Miluji tě k sežrání

• USA Just Friends (více)

Představte si, že milujete krásnou ženu, ale ona vás pokládá JEN za svého nejlepšího kamaráda. A právě když se jí konečně rozhodnete říci, že jí milujete, nastane nejtrapnější situace vašeho života... (oficiální text distributora)

liberita

Táto komédia si nie je asi ničím výnimočná od mnohých ostatných a žánrovo podobných filmov. Na jedno zhliadnutie ale pobaví či dokonca možno presvedčí, že Ryan Reynolds a Anna Faris vedia byť občas zábavnejší, než sa môže zdať na prvý pohľad, hoci stále pôsobia, akoby mali minimálne o koliesko menej. ()

JajinkaBec

Na první pohled by člověk tenhle film zařadil do nekonečné řady (amerických) romantických komedií. Ale vážně jen na první pohled... Tenhle kousek je sice dobře čitelný jako všechny ostatní, ale stejně nabídne i něco navíc. Za prvé se musím přiznat, že mě hodně zaujalo téma.. Sama jsem si něčím podobným prošla, takže dokážu dost dobře pochopit Chrisovu touhu po pomstě a všem ukázat, že je vlastně stejně dobrý jako všichni ostatní. A to minimálně... Jenže dost často platí, že pomsta (ačkoliv v tomhle případě nejde o pomstu jako takovou) se nakonec obrátí proti strůjci. Ryan Reynolds naprosto zabodoval co se týče grimas, film pobaví (Chrisovy "šťouchanice" s bratrem nebo třeba brusle z půjčovny fakt stojí za to), ale člověk se taky trochu zamyslí. ()

psiisek odpad!

uf, tak az tolko primitivnosti prekracovalo moje hranice. vedela som uz po 15 minutach, ze to musim vypnut, lebo je to, po prve, strata casu, a po druhe, musela by som ist do nemocnice, lebo by mi spadla sanka od prekvapenia z tolkej stupidity. ()

Pitryx odpad!

Chtěl jsem vidět jiný film se stejným distribučním názvem, a tak jsem byl nucen koukat na tento. Když už jsem si to půjčil… No, vydržel jsem to půl hodiny a stačilo. Komedie, ve které se není čemu smát, uječená baba, děj k ničemu. Možná se to pak zlepšilo, nevím. Ta půlhodina u mne je odpad. Ale zase chápu, že byl film určen jiné divácké skupině, než jsem já. 201205132500/0000/0000/ ()

pasqviL

Pěknej film dokonce sem se i nekolikrát nenuceně zasmál. Rozhodně mi to sedlo jako popkornová zábava kdyz si chcete odpočinout a dát mozku trochu dávky americke romantiky. ()

PetrJulian

Solidní zábava - ne že byste si pamatovali celý film dalších 10 let, ale zábava solidní. Některé situace byly až neskutečně vtipné. Jen mi trochu vadila jedna crazy postava, ale co se dá dělat... byla součástí scénáře :)- ()

Kate Austen

Myslím si, že Just Friends je jedna z tých lepších televíznych pochúťok, miestami som sa úprimne smiala a to proste musí byť ak pozeráte komédiu, či nie ? Ja som sa proste bavila, zabudla som na domáci ruch a preto ho hodnotím ako ****, síce slabšie, ale, jednoducho ma tento film celkom zaujal. ()

megajalec odpad!

Gratulujem tvorcom, ich film získal u mňa ocenenie to najtrápnejšie, čo som v poslednom čase videl. Pri niektorých scénach som sa ja osobne cítil hrozne trápne. Navyše, je to nuda a nič nové. A už ma unavujú tie šablónovité a maximálne neuveriteľné veci vo filmoch (hlavná hrdinka, krásna baba je vyše desať rokov nevydatá...; z ničoho nič sa zjaví pekný protivník hlavného hrdinu - kde bol dovtedy???). ()

lobo87

Príjemná romantická oddychovka so sympaťákom Reynoldsom a krásnou Amy Smart. Príbeh je jednoduchý, zápletka nekomplikovaná a celé to do seba pekne zapadá... 65% ()

fimler

Ani to nedokázalo navodit vánoční atmosféru.Nedává to smysl a ani se mi to nelíbí!A kvůli nudě to šlo už o další stupen dolů!Jediný kdo se mi tam líbil byla ta Anna Faris, která byla chvílemi i vtipná a úchylná. ()

AndrewNewman

Prosim vás, páni distribútori, ako vzniklo zo slov Just Friends veta Hľadá sa ideálny muž? To by ma fakt zaujímalo. Ale čo sa čudujem. Veď títo borci preložili slová American Pie na Prci, prci, prcičky. Každopádne vtipn, milá vecička s krásnou Amy a sympatickým Reynoldsom. Jedna z tých debilných akože vianočných komédii, avšak v tomto prípade sa určite pobavíte. ()

mandella

Průměr. Ale Anna Faris válcuje vše, co jí stojí v cestě! Scéna v restauraci s klapkami na uších, kde ji nikdo nepozná, nebo při zpěvu nové písně Forgiveness, to byly vrcholy filmu. Ukradla si ho prostě pro sebe... ()

rigby

Průměrná americká romantická komedie. Kromě několika vyloženě trapných scének ještě koukatelná. ()

Ellush

Taková postpubertální slátanina. Ve filmu v podstatě o nic nejde a záměry většiny postav zůstávají divákovi (nejspíš NE záměrně) utajeny. Možná se měl snímek delší dobu věnovat tomu starému dobrému oplácanému mladíkovi se třemi bradami. Trošku smůla je i to, že Reynolds je prototypem postavy absolutního trouby, takže ve svém vylepšeném já působí ještě tragičtěji a křečovitěji, než v prvních okamžicích filmu. Navíc si nevybavuji moc momentů, kdy by se mi na tvář vloudil pobavený úsměv, o nějakém záchvatu smíchu nemluvě. Na druhou stranu Anna Faris je prostě docela vtipná, tvůrci film udrželi na příjemné a pro daný žánr odpovídající stopáži a i přes slabý humor jsem neměla nijaký vážnější problém s dokoukáním snímku. ()

djcremo

Raz, alebo 2x som sa s chuti zasmial, ale ináč mi to prišlo ako trápna komédia. Skôr mi to prišlo, ako kebyto mala byť paródia na niečo, len neviem na čo. ()