Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

PauloZ

Typický zástupce milionkrát viděného. Tedy tuctové romantické komedie, ale proč taky ne. Člověk u toho po náročném pracovním týdnu parádně vypne a v tomto případě taky několikrat poctivě zasměje. Just Friends vyniká taky svým parádním hereckým obsazením, díky čemuž je trošku víc, než průměr. Ryan je sympa'ták jak višňa a Anna Faris crazy jak už dlouho ne :-)). Nemůžu říct, že bych se nebavil, ba naopka. 3,5*. ()

Marsik

První půlhodinovka velmi vtipná, pak to šlo trochu dolů, zejména scény s Annou Faris byly fakt uhozené. I tak jsem se ale celkově dobře pobavil a slušné hodnocení je na světě. CZ dabing do pohody. 67% (with J.) ()

ladko

Typická priemerná komédia. Veľmi ma oslovil námet, sám som prešiel podobným fyzickým prerodom ako hlavný hrdina:). A Amy Smart miluju k sežrání:) ()

mysiak

Vynikajúco prekvapujúca zábavná komédia, ktoré síce neprináša nič nové v žánri komédie, ale využíva všetky povolené vtipné zbrane a dokonale ich využíva...plus si pripočítajme vynikajúce obsadenie - Ryan Reynolds, Anna Faris, Amy Smart a Chris Marquette a máme tu zábavnú komédiu... ()

Wysch

Amy je krásná a Ryan je sympatickej a Anna Faris je správně nafoukaná a Chris Klein taky, ale nejlepší je prostě Chris Marquette. Jinak je tohle naprosto tuctovej americkej romantickej film, kdy se z tlouštíka stal nakonec krásnej sexy chlap, co má úspěch u žen, ale on chce jen tu jednu a jedinou. Ničím nevyčuhující film z průměrných vod krášlí fakt jen chemie mezi Amy a Ryanem a mezi Ryanem a Chrisem Marquettem. ()

Lum3n

Průměrná romantická komedie. Amy Smart krásná, Ryan Reynolds sympaťák, pár vtipných scének, jinak nic co bychom už neviděli 100x jinde a lépe. 50%. ()

ABLABLABLA

Příjemná romantická komedie s velmi dobrým obsazením. Ryan Reynolds je velmi pohledný a dobrý herec, který se právě hodí do tohoto druhu filmu. Ale nedokážu si ho představit v něčem jiném..třeba v akčním filmu...no way... A Amy Stuart je v všech rolích velmi milá i "milá" :) No a tihle dva spolu v jednom filmu...prostě super. Skvěle jsem se bavila...a tlustý Ryan? :D ()

kaylin

I když mám Ryana Reynoldse hodně rád, tak v téhle blbé romantické komedii ani on nezachrání kvalitu, která je docela nízká. Má to klasickou šablonu, je to nesmírně předvídatelné, a těch několik docela dobrých a vtipných scének to skutečně nezachrání. Škoda, nějaký potenciál zde možná i byl, ale k využití nedošlo. ()

jajinka

Až na ten klasický, očekávaný happyend hrůza. Vtipné násilí v romantických filmech - to je lehce úchylné. ()

Mikita

I když Ryanovi víc věřím sukničkáře z velkého města, než uťáplého baculatého kamaráda, přesto tu byl jako vždy k sežrání. Ze škatulky amerických romantických komedií je to jedno z toho pro mě zábavnějšího, i když za to více může herecké obsazení, než duchaplnost děje. Klasické zápletky zde ale nejsou servírovány tolik nesnesitelně, jak se občas stává, a tak jsem se i bavila. "Posltelová" scéna Ryana a Amy byla rozkošná. Bush jako slovo ke stopnutí postelového napětí? To si zapamatuju. ()

YURAyura

6/10 Rayan me opet presvedcuje, ze jsem si ho za milce nevybral nahodou, bo jeho herecky rejstrik je opravdu slusny i v kombinaci s Brianou Banks... eeeee pardon Amy Smrad... Ano kdyby si tvurci odpustili podobne lacine zertiky a fackovacky (ano na film pro mladistve se tam fuckuje vic nez dost) a kapku lepsi konec mohlo to byt jeste lepsi, ale i tak je to z meho srdecniho zanru romanticka komedie bez mala to nejlepsi, co jsem kdy videl. Samoze netvrdim, ze jsem toho videl kwanta, ale obcas se musi uspokojit tryznenim tohoto zanru i me masochisticke treti ja. A tady to fAkt slo a Scary Hwezda byla vic nez zdatnou protivnici a pri hlasce "Byli jsme Punked! Ashtone vylez!" jsem opravdu spadl z postele... A takovych povedenych momentu bylo kupodivu vic... Kdo nevidel neuveri. ()

Kopik

Malinko lepší průměr. Dobře zvolené obsazení, slušně praštěný příběh, u kterého jsem se často popadal za břicho. Anna Faris a její role zhýčkané barbie k ní skvěle pasovala, ale prostě žádné vybočení ze zajetých komedií romantického žánru se nekonalo. Prostě příjemná komedie, na kterou se podíváte, pobavíte se, ale po chvíli ji vypustíte z hlavy.(Viděno 5.1.2010) ()

Reesam

Vskutku roztomilá komedie, u které se zasmějete v průběhu celého filmu. Ryan je bezvadný a komedii dostává na nějakou úroveň. ()

Chen

Pobavil jsem se hodně slušně. Ryan Reynolds to sice s mimikou trošku přehání, ale je to pořád snesitelné, komik to určitě není špatný. Anna Faris je jako "popstar" skvěle nesnesitelná, celá komedie jako taková je opravdu docela vtipná, gagy nejsou trapné, ale pobaví, nemůžu si stěžovat, zasmál jsem se. ()