poster

Rocker

 • USA

  Rock Star

 • Slovensko

  Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • asirtes
  *****

  Rocker má všetky atribúty kvality, ktoré sa proste musia namiešať do dobrého rockerského naturálneho filmu. Rebelantský feeling, krásne ženské, žhavé gitarové riffy. Hrá v ňom rockera hip-hopový boh, čo je podivná blbosť, no ale hrá ho fakticky skvele. Marky Mark je ako Rocker strašne blbý a fantastické na tom je, že to snáď ani nehrá. Jak to len robí. Wahlberg je proste génius.(26.9.2011)

 • rockwoman
  ****

  "Chtěl jsem najít sám sebe, najít svojí muziku." ...Vzhledem k tomu, že Marky Mark se kdysi pohyboval v úplně jiném hudebním stylu, tak vidět ho v roli rockera bylo nezvyklé, hodně zajímavé a za svůj herecký výkon se rozhodně nemusí stydět. Miluju rock, takže za mě spokojenost.(7.12.2014)

 • Roman.Ticka
  ****

  Zase jeden z filmů, co mi udělal radost. Rock no, co dodat?! Dragony jsem sice neznala, ale ráda jsem je poznala díky skvělému chameleónovi Markovi, je holt třída. Anistonka krásná jako vždy byla ozdobou, a pak klucí vlasatí z kapely... Čekala jsem strmý pád dolů do drogového ráje či jiné propasti po přesnocskoku typickém poamericku do hvězdných výšin, ale závěr mě mile překvapil, a tudíž přidávám hvězdu navíc. Za každé vymyknutí ze stádního stereotypu, každý pokus o vlastní myšlení, zachování si identity a zdravého rozumu, tleskám. Jak jinak.☺(28.11.2013)

 • Tommassi3
  ***

  "V kolika tak člověk může vyrůst a přestat snít o kariéře rockové hvězdy ?? Tak ve čtrnácti ??" - "Možná budu mít štěstí, jednou vyrostu a budu poslouchat Air Supply.." - "Co je špatnýho na Air Supply ??" - "Nic, když jsi policajt z Village People !!" ;)(28.11.2013)

 • kleopatra
  ***

  Na podobné téma, jak "Švanda dudák" ke štěstí přišel (a taky za to zaplatil), tu bylo filmů spoustu. Některé povedenější, jiné méně. Tenhle film je x-tý v řadě a žádnou díru do světa neudělá, ale když já tak miluju rockovou muziku a Mark, i když profláknutý zcela jiným druhem hudby, tu dělá, co může a dělá to docela sympaticky.(24.1.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace