poster

Rocker

 • USA

  Rock Star

 • Slovensko

  Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LordSnape
  ****

  Rockovou muziku mám v krvi. Herek sice nenatočil nic převratného, ale aspoň se svým způsobem trochu přiblížil ke skutečnosti jak to ve velkých kapelách chodí. A když ve filmu navíc hraje i taková hvězda jako je Zakk Wylde...(25.5.2007)

 • pakobylka
  ****

  O splněném snu. A o závrati - při letu vzhůru ... s raketovým pohonem ... v rytmu rocku - když držíte dlaň na jeho srdci. Jak je ... tam nahoře ? A co zemská tíže ... co všichni ti, kdož zůstali dole ? Stojí alespoň za vzpomínku ? Opojný příběh, který vás s chápavým a jen maličko ironickým úsměvem provede světem showbusinessu - a jednou etapou ... jednoho života.(8.2.2016)

 • Xmilden
  ***

  Nestydím se to přiznat, ale miluju rock music! Wahlberg ve své roli dokonale přesvědčivý, takhle nějak to na počátku svojí kariéry uměl. Jeho nejlepším filmem asi již navěky zůstanou Hříšné noci a hlavně to jak se dokázal převtělit do jistého Dirka Digglera. To ale rozhodně nemění nic na tom, že by Chris "Izzy" Cole měl být nějakým nudařem. Navíc zde účinkuje nejpříjemnější žena Hollywoodu Aniston, takže je nad slunce jasné, že film uteče jako voda. Trošku se navíc podíváme pod pokličku známého rčení Sex, drogy, rock 'n' roll. 60%(5.3.2012)

 • Morholt
  ***

  Jako fanoušek Judas Priest mám tady tak trochu problém. Jasně, že film se příběhem kapely a Tima Owense jenom inspiruje, ale stejně. Každopádně povedlo se obsazení Marka Wahlberga, což je trošku ironie vzhledem k tomu, jakou nehudbou se Wahlberg po jistou dobu živil. Je tu parádní muzika a ztvárnění živáků a vůbec oceňuji, že film tak nějak v pohodě odsýpá, ačkoliv tu není nic, co by člověka vyloženě zaujalo. Co se naopak příliš nepovedlo je obsazení Jennifer Anistone, kýčovité ztvárnění hvězdného světa a také až příliš americký závěr, který měl nádech laciné deziluze. Čekal jsem trošku víc. 50%(10.6.2014)

 • Terva
  ****

  Mark Wahlberg a Jennifer Aniston v hlavních rolích filmu režiséra Stephena Hereka, který zasvěceně a úchvatně zobrazuje rockovou scénu 80. let a cenu slávy. Scénář : John Stockwell. Kamera : Ueli Steiger. Hudba : Trevor Rabin.(27.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace