Brooke a Gary se do sebe zamilovali a koupili si byt, ve kterém chtěli žít šťastně až do smrti. Mohli by, kdyby se záhy nezačali nenávidět. Záminkou pro ukončení jejich společného života se stala jedna z mnoha banálních partnerských hádek. Problémem je, že nádherný byt, který si pořídili, patří oběma a ani jeden se z něj nechce vystěhovat. Když jejich hádky dosáhnou vrcholu, přítel jim doporučí, aby byt prodali. Uplyne pár měsíců po rozchodu a oba se náhodou setkají na ulici. Vymění si pár zdvořilostních frází a opět se rozcházejí. Jejich pohledy se střetávají a lehké úsměvy v jejich tvářích hovoří za vše - vzájemná náklonnost ještě nevyprchala. (TV Nova)

Bodega_Bay

V tomhle nejsem soudná. Jennifer sežeru všechno, je to prostě holka krásná a sympatická....Krom toho, víte jaké to je, když někdo věčně neumývá nádobí, neuklízí si po sobě a dělá si jen to, co ho baví a nehledí na druhého? Ne? Tak vidíte! Brooke se jednoho dne naštve, a přestože na to jde celou dobu docela špatně, nakonec si myslím pomůžou oba. ()

JeyeK

Těžké hodnocení. Řekl bych na jednu stranu, že to byl celkově velmi povedený film. Na druhou stranu mi v něm vadilo několik maličkostí: prvně, množství extravagantních či jinak nenormálních lidí bylo už trochu nad mou hranicí snesitelnosti. A dále - a to byl pro mě dealbreaker - mě mrzelo na jedné straně další a další vzájemné vymýšlení ještě větších sviňáren a na druhé straně jejich opakované přijímání. Věci, které by mně osobně vyrazily dech, tam byly snášeny na můj vkus až příliš dobře. Kdo ví, třeba Američani svou trpělivost skladují v kýblech, proto jim tak jednoduše nepřetečou... To mělo za následek, že jsem si k žádné z obou postav přeze všechnu svou snahu nedokázal vybudovat bližší vztah, mít s ní soucit a pochopení pro její situaci, a prožít tak celý jejich příběh o to hlouběji. Z celého dramatu mi tak zbyly jen vlažné dojmy. Veliká škoda. 50% ()

revere

Jak je Jennifer Aniston skvělá herečka, tak je Vince Vaughn slabý. Oč lepší námět, o to horší scénář. Válce Roseových se to nepřiblíží ani zdaleka. Další film ve stylu varietních pouček doktora Plzáka. Kdyby ale nakonec skončil tak, jak název napovídá, vzal bych ho na milost. ()

P@\/EL

S příhlednutím k tomu že to má být komedie, jsem se teda moc nenasmál. Srandovní situace aby člověk pohledal, no ani naschvály, co si ústřední dvojice navzájem prováděla, za moc nestály. Za zmínku snad jen stojí na romantickou komedii poněkud netradiční průběh děje a rozuzlení (zda se to dá v tomto případě takhle nazvat). Celkově ovšem dosti nevýrazné a nudné. ()

Pythonator

Příliš dlouhé a příliš dramatické. Kdyby to pojali jako takovou oddechovou kratší bláznivou komedii, udělali by líp. Tohle bylo ale příliš vážné, příliš telenovelácké a příliš žužu ze života. Nejvíc žužu byl Justin Long v roli perfektní buzny. ()

KuceraJohny

Vince Vaughn je pro mě ten typ herce, kvůli kterému si pustím film aniž bych o něm něco věděl. Ale tentokrát to nebyl on kdo se mi ve filmu líbil. Řekl bych spíš že si tu zahrál svůj horší průměr. Vlastně ničím nevyčníval i když byl hlavní postava. Za to Jennifer Aniston se mi zde zdála extrémně příjemná a tak trochu jsem z ní cejtil Rachel z přátel. To byl asi jediný důvod proč jsem to ve čtvrtce filmu nevypnul. Naštěstí se na to dalo začít koukat od půlky. Celkově je film nejzajímavější až na konci, začátek je běs a hrůza. Aniston a trochu lepší průběh to na konec vytáhl na slabší tři hvězdičky. Rozhodně bych nezařadil mezi nejlepší komedie nebo vůbec komedie na které se znovu rád podívám a to většinou právě u Vince mývám. Ale nebylo to zas tak hrozné. ()

