poster

Rocker

 • USA

  Rock Star

 • Slovensko

  Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Mark Wahlberg a Jennifer Aniston v hlavních rolích filmu režiséra Stephena Hereka, který zasvěceně a úchvatně zobrazuje rockovou scénu 80. let a cenu slávy. Scénář : John Stockwell. Kamera : Ueli Steiger. Hudba : Trevor Rabin.(27.4.2011)

 • dr.fish
  ****

  Na rozdíl od ostatních si myslím, že Wahlberg svou roli zvládl, a to jsem ho předem odepisoval. Celý příběh je kvůli snadné stravitelnosti slisován do formy hamburgeru, takže neočekávejte existencionální drama s hlubokým podtextem. Lidi co dělaj bigbít tam nejsou kvůli filozofování, ale kvůli kárám, holkám a chlastu. Tak je to odjakživa a tak to má být. Nikdo není zvědavej na intoše s kytarou. To už jinde jsme, o pár let pozdějc. Takže přímej tah na branku, stejně jako jejich songy. To se po nich chce a oni to svému publiku dají. Splní jim ten sen, aby mohli zapomenout na svou zasranou práci, skočit v pátek do auta a vylejt se na koncertě, vygumovat hlavu, poslechnout si borce, co maj práci na háku. Byznys je byznys. Na závěr nám hrdina trochu zafilozofoval, potěšil závěrečný song od Verve Pipe- Colorful. Kapela před lety předskakovala dvojkocert Kiss, takže spojení tam evidentně je. 80%(25.1.2013)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $57 million tržby celosvetovo : $19,334,145(14.12.2006)

 • T2

  Rozpočet $57miliónovTržby USA $17,008,282Tržby Celosvetovo $19,334,145(16.2.2010)

 • Tereza666
  *****

  Ještě teď to tady semnou lomcuje! Tohle musí chytit za srdce každýho rockera. Mark byl úžasnej, jednoznačně jeho nejlepší role. Jennifer, ach ta krásná Jennifer. Nádherná baba a navíc perfektní herečka a Timothy byl třešnička na tomhle rockově sladkým dortu. Rock star je film o hudbě a partě rockerů, který si nechtěj jen užívat. Je to film o naději a hlavně lásce k hudbě.(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace