• studentice

Tenhle seriál a tenhle typ humoru není nic pro mě. Prostě jsem to celé nějak nepochopila...(23.11.2014)

• ripo

príšernosť .....(8.7.2013)

Na ČSFD naprosto nedoceněné, na IMDB 8/10. Super komentář od Patw: "Tohle vypadalo zajímavě, ale role Lisy je tu až nesympatická." No...bohužel, no. Nemáme tu sympatického diblíka jako v Přátelích, sorry. Takže odpad. Ani náhodou, přátelé. Máme tu postavu, která je prostě celej člověk se vším všudy. Na to se občas dost špatně kouká. Zvlášť když je to loser, kterej najde ten vysněnej "spot light" za jakoukoliv cenu. Lisa Kudrow a Michael Patrick King vytvořili Valerii Cherish, průměrnou a nezajímavou herečku, která je prostě totálně afektovaná kráva. No ale jak už to tak bývá, i totálně afektovaný krávy maj duši. A když dojde na lámání chleba, i záblesk sebereflexe se najde. A to je přesně to, s čím scénáristi pracujou tak dokonale. Ledová trapnost střídá srdceryvný momenty, který jsou díky "reality" stylu ještě srdceryvnějsí. Nebyl díl, ve kterým bych nechtěl tuhle blbku obejmout a dát jí pusu...a říct něco jako "klídek, holka...bude dobře." Skvělým scénářem vymazlená záležitost, která je výborně zahraná.(27.10.2014)

Tohle si zaslouží mnohem větší uznání. Ale je pravda, že ani v době vzniku se seriálu příliš nedařilo, až teď všude píšou, jak byl nadčasový a tak není divu, že se k němu vrací a natáčí druhou řadu, to je jedině dobře! Lisa je ve své roli skvělá, úplně odlišná od Phoebe z Přátel, její Valerie si asi nezamilujete, ale soucítíte s ní. A Paulie G je jedna z nejotravnějších postav, co jsem kdy viděl. Jinak seriál dobře paroduje reality show, přesně takhle to chodí a jsem rád, že to mělo takový konec. A hláška "I don't wanna see that!" mi zůstala v hlavě :) jinak nejvtipnější bylo, když změnili Valerii hlášku z korejského barbeque na to lízání :))(12.5.2014)

75-80% ... "Awkwardly amusing" ... Nájdu sa takí, ktorí seriál budú vyslovene neznášať ale aj takí, ktorí ho budú milovať. Sám som mal pochybnosti keď som to začal pozerať, no po pár epizódach sa to rozbehlo. Lisa Kudrow alias Valerie Cherish je jednoducho nezabudnuteľná. Jednoducho situačná komédia.(11.11.2014)