Rocker

Rock Star

Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

"Chtěl jsem najít sám sebe, najít svojí muziku." ...Vzhledem k tomu, že Marky Mark se kdysi pohyboval v úplně jiném hudebním stylu, tak vidět ho v roli rockera bylo nezvyklé, hodně zajímavé a za svůj herecký výkon se rozhodně nemusí stydět. Miluju rock, takže za mě spokojenost.(7.12.2014)

Filmum, ktery kopirujou vase zivotni sny, se snadno odpousti:o)(30.3.2012)

Nestydím se to přiznat, ale miluju rock music! Wahlberg ve své roli dokonale přesvědčivý, takhle nějak to na počátku svojí kariéry uměl. Jeho nejlepším filmem asi již navěky zůstanou Hříšné noci a hlavně to jak se dokázal převtělit do jistého Dirka Digglera. To ale rozhodně nemění nic na tom, že by Chris "Izzy" Cole měl být nějakým nudařem. Navíc zde účinkuje nejpříjemnější žena Hollywoodu Aniston, takže je nad slunce jasné, že film uteče jako voda. Trošku se navíc podíváme pod pokličku známého rčení Sex, drogy, rock 'n' roll. 60%(5.3.2012)

Gýčový film, za ktorým som nič hlbšie nevidel, i keď sa o to všemožne snažil.(11.8.2006)

Rock sice moc nemusím, ale tenhle film mě hodně rychle stáhnul na svoji stranu. Atmosféra z toho číšila neuvěřitelná. Tady jde vidět, jak to všechno v téhle branži chodí. A konečně jsem viděla Jennifer Aniston v nějáké pořádné roli (když nepočítám Přátelé). Dávám 80%.(1.8.2014)