Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sun.eagle
  *****

  Viděl jsem možná ani ne polovinu dílů a vždy se bavil. Bavila mě ta trapnost a zoufalství Valerie, ta prohnilost jejího charakteru a prostředí ve kterém se pohybuje a tak mermomoci snaží prosadit. Trochu mi to možná přimomíná The Office. Snobství, povrchnost, pokrytectví...Podle hodnocení se asi očekával klasický sitcom se salvy smíchu po každé druhé větě, o tom to není.(18.8.2015)

 • ripo
  odpad!

  príšernosť .....(8.7.2013)

 • studentice
  *

  Tenhle seriál a tenhle typ humoru není nic pro mě. Prostě jsem to celé nějak nepochopila...(23.11.2014)

 • Patw
  odpad!

  Lisa Kudrow mám rád. Tohle vypadalo zajímavě, ale role Lisy je tu až nesympatická. Nějak mě to nenadchlo.(3.11.2012)

 • milka
  **

  Úvod 2. řady: Komediální Comeback Lisy Kudrow se proto zatím povedl tak nějak napůl. Tvůrcům se nedá upřít zajímavý nápad a slušné zpracování již trochu okoukaného stylu mockumentary. Hlavní herecká hvězda pak má svoji nominaci na Emmy předplacenou již teď. Jinak mi ale styl tvůrců zrovna k srdci nepřirostl. Místo humoru se dostavila spíše křeč a tak nějak nemám důvod, proč bych chtěl s otravnou Valerií trávit každý týden. Avšak Návrat na výsluní je jedním z oněch projektů, jehož hodnocení je opravdu dosti individuální. Buď budete tvůrčí záměr milovat, nebo ho budete po pár minutách nenávidět. 50%(22.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace