Vzrušující příběh Santiaga Muneze (Kuno Becker) pokračuje v akcí a dynamikou nabitém pokračování Gól 2. Vynikající hráč anglického týmu Newcastle United dosáhne hvězdného – a každého fotbalisty – velkého snu, když přestoupí do týmu Real Madrid, aby hrál v lize evropského šampionátu UEFA po boku takových hvězd jako je David Beckham, Zinedine Zidane, Raul, Guti nebo Iker Casillas. S přicházející záplavou úspěchů, popularity a bohatství se však začíná odkrývat i druhá, méně příjemná strana fotbalové mince. A ta může zničit vše, na čem Santiago doposud tak tvrdě a obětavě pracoval – slibnou sportovní kariéru a city svých nejbližších. (oficiální text distributora)

Mr.Hackels

Dobré pokračování. Děj slabší a předvídatelnější než v jedničce. Ale zase mnohem lépe nasnímané zápasy Realu Madrid, do kterých byli hlavní protagonisté moc hezky našroubováni. Škoda, že není dořešen, ať už rezolutně negativně nebo pozitivně, vztah mezi Santim a tou jeho kočkou. Leonor Varela je kus a tady jí to fakt seklo. Dobrá role i pro Rutgera Hauera, kterého bych tu nečekal. Pro fanouška fotbalu, jako jsem já, "povinná četba". 65% ()

ricky4

Takhle... Kvalitě jedničky se to absolutně nerovná, na druhou stranu to výrazně převyšuje kvalitu trojky. Dobré na filmu je, že se povedlo režisérovi opravdový majstrštyk- dosadit do filmu ještě větší hvězdy než minule (Beckham, Zidane apod.). I prostory na Santiagu Bernabeu působí věrohodně a příjemně. Krásný život profesionálů s prvotřídním servisem! Na druhou stranu je to ještě více nereálné než minulý díl, je to prostě pohádka, že Santi v každém zápase hraje pár minut a pokaždé rozhodne, k tomu jeho parádně oholená hlava... Poutavější by byl příběh o Santiho spoluhráči Kevinovi, kterému se vůbec nedaří a jde z problému do problému.... Santiho neotřela spontánní oslava gólů, kterou jsem jaktěživ u žádného hráče neviděl, mne baví dodnes. V prvním díle je Santi takový skromný kluk, tady nafoukaný debil... To se mi nelíbí a nejen díky tomu strhávám hodnocení níže. 55% ()

Robbo

Ako veľký fanúšik futbalu a Realu Madrid zároveň som si ten film vychutnal. Na filme sa mi však nepáčili 2 veci a to že: 1. hráč ktorý permanentne zahadzuje šance stále hraje v základnej zostave a pritom na lavičke sedí hráč, ktorý dá z každej šance gól a po 2. góly boli až príliž umelé, krásne a veľmi predvídateľné. Tvorcovia sa s nimi mohli kúsok pohrať a vytvoriť aj obyčajný gól ktorý nepatrý do mesačnej hiparády o najkrajší zásah. Preto len ****. ()

Drooo

Velké zklamání oproti jedničce. Zatímco jednička celkem dobře ukázala jak to asi chodí v profesionálním fotbalu, tak dvojka ukázala jak to asi dneska chodí s reklamou. Tento film působí spíše jako reklama na Real Madrid a na Nike. Podle mého má s fotbalem hodně málo společného. ()

Boris18

Goal 2 se mi líbil stejně jako Goal 1 protože jde přece o fotbal. Navíc je to umocněné tím, že Santiago Muněz přestoupí do mojeho oblíbeného klubu Real Madrid. Nevím jestli by se fotbalista v jeho formátu mohl chovat tak, jako se choval ve filmu, ale je to přece jen film.Doufám že Goal 3 nabídne taky něco podobného jako 2 předešle filmy. Takže je to jasných 5 hvězdiček. ()

Jasmín

Jedna věcná poznámka - finále Ligy mistrů se hraje na neutrálním stadionu ... přesto mě tento "seriál", který dostane i třetího bratříčka (myslím tím 3. pokračování, ne dalšího nového bratra pro Santiaga...) i tak bavil, že to na slabé tři hvězdy stačilo. ()

kiwing

Horší než jednička, děj předvídatelný od začátku do konce. Avšak přece jen, svým způsobem originální film. ()

2060

V pořadí druhý příběh o mexickém chapci jménem Santiago Munez. Tentokrát se dostal se svými fotbalovými schopnostmi až do slavného Realu Madrid. Příběh více méně slabší než byl první film ale opravdového fandu by mohl potěšit. Santiago zde najde svého mladšího bratra, a pozná i velké evropské zápasy a i jiné krásné ženy které mu naruší jeho jinak perfektní pohádkový vztah. ()

honzikt

Po jedničce jsem se těšil na druhé pokračování. A musím říct, že mě nezklamalo. Santi je prostě správňák a jen mě trochu mrzí, že tvůrci nedotáhli do konce to, jak to dopadne mezi ním a jeho slečnou-musím se přiznat, že jsem tuhle linku docela hltal. Jinak, co se týče fotbalu to bylo opět pěkně zpracované a záběry herců na hřišti vypadají velmi uvěřitelně. A jestli máte rádi Adidas, tak není co řešit a zkoukněte si tento film:D ()

Highbury

Velmi nepovedené pokračování prvního dílu, což se dalo i očekávat. Připadá mi to, že film už není tolik o fotbale jako o tom co se děje kolem, o hvězdách Realu Madrid. Santiago opět propadne a drápe se na vrchol, kterého samozřejmě nakonci filmu dosáhne. Po zhlédnutí tohoto filmu už jsem nenašel sílu podívat se na třetí pokračování, které bude podle mě opět o několik tříd horší než tento předchůdce. Kdyby zůstalo jen u prvního dílu, tvůrci by udělali lépe! ()

Dusan-Be

slabší než jednička, nicméně stojí za to načichnout do prostředí pozlátka a krásných žen - světa profi sportovců ()

azazem11

No s prvním dílem se to nedá srovnávat. Né že by to byla blbost ale na jedničku to nemá. Tvůrci dobře vměstnaly Muňéze a Harrise do zápasu realu Madrid. Plusko dávám i za španělského taxikáře který řídí Škodu Octaviu. ()

cerva82

Asi to melo skoncit prvnim dilem. Hlavni postava se dostala vysoko a ted si splnila sen. Predvidavy snimek, ktery ani jinak dopadnout nemohl. ()

Rathe

Myslel jsem si, že I. díl naprosto vyčerpal téma fotbalu a životu postav. Ale byl jsem příjemně překvapený, protože osudy všech lidí se opět parádně promíchali. Fotbalu možná ubylo, ale i tak se mi osudy lidí líbili. Opět jsem se dočkal i takového menšího zvratu, že se vlastně hlavní pár rozešel. Takže jo, opět mě to zaujalo. ()