V části Lovná zvěř se mladá žena jménem Victoria probudí v domě, který vůbec nepoznává. A co hůř, nepamatuje si nic ze svého života! Zmatená a rozrušená vyjde ven na opuštěnou ulici. Klepe na dveře, ale nikdo neotvírá. Za oknem však zahlédne pohyb, a tak vzhlédne a spatří mladou rodinu - otec rodiny ji natáčí na svůj telefon. Do ulice přijíždí auto, zastaví a vystoupí z něj nějaký muž. Victoria se vydá jeho směrem, když v tom si všimne, že muž drží v ruce zbraň a míří na ni. Victoria utíká pryč. Z domů vycházejí lidé a natáčí si ji. Za rohem narazí na Damiena s Jem, kteří spolu s ní hledají útočiště na pumpě. Muž s pistolí se snaží dostat dovnitř. Mezitím se venku shromáždila skupina lidí, která vše nahrává na své mobilní telefony. Muži s pistolí se podaří rozbít sklo, hrne se dovnitř a Damien se ho snaží zastavit. Victoria s Jem sledují rvačku, Damien se snaží utéct, ale je postřelen a umírá. Dívkám se však podaří uprchnout. Jem vysvětluje Victorii, že podobné věci se dějí už několik měsíců - začal být vysílán jakýsi signál, který proměnil většinu populace v tupé šmíráky. Tato apatie umožňuje ostatním dělat co se jim zlíbí, zkrátka stali se z nich 'Lovci', jak jim Jem říká. A loví lidi, jako jsou ony dvě. Dívky se rozhodnou vysílač zneškodnit, jenže zvládnou to? A skončí to tím? (HBO Europe)

Loki_Six

"Wait! The onlookers sometimes wait in the windows, keeping lookout. I'm pretty sure that's how they find us. Through the cameras somehow. Onlookers spot you and a few minutes later the scary bastards turn up." ()

klukluka

Lidi by chtěli vidět zrůdy, které ublížily nebo ubližují dětem, trpět. Být rodič někoho z Utoyi a číst v novinách o tom, že Breivik podává stížnost na vedení věznice, protože mu koupili trojku playstation, i když už mu mohli koupit čtverku, z toho bych se pominul. Takže tenhle díl, kterej mi má ukázat, jak jsem zvrácenej, když bych byl něčeho takovýho součástí, je pro mě jak červenej hadr na býka. Protože vývoj jde ve skutečnosti opačným směrem a těmhle lidem se nesmí zkřivit vlas na hlavě. Do téhle ZOO bych si určitě vstupenku nekoupil, ale fakt, že jim desítky let přispívám na fešáckej kriminál, mě taky dvakrát netěší. P.S.: Doposud jednoznačně nejslabší díl navíc narušil koncept zamyšlení nad budoucí podobou života na Zemi. Tohle nám opravdu nehrozí. ()

Stružák

Tohle bylo nejlepších 42 minut mýho filmovýho života. White Bear mi úplně předefinoval pojem "napětí". Navíc má úplně všechno: skvělou atmosféru (podobnou jsem snad nikdy nezažil), napínavej děj, výborně dokreslující hudbu, kameru, nápad, skvělý herce. Na tohle bych se mohl dívat furt, hned po skončení jsem měl sto chutí pustit díl odznova. A pak znova. A ještě jednou. A zas... ()

Yardie

Pro změnu, oproti předchozím dílům, je to svižné, napínavé, dynamické, akční. Celou dobu si člověk říká, na co díl upozorňuje a je to opět k zamyšlení, ale překvapivý konec člověka trošku vyvede z konceptu a může přidat další věc k přemýšlení. Tento díl mě bavil, utekl jako voda, má švih. Howfg! ()

Jaro_slav

Shame! Shame! Shame! Shame! Game of Phones na plnej signál. (Připomnělo mi to jeden vtip o Usamovi bin Ladinovi. Když ho v Abottabadu konečně našli, neměli ho zabíjet, nýbrž nechat doživotně sem tam chodit letištní bezpečnostní kontrolou.) Jeden z těch ujetějších dílů. ()

majec4

Zatial suverejne najsilnejsia cast. Ten zvrat je proste pecka. Oko za oko, zub za zub dohnane do maxima. Milujem tento serial, lebo tie zavery su proste waaaa. Samozrejme aj od zaciatku to ma grady. A hlavne tato cast bola celkom naslapana, ci uz kvoli tempu, alebo atmosfere, ktora ma pohltila. Spominany koniec cez zaverecne titulky bol mrazivy. Velmi tazko sa mi v tomto serialy hladaju nejake negativa. Sice jedna vec ma s odstupom casu trochu hneva. Tento diel bol trosku kratsi ako by som chcel. Zaver mi prisiel trochu uponahlany, zrazu sa dej totalne zvrtol a nejako som s tym nestihal. Aspon tie titulky dokreslili spolocnost v ktorej sa to odohravalo. Snad sa nedozijeme takeho niecoho. ()

IvcaSammet

Konečně díl ve stylu, v jakém jsem očekávala, že celý Black Mirror bude. Od začátku až do konce provází epizodu luxusní atmosféra, která mi nahání husí kůži ještě teď. Je sice pravda, že mi občas "bezejmenná postava" Lenory Crichlow se svým neustálým kňouráním lezla na nervy, v tomto kontextu bych ale samozřejmě žádné jiné než hysterické chování nečekala. Samotný závěr pak absolutní pecka, na to snad můžu jenom říct, že kdyby to tak fungovalo v reálném životě, vůbec by mi to nevadilo. ()

Cermbo

V recenzích vidím obrovské nadšení, ale za mě zatím nejslabší díl celého Black Mirror. Myšlenka skvělá, ale celá epizoda neskutečně až otravně uřvaná a ubrečená... A divák by čekal, že se něco v koloběhu změní, ale bohužel. Ano vrah je vrah a zaslouží si trest, ale co to bylo za svět, že bandě cirkusáků se tohle tolerovalo? Celé mi to přišlo takové prázdné... ()