Rocker

Rock Star

Rocker

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2001, 105 min

Rocková hudba to je moje téma, takže nemůžu dát jinak než plný počet! 100%(7.6.2012)

Netuším, čím to mohlo byť (pravdepodobne kôli rockovo ladenému obdobiu môjho života), ale niečím si ma tento filmový kúsok podmanil. Film o krásnom sne, ktorý veľakrát môže skončiť nepeknou skutočnosťou. Skutočnosťou, že hviezdou je byť sakra ťažké - dokonca až nevďačné.(29.5.2010)

Rozpočet $57miliónovTržby USA $17,008,282Tržby Celosvetovo $19,334,145(16.2.2010)

Pokud pominu, že film byl natočen na základě inspirace mým současným nejoblíbenějším zpěvákem Timem Ripperem Owensem (kdybych to totiž neměl pominout, bylo by to rádo za jednu hvězdu), tak se jedná o vcelku slušně zpracovaný film se vskutku parádní muzikou.(30.3.2008)

Rocker je takovej pohodovej, ale přece jen dost předvýdatelnej film. Je to hlavně pro ty, co maj rádi starej dobrej rock. Kdybych to neposlouchal, asi bych se trochu nudil, ale to muj případ neni. Soundtrack je opravdu vynikající, k tomu výbornej Mark Wahlberg a krásná Jennifer Aniston. No já si zkrátka stěžovat nemůžu, pro mě zasloužený 4*.(20.5.2007)

• - Původní název snímku byl Metal God. To je také přezdívka zpěváka Judas Priest, Roba Halforda, který byl inspirací pro původního frontmana Steel Dragon. (liquido26)

• - Druhého manažera Steel Dragon měl hrát Anthony Head, který za svou roli dostal dokonce i zaplaceno, ale několik týdnu před začátkem natáčení byla jeho postava ze snímku vyškrtnuta. (liquido26)

• - Střecha použitá pro tiskovku, na které Steel Dragon oficiálně ohlašují Izzyho jako svého nového zpěváka je stejnou střechou, na které se odehrávala tisková konference a párty ve snímku o jiné fiktivní metalové skupině - This is Spinal Tap. (liquido26)