Brooke a Gary se do sebe zamilovali a koupili si byt, ve kterém chtěli žít šťastně až do smrti. Mohli by, kdyby se záhy nezačali nenávidět. Záminkou pro ukončení jejich společného života se stala jedna z mnoha banálních partnerských hádek. Problémem je, že nádherný byt, který si pořídili, patří oběma a ani jeden se z něj nechce vystěhovat. Když jejich hádky dosáhnou vrcholu, přítel jim doporučí, aby byt prodali. Uplyne pár měsíců po rozchodu a oba se náhodou setkají na ulici. Vymění si pár zdvořilostních frází a opět se rozcházejí. Jejich pohledy se střetávají a lehké úsměvy v jejich tvářích hovoří za vše - vzájemná náklonnost ještě nevyprchala. (TV Nova)

shyster

Tento film jasně dokazuje, že věřit trailerům se nemá. Trailer k tomuto filmu nás zval na komedii, kde bude zářit Vince Vaughn a Jennifer bude přivádět k šílenství hlavně mužskou část obecenstva. Bohužel realita je jiná. O komedii se až tak nejedná (až na pár povedených fórků) a Jennifer zase tak "hot" není. Jediný, kdo nezklame, je Vince. To ale na lepší hodnocení nestačí. Film ničí řada nelogických situací a konec. ()

marcek

Parádní komedie. Vince je prostě jednička. Musím se přiznat, že když si šla Jennifer Aniston pro kolu rovnou ze sprchy, tak jsem na tom byl stejně jako Gary :)) ()

O´Neill

Jennifer Aniston je má oblíbená herečka, stejně jako vince Vaughn je můj oblíbený herec. Bohužel však u filmu nezáleží jen na tom, zda jsou herci dobří nebo ne. Rozchod je toho důkazem. Jennifer i Vince hrajou v rámci toho, co scénář dovolí, úžasně, ale nestačí to na to, aby byl film dobrý - ten je totiž vyloženě nudný, nemá téměř žádné světlé momenty a nebýt druhé poloviny filmu, kde se to jakžtakž rozjelo, hodnocení bych dal ještě více dolů. ()

Crawler-D

Romantická komedie s relativně originální zápletkou, která je podepřena kvalitními výkony a překvapivým koncem, ale během sledování může nastat syndrom lehkého spánku, neboť obě postavy si vykonávají předem odhadnutelné naschvály. ()

Flynn

Docela jsem se u toho bavil, vyníkající film na který vzít holku :) sice když se na to člověk dívá tak si říká že už tohle téma někde viděl ale i tak se najdou scény u kterých se baví, a Vince je prostě klaďas :) ()

Wormboy

Romanticka komedia to skutocne nebola a nechapem, preco to ludia chcu vidiet v tomto zanri. Ak by scenar napisal taky Woody Allen a sadol by si aj na rezisersku stolicku, mali by sme tu skvelu dramu rozpitvavajucu posledne dni dvoch ludi, ktori sa kedysi milovali. Takto ide o priemernu limonadu, ktora vsak obcas skutocne donuti k zamysleniu. Skoda len zbytocnej polarizacie sveta muzov a zien, pretoze to v tomto filme vyzera tak, akoby muzi boli votrelci vo svete zien a naopak-prehnane povedane, samozrejme. A musim povedat, ze herecke obsadenie teda predovsetkym Jennifer Aniston a jej kamaratky J.L.Adams, bolo ...hm...hrozne. ()

Andre3000

Celkem nic moc neřešící rádoby komedie. Vince Vaughna prostě moc nemusím a Jennifer je normalní herečka, takže nevím ne čem ten film chtěli postavit. Konec taky naprosto o ničem. Aspoň sem viděl něco z Chicaga, to je asi největší klad :-) ()

lakikaki

Kvôli neskutočne otravnému dabingu by som hviezdičku najradšej ubral, ale už tie tri sa mi zdajú trošičku málo - Break-Up je totiž extrémne nepredvídateľný a okrem toho je to celkom vydarená DRÁMA. ()

pufina

Achjo, příběh by uspal i Krysaře. Jennifer Aniston mám ráda, ale naopak se mi tady potvrdilo, že Vincea Vaughna opravdu nesnáším (i kdyby natočil blockbuster, co by všichni milovali a chodili do kina padesátkrát na jeho film, Vaughna vážně nemůžu ani cítit). ()

