Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

Slavusko

Ryan Reynolds sa v tomto filme prejavil ako totalny idiot. A nie len on. Reziser Roger Kumble natocil jeden z nastupidnejsich romantickych filmov na cele s v kazdej scene strapnujucim sa Ryanom Reynoldsom, o ktorom som si naozaj nemyslel, ze by sa ponizil natolko, aby nakrutil takyto film... Jednoducho filmova romanticka katastrofa, resp. uplny filmovy podpriemer. Dve hviezdicky si ziskava za poslednych 5 minut filmu... ()

JAzzeURo

Já mám prostě rád Ryana Reynoldse, proto němůžu dát nižší hodnocení. každopádně nejvtipnější na tom filmu jsou jeho půtky s bratrem. Jinak celkem průměrná komedie, která nepřekvapí a nenadchne. Rozhodně to není ten tip co si rádi pustíte znovu. ()

s.u.g.e.r.

Vtipný ale praštěný. Reynoldse jako herce sice nemusím, ale ty jeho "akce" na ledě, v autě a zavěrečný zpěv v titulcích...strašný výtlem. Navíc se podaril i casting...Smart je hot, správně praštěná Faris, Raynoldsův "skvelý" bratr Marquette a skunk Klein. Skvělá, nenáročná oddychovka na pobavení. ()

JerryPilsen

Typicky americká romantická komedie,pozvednutá skvělým Reynoldsem,který nesleze z plátna.Grimasy a gagy na správných místech a nejvíc byl Chris zamlada.Konečně komedie na úrovni! ()

ladymarmelad

Jo tak u tohohle filmu sem se natlemila. Stáhla sem si to kvůli Ryanovi ale ten film byl skvělej. Anna Faris hrála namyšlenou a úplně blbou hvězdu skvěle tlemila jsem se převážně jí. =D Jinak ten příběh byl dobrej sice téma jako vždy na střední tlustý a ošklivý a pak po několika letech se z něj stane super chlap.Což Ryan vážně je =)* prostě super film a hlavně bylo dobrý že spousty herců sem ani neznala a bylo to celkem jedno aspoň to byla změna. =) ()

whoof

Čím dál tím častěji si říkám, že řídit se zdejším hodnocením, asi bych přišel o dost filmů, co se mi fakt líbily. Jo je to šablonovitej scénář, ale chvílama to bylo fakt slušně ujetý a vtipný :) A navíc mám slabost pro Amy Smart :) takže 4* ()

rebel2009

Romantika dle klasického amerického klišé. Kamarád chce víc, ona nechce, on zatrpkne, zmizí na 10 let a potom chce zvítězit pomstou, jako nenáročná oddychovka dobrý...Anna Farris si roli užívá. ()

Pollini

Velice špatný komediální romantický film. Trapné a nechutné scény, nuda od začátku do konce a to jen proto, aby hrdina zjistil, že nemůže ostatní nutit do citů (fakt objev). Někdo vyhodil peníze do vzduchu. ()

majka25

Trošku bláznivé, ale Ryanu Reynoldsovi to i tak sedne... A konečně je ve filmu realisticky vyzobrazen sourozenecký vztah :-) ()

viax

Proč měl tak trapnou mámu? A co ten úděsnej bratr? No fakt hrůza. Jo, že po návratu domů naskočí do vyběhaných kolejí, celkem chápu, ale nechápu, proč na to koukám. ()

MatoPalkes

Ľahký podpriemer, Anna Faris mi tam docela vadila, Ryan v poriadku, jednu hviezdičku pridávam za jeho I SWEAR na začiatku aj na konci. Druhý krát vidieť nemusím. ()