Když jejich hádky dosáhnou vrcholu, přítel jim doporučí, aby byt prodali. Uplyne pár měsíců po rozchodu a oba se náhodou setkají na ulici. Vymění si pár zdvořilostních frází a opět se rozcházejí. Jejich pohledy se střetávají a lehké úsměvy v jejich tvářích hovoří za vše - vzájemná náklonnost ještě nevyprchala. (TV Nova)

Zuzzka

Na Jennifer Aniston bych se asi mohla dívat prakticky v čemkoli. Na tenhle snímek jsem se ale moc netěšila v domnění, že jde o další tuctovou romantickou komedii (i když ani ty mi nevadí). Naopak šlo spíše o dramatickou romantiku a líbilo se mi, jak to připomíná realitu mnohem více než jiné filmy podobného žánru. A konec mě potěšil úplně nejvíc, neboť jen ukazuje, že to jde ukončit i jinak, tak nějak lépe a reálněji. P.S. Ani se nedivím, že Vince Vaugh a Anniston spolu nějakou dobu chodili, ten úvod filmu je snad jeden z nejhezčích, co jsem viděla :) ()

aLCaP0Ne

Príbeh o tom, čo každý z nás nie jeden krát zažil a o tom, že slnko svieti naozaj každý deň aj keď to tak možno nevyzerá. 65% ()

ZnalecH

Je to komedie. To je první, na co se připravte. Sice je tam trochu romantiky, ale celé je to z 95% komedie. Tak a teď k filmu samotnému. Romantická komedie, Jennifer Aniston, to mi stačilo a hned koukám. Byla to skvělá jízda, která dopadla tak, jak jsem chtěl aby dopadla, ale to mě vzalo. Říkám si, je to americká komedie a vím jak to skončí, ale oni tu udělali s takovým glancem, že mě to opravdu vzalo. Film nezklamal, jen jsem zjistil, že nemám na to, pustit si to vícekrát. Takže * navíc za konec a pak * minus, protože už si to nezopakuju. ()

mira.l odpad!

Bleeee.... uřvaná, ukecaná, rozječená blbost, která mi byla protivná vlastně už první scénkou ve výletním autobuse. Když nad tím tak uvažuju, tak vlastně měním prvotní hodnocení jedné * za ještě nižší. Není nějak proč hvězdičkovat. ()

lift666

Teda!Tohle láme rekordy v kinech?Průměrná komedie s netypický koncem.A s hezkou písničkou na konci.K tomu ještě Ivan Sergei a samozřejmě Jennifer.Průběh je vážně nezajímavý.Začátek a konec je lepší. ()

7duster

tak takové rozpoložení ve mne delší dobu žádný film nezanechal - vůbec nevím jak ho ohodnotit, protože jako romantická komedie ten film nefunguje, je to hodně ze života, bydlet s někým po rozchodu - to je pak to pravé peklo, naschvály, zbytečná obviňování, hledání chyb na tom druhém, vyčítání prkotin a věcí, které se dají řešit v klidu - Rozchod! to přesně vystihl (jen ten konec byl trochu předvídatelný) ..... ()

SAJA

Je to výztižné míněno o partnerství, leč průměrné filmově. Nic nezachrání ani Jennifer, která je ve filmu jako vždy okouzlující. Chybí tomu nějaké zvraty. Pořád jsem na nějaký čekal a když přišel už bylo pozdě. Asi jako v normálním životě... ()

stiewe

Konečně nějáká změna od sterotypních komediíí kde je už od prvních minut jasný jak to dopadne. A světe div se, tady je ten "štastný konec" celkem nejasný. Jennifer s Vincentem tvoří opravdu zajmavý pár na který se stojí podívat. ()

casef

Bláhově jsem myslel, že to po vzoru romantických komedií skončí happy endem a že se nakonec k sobě vrátí. Po celou dobu jsem se nezasmál a to je u komedií dost zásadní problém. Z těch naschválů, co jsi prováděli, se dalo dostat více. Herce Vince Vaughna vůbec nemusím a je mi nesympatický, ale tady mi jeho protivná role naprosto vyhovovala a řekl bych, že si tu roli docela užil. ()

yerdua

co k tomu filmu říct, opravdu se mi to líbilo jak se si lezli po rozchodu na nervy, řekla bych že tak to chodí i v normálním životě do té doby kdy se ti dva s tím vyrovnají nebo se na sebe vykašlou tenhle film skončil otevřeným způsobem, samozřejmě že zrovna u tohoto filmu bych byla raději kdyby skončil šťastným happyendem , ale i tka to bylo celkem fajn, Jennifer Aniston i Vince Vaughn předvedli úžasný herecký výkon, a oba se mi líbili ale ten konec.... není to na 100% ()

biopanic

Rozchod! ako romantická komédia? Možno pre niekoho, kto na prvú lásku ešte len čaká. Popr. pre pár, ktorý nedávno oslávil diamantovú svadbu. Rozchod! je plný emócií, vyvolával spomienky, úsmevy, vyvolával vrásky. Krásne zobrazuje denno-denný boj dvoch pohlaví, čiernej a bielej, Slnka a Mesiaca. Ukazuje, kam až nás vie dostať pohodená ponožka, neumytý riad alebo mierne švihnutá rodina. A predovšetkým, neobchádza ani to najnepríjemnejšie, "delenie si" priateľov, randenie natruc a fakt, že niekedy sa síce ocitneme tam, kde sme byť nechceli, ale po chvíli zistíme, že je to zrazu to najsprávnejšie miesto na Zemi. Inými slovami; hralo sa so srdcom a skúsenosťou, bez zbytočných medových motúzov a happy endov. A také mám ja najradšej. ()

m0lL!sS

Bohužel ani Jenifer Aniston nedokáže svým milým úsměvem vylepšit celkový dojem průměrné americké romantické komedie. Řada zbytečných scén a dialogů, které člověka zaručeně uspí (nejen jednou, věřte mi). Ale i přes to dávám tři hvězdičky s tím, že tento film nepotřebuji již vícekrát vidět. Upřímně, čekal jsem trošku víc. ()

Tatianistka

Romanticke komedie zrovna nie su moj najoblubenejsi zaner, ale tento film bol celkom mily a mozno by som zvazovala 4 hviezdu nebyt toho otvoreneho konca..nemam rada otvorene konce preto 3* ()

Akitenshi

Mezi třema a čtyřma... ale VInce se svým humorem a Jennifer s... hrozně podivnou chůzí jsou naprosto dokonalí a i když mi k tobě příliš nesedí, je to příjemný pár a tvoří tak skutečně klasický případ, který můžeme zažít mi všichni a nejen ti na obrazovkách... ()