Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

Yardie

Slabé, hodně slabé. Obvykle mi komedie s RR celkem sednou, ale todle bylo zlé. Věcí k zasmání bych spočítal na prstech jeden a půl ruky, děj je podle klasické šablony a vůbec zde není obsaženo nic, aby měl film kvalitnější hodnocení. Pozitivní je, že to utíká celkem rychle, resp. naštěstí to trvá jen hodinu a půl a tedy stopáž není přemrštěna. Celkem jsem se těšil, o to větší bylo mé zklamání. Howgh! ()

lareinna

Amy Smart je fajn, Ryan Reynolds je herec, ktorého mám veľmi rada, ale naštvalo ma ako počas celého filmu zo seba robil totálne neschopného debila. Ďalšia úplne zbytočná postava bola tá "speváčka" (Anna Faris), ktorá patrí tak akurát do klubu švihnutých a histerických žien s IQ 20. Tá si naozaj mnohokrát počas tých 96 minút koledovala o "úpravu fasády".. Amy a Ryanovi 2* ()

Greg25

Parodující, ale na americký produkt dokonce i místy vtipné a to dost. Typický, ale nikoliv nereálný námět nevadí (nevadí nikdy, když je romantická komedie opravdu vtipná), scénář slušný a Ryan Reynolds a Amy Smart dostatečně charizmatičtí. 70% ()

M1k9

Anna Faris a Ryan Reynolds, to mohlo být zajímavé. Viděli jste Návrh? Jako přes kopírák... Proč si pořád myslí, že když to jednou bylo v pohodě, tak že příště to bude v pohodě zas? (Záleží samozřejmě, který film uvidíte jako první.) Mixovalo se ze stejných surovin, ale tentokrát to chtělo ještě protřepat a vychladit. 1.5/10 ()

Kratoc

Nijak výjimečná romantická komedie o jednom kdysi obtloustlém a všemi podceňovaném chlápkovi, který uteče od své životní lásky aby všem ukázala, že na to má a za pár let se náhodou ocitá opět na místě činu. Ryan Reynolds se v romantických komediích docela zabydlel a hraje mu to velmi dobře. Na druhou stranu je od první klapky jasné, jak to asi tak skončí a film kromě zábavných dialogů nepřináší nic moc extra navíc. Na druhou stranu tahle komedie umí pobavit a to přece hlavně jde, ne? ()

waits

Největší záhadou je, proč tenhle film končí ve všední den až po půlnoci, kdy už cílová skupina jistě spí s hotovými domácími úkoly ve svých školních brašničkách. Anebo jsem tak naivní a mládež teprve tou dobou doráží domu z pravidelné návštěvy místního baru? Anna Faris, kterou si nejvíc pamatuju ze Scary Movie, i Ryan Reynolds hrají (hehe) tak akorát jak se sluší na podprůměrnou teenagerskou komedii. I u takového žánru se já, starý suchar, někdy zasměju. Ale tady jsem se moc nesmál.. ()

SpeedyCZ

Na začátku filmu jsem si říkal bomba, to bude super komedie,ALE bohužel... žádné velké překvapení se nekonalo. Ryan zahrál svou úlohu dobře, tady je na vině scénář - není nic moc. Anna Faris byla mrcha k pohledání, i když to není její obvyklý styl:) 60% ()

Lyžař

Tohle je film, který mi zase jednou připomněl, jak blízko má k sobě kamarádství a láska. Ve vztazích někteří lidé zůstanou na jedné straně a druzí na straně druhé. Tak nějak to probíhá i v tomhle filmu. Chris se náhodou dostane do místa, kde vyrůstal a snažil se říct své nejlepší kamarádce, jak strašně ji má rád. Pokaždé ale nastala nějaká prapodivná situace, která mu to překazila. Tak když teď, po deseti letech, vidí svou vyvolenou, zkusí jinou taktiku – být chladný, však ona se chytne. Časem ovšem přijde na to, že jeho láska Jamie je opravdu romanticky založená a jen neměla štěstí na kluky. V tomhle okamžiku se Chris rozhodne být sám sebou, zase vzniká spousta strašných náhod, kterým se musí člověk smát, ale nakonec..no..ať žije pravá láska! ()

Gedes

Pár krát jsem se docela zasmála, ale jinak docela nuda... Hlavne závěr byl až moc sladkej...a to je utopická pohádka a ne realita... ()

Darkslayer

Občas vtipné , ale inak sa to pevne drží štandardu priemerných teen komédii(neustále balancovanie na hrane tápnosti z častým prepadom). Slabšie 3* ()

Judas

Promrhat tak neskutečnou kapacitu, o jakou tento film mohl usilovat ve scénáři, je opravdová škoda. Toto téma poskytuje tolik možných situačních vtípků, které ovšem v tomto počinu neodpověděly na volání publika. Přijde mi to spíše, že scénárista neměl co dělat a tak se rozhodl napsat Just Friends - kde opět český překlad nezklamal, ti "idioti", kteří překládají by se měli na film podívat, aby nepokazili hlavní myšlenku filmu. ()

Krchy

Srdcovka :) V žánru praštěných romantických komedií určitě patří do top 3. Co na tom, že je to místy fakt ulítlé (zejména Anna Faris si tu roli musela užít), sranda to je, obejde se to bez nechutností a herecké obsazení se fakt povedlo. A jako třešnička na dortu Amy Smart, co chtít víc? ()

Yojimbo

Klasický průměr, kdy romantická komedia ke konci ztrácí dech i vtip. Zamilovat si hlavního hrdinu je opravdu těžké, jen ta Anna Faris jako nesnesitelně otravná "zpěvačka" je prostě k sežrání... ()

Kingjiri

Ale jo, nebylo to tak špatný. Prostě taková další tuctová romantická komedie, která se pustí po prime timeu v komerční televizi na vyplnění nočního vysílacího času. Párkrát jsem se zasmál a jinak jsem se vcelku příjemně bavil. Herecké obsazení bylo sympatické, ale musím říct, že jsem přece jenom rád, že Ryan Reynolds v posledních letech začal točit trochu jiné filmy, než byl tento. Klišovitá žánrová oddychovka za tři slabší hvězdy, ale kdo by taky čekal něco víc? Tohle prostě nemůže jen tak někoho nadchnout, ale ani urazit. PS: Při pohledu na český a slovenský název filmu skutečně nevím, kam ty distributoři na ty překlady choděj. Proč se to nemůže jmenovat prostě a jednoduše "Jenom přátelé"? ()