Juto

Vaughn a Aniston podávajú silné, vierohodné výkony ako pár v kríze. Ich príťažlivosť a chémia sú správne. Ani jeden si nezaslúži toho druhého, pretože obaja ukazujú svoje najhoršie chyby, ako sa ich vzťah vyvíja. 6/10 ()

emo

Totálne priemerná, miestami depresívna záležitosť s pár komickými scénami. Kto čakal podľa traileru romantickú komédiu, bude trpko sklamaný. Nebyť sympatického dua Vaughn-Anistonová, odporučil by som rovno na dvd... ()

Seag

Slušná romantická komédia. Nebolo to ani dobré ale ani zlé. Vincea som videl aj vlepších rolách a jennifer tiež. ale inak je to dobré. ()

fars

Abych pravdu rekl tak u filmu jsem se misty nudil a dokonce jsem to vydrzel jen ze zvedavosti jestli se k sobe ti dva zase vrati... Na druhou stranu jsem po filmu mel o cem premyslet, Rozchod docela pestre zachycuje partnerske souziti. Navic herci se docela snazi, takze se na to vlasne docela da koukat :-) ()

c.tucker

Velmi neotřelá romantická komedie, které dodávají šmrc slovní potičky mezi hlavními aktéry. Vincovi prostě huba jede a nezastaví se. A závěr, který se vymiká stereotypu (sice tam ten happyend trochu je, ale ne uplně doslovný) je velmi příjemné osvěžení. ()

SHI-SHA

V jedné větě bych tento film shrnul nejspíše jako "Průměrnou romantickou komedii". Na druhou stranu Rozchod! přináší do tohoto žánru trochu originality - ať už jde o (konečně!) sympatické hlavní hrdiny, hloubku, vtip, nebo lehce nepředvídatelný příběh. Na filmu mne však neuvěřitelně pobavila jedna věc - viděl jsem ho den po shlédnutí "Swingers" (1996, hlavní hrdinové Jon Favreau a Vince Vaughn) a ohromilo mne, jak strašně se ti dva za 10 let změnili. ()

dr.fish

Snad desetkrát jsem se tomuhle filmu vyhnul, ale minulý týden jsem koukal na Zkus mě rozesmát, řekl jsem si, že si tu Aniston ještě projdu. Když to bude blbý, budu se koukat na ní a zapomenu se nudit. To mi v mnoha momentech tohoto snímku pomohlo, přesto tu ale bylo pár vtipných situací, několik pravd a nakonec i podnětů k zamyšlení. Myšlenka, že mety, které ve vztahu ztratíte, se už nedají vrátit je sice neobjevná, ale obecně platná. Co se jednou posere, už se nenarovná. Čímž se dostávám ke čtvrté hvězdě, kterou jsem udělil za konec. Srovnávat ovšem s Válkou Roseových je přeodvážné...70% ()

Radiq

Nic převratnýho jsem nečekal a to se mi taky splnilo. Chvilkama mi to přišlo trošku zajímavější, třeba když si dělali ty naschvály. Ale že bych z toho byl nějak odvázanej, to teda ne. A tak jediná věc, co mi z toho filmu uplěla, byla když ten jeho kámoš (Jon Favreau) chtěl zmlátit toho novýho přítele od Anistonové (jak to plánoval v tom baru: "Jo, chápu, nechceš o tom vědět. Já to zařídím."). A ani to nestálo za moc. Pěkně mě zklamal Vince Vaughn, kterej už se v těch komerčních sračkách začíná topit. To taková Jennifer Aniston, ta už v tom má od začátku jasno. ()