Francois vyhrál v loterii a zaplatil nádherné prostitutce Daniele (M. Bellucci), aby s ním žila, dokud společně neutratí všechny peníze. Krásku mu všichni závidí, jenže Danieliny city jsou poněkud nestálé, a navíc se na scéně objeví Danielin bývalý milenec Charly (G. Depardieu)... (oficiální text distributora)

BStone

Bohužel další z podpůměrů.Za vcelku slušný začátek a naprosto neuvěřitelnou Monicu dvě hvězdy...35% ()

Yossaretix

Film by se měl jmenovat: Jak moc miluješ Monicu Belllucci, že vydržíš takovou slátaninu? Není to ani romantika, ani komedie a poslední třetina filmu je přímo tragédie. Dialogy jsou příšerné, že jdou stěží i přes ty hezké rty Bellucci, ta je krásná, svěží a film táhne do minimální koukatelnosti pouze ona samotnou svou existencí, Campan je plochý, Depardieu odpudivý, jedna hvězdička za pohyby a vzdechy italské krásky, jednu za trojí zasmání, jedno bylo při první srdeční slabosti hlavního hrdiny, dvě zařídila Farida Rahouadj, které jediná ví, že hraje v komedii. ()

rozpas

Tady v komentářích kdekdo něco očekával a nedostal nic... já jsem nic neočekával a dostal komedii na docela zajímavé téma. Monica to dělá jak se patří dobře a tak jsem se i slušně pobavil. Za mě 55%. ()

andy60

Chvílemi mně bylo herců až líto, že musí vypouštět z úst takové bláboly. Největší slabinou je scénář, který balancuje mezi hloupostí a nudou, potažmo dialogy, které se topí v trapných pokusech o vtip a nadhled. Plusem tedy zůstává pouze M. Bellucci, což je trochu málo. ()