Rocker

Rock Star

Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

"Chtěl jsem najít sám sebe, najít svojí muziku." ...Vzhledem k tomu, že Marky Mark se kdysi pohyboval v úplně jiném hudebním stylu, tak vidět ho v roli rockera bylo nezvyklé, hodně zajímavé a za svůj herecký výkon se rozhodně nemusí stydět. Miluju rock, takže za mě spokojenost.(7.12.2014)

Zase jeden z filmů, co mi udělal radost. Rock no, co dodat?! Dragony jsem sice neznala, ale ráda jsem je poznala díky skvělému chameleónovi Markovi, je holt třída. Anistonka krásná jako vždy byla ozdobou, a pak klucí vlasatí z kapely... Čekala jsem strmý pád dolů do drogového ráje či jiné propasti po přesnocskoku typickém poamericku do hvězdných výšin, ale závěr mě mile překvapil, a tudíž přidávám hvězdu navíc. Za každé vymyknutí ze stádního stereotypu, každý pokus o vlastní myšlení, zachování si identity a zdravého rozumu, tleskám. Jak jinak.☺(28.11.2013)

Rozpočet $57miliónovTržby USA $17,008,282Tržby Celosvetovo $19,334,145(16.2.2010)

Pěkné rockové filmové odreagování! Wahlberg, který k té roli pravděpodobně přišel jako slepý k houslím se s tím nakonec popasoval vskutku dobře a mávat parukou se dokázal naučit nejspíše taky rychle! :) Staré dobré rockové vykopávky tomu dodaly šmrnc a musím uznat, že se mi líbily i ty předělané do novější metalovější podoby! Výběr hudby fakt pecka!(5.1.2013)

rozpočet : $57 million tržby celosvetovo : $19,334,145(14.12.2006)