Shidlo

Romantická komedie, která začíná vlastně od konce, tedy od rozchodu...zajímavé téma a hned od počátku mi vlastně bylo jasné, že tenhle film opět rozdělí svět na dva tábory: muži a ženy. A jak je zřejmé i z některých komentářů, tak pro muže byl ten špatný hrdina Jenniffer Aniston...ale pánové, vy jste si měli vzít z tohoto flmu zcela jiné poučení a ne to, že vlastně to, co děláte je naprosto běžné, že žena je vlastně takový uklízecí robot:) Jenže jak se tak dívám, tak muži si myslí, že vina je na naší straně, jelikož oni přece neumí číst naše myšlenky...Co z toho vyplývá?? asi jediné...s muži se musí zacházet jako s miminy...všechno jim dopodrobna vysvětlit a popsat:) ()

tomtailor

asi každý zažil nejakú situáciu alebo aspoň podobnú tej z filmu v partnerstve, pár vtipných a podarených momentov, zopár ostrých výmien názorov, ale na 102 minút sa mi to zdálo málo.... ()

kiwing

já fandil Garymu, moje přítelkyně Jennifer...Prostě opravdu real live...já se totálně vžil od Geryho, a myslím že jsem nebyl sám, že pánové?;) ()

BillyBob

Taková netipická romantická komedie. Navíc hlavní představitelé jsou skvěle sladěni a budete jim fandit aby to na konci dali dohromady. A konec filmu by si měl každý přebrat po svém.... ()

sioned

Ke komediím bych tenhle film rozhodně nezařadila. Jeho shlédnutí mě totálně vyčerpalo. V podstatě zde byl vcelku realisticky vykreslený svět muže a ženy a toho, jak si vzájemně nerozumí. Hodně lidí se v tom asi mohlo vidět, ale já jsem ze svých nepodařených vztahů vyčerpaná dost na to, abych ještě koukala, jak k tomu dochází v televizi - a to bez nějakého vtipu, originality či něčeho podobného. ()

JAzzeURo

Film nebyl ani tak vtipnou komedií, jako spíš docela trefným vystižením toho jak to v životě chodí. "Mile" mne překvapil neamerický konec. To že film neskončil happy endem, si zasloužilo tu 4tou hvezdičku. ()

Hrmak

Romantická komédia? Čo pre boha na tomto filme bolo romantické? Alebo nebodaj vtipné? Absolútne nič!!!! ()

dawit86

ani krásná Jenifer Aniston, nezachránila něco co se asi ani zachránit nedalo. Typická komedie, u které se cítím otráveně, než abych byl pobavený. Otázka na čí straně jsem v jejich sporu byl je zbytečná, protože mi to bylo od začátku úplně jedno. 45% ()

wairau

Takový zvláštní film. Pravděpodobně romantická komedie. Jenže zase tolik se člověk nezasměje (i když Vince se snaží se svýma hláškama), a hlavní hrdinové se podstatnou část filmu naprosto neromanticky hádají a řvou na sebe. Pro mě osobně spíš drama o životní krizi jednoho páru ve středních letech s otevřeným koncem... ()

Tauloo

Tento film jsem poprvé a naposled viděl i se svou přítelkyní. Oba jsme na sebe nevěřícně koukali, jak marnotratnost děje zavádí film do předem daných kolejí, které vyústily v očekávaný konec. Nevím jestli je zábavné divákům předvádět trapné situace a oplácení při rozchodu, ale já jsem ani na okamžik neměl touhu se filmu smát či u něj plakat. Herecké výkony naštěstí film zachraňují od totální nudnosti a kýčovitosti. Milovník žánru si asi najde to své, ale pro mě je to velké zklamání. ()

M.A.N.E.

Celkem zajímavý nápad, provedení horší. Opravdu nemám potřebu hodinu a půl sledovat hádku dvou bývalých manželů, chvílemi už to bylo stále jedno a to samé... ()