Francois vyhrál v loterii a zaplatil nádherné prostitutce Daniele (M. Bellucci), aby s ním žila, dokud společně neutratí všechny peníze. Krásku mu všichni závidí, jenže Danieliny city jsou poněkud nestálé, a navíc se na scéně objeví Danielin bývalý milenec Charly (G. Depardieu)... (oficiální text distributora)

Orlau32

Obyčejný film, který staví na erotice a na bezvadném těle hlavní herečky MONICY BELLUCI. Prsa špičatá, že by vydloubla případnému zájemci oko, to mě vede k přesvědčení, že zapracoval "silikon". Dějově nic moc a byly tam i scény, které mě rozesmály svou komičnosti.( Když souložil Gérard Depardieu). Takového milence bych kopla do řiti. Ale možná, že o to réžii šlo, ukázat, že milování není králikárna. ()

blackrain

Očekávala jsem, že dostanu takovou milou francouzskou variaci na slavnou Pretty Woman. Nic takového jsem ale nedostala. Tak jsem si alespoň chtěla udělat další zářez na filmové pažbě Monicy Bellucci a to byla zdá se taky chyba. Tak v čem je sakra zakopaný pes? Už vím, v režisérech, které nezajímá příběh, ale jen krásné tělo se slavným jménem. Najde se konečně někdo, kdo obsadí tuto herečku do nějakého filmu kvůli tomu, že umí hrát a ne kvůli tomu, že má bezchybné tělo? (Mimochodem, to jí může většina žen závidět. Já samozřejmě taky.) ()

Damiel

60 % - Divná směsice žánrů, kde jedna ingredience ničí druhou. Nejpůsobivější jsou na tom odhalené křivky Moniky B ;-) ()

Frenegonda

Jak natočit film s Monicou Bellucci??? Pravidlo 1: Musí se svlíknout:-) 2) Musí mít aspoň sexy obleček... když jde o film na který by mohli jít i děti:-) Nicméně tenhle film ze mě dělá vola. V první části se tváří jako film o řešení problému ...co s tím zamiloval jsem se do prostitutky... ale pak se to zvrhne v šílenou frašku, které při nejlepší vůli nerozumím... ()

Wladi.mir

Obávám se, že tu nudu, šeď, nudu a šeď nezachránila ani Monica Bellucci. Ať je jakkoliv krásná, tak tento film je neskutečná blbost, kde jsem nenašel jedinou ideovou myšlenku. ()

3n3my

Natočiť film s neustále sa odhaľujúcou Monicou Bellucci tak, že som pri ňom takmer neustále zaspával, je tiež asi nejaká forma umenia! No tento film zráža do priemeru :( ()

farmnf

Při sledování tohoto děsivého díla jsem si připadal stejně zmučeně jako když mě manželka a dcera trestají Ordinací v růžové zahradě. Úplně tatáž smyšlená blbá sračka jako zmíněný seriál. Na rozdíl od tohoto odpadu jsem to vydržel až do konce kvůli Monice B. , proto také 2*. Ta tu kupodivu pronáší věty jako "Jsem děvka a mám z toho prachy a potěšení" a to docela dává smysl. Ostatní protagonisté vyjma doktora schizofrenika(ten bohužel hned na začátku zemře na sexapeal M. Bellucci, což je poněkud originální diagnóza) tam žvaní jen samé pitomosti a Depardieu hraje ubožáka nízké inteligence, který se ani v padesáti nenaučil souložit. Bernard Campan nebo jak se ten blbec jmenuje by měl vrátit maturitní vysvědčení z kozervatoře, má-li ji.... ()

Simpoch

No kalhoty mi byly malé :D Jinak je to ale docela bída. Příběh nedrží pohromadě a hra se světlem je spíše zmatená, než vynalézavá. Jinak ale určitě palec hore. ()

Cushing

Dá se to vidět, proč ne, jen se to nedá a jistě ani nemá brát vážně. Blierovi se už nedaří provokovat jako v 70. letech, ale uštěpačný je pořád dost. Osobně si myslím, že ženským to moc neřekne, ideálním divákem tohoto filmu jsou muži středního či staršího věku, kteří už vědí o světě své a o ženských taky, a myšlenka, že všechny jsou v podstatě děvky a ty přitažlivé zvlášť, je v životě už jistě párkrát napadla, ale pak ji buď zavrhli coby hnusný šovinistický názor, nebo se s tímto poznáním o ženách naučili žít. :-) A jedna šovinistická poznámka na závěr: Monica, než odkvete úplně, měla by si rychle zahrát v nějakém peprném dílku Tinta Brasse, jako to svého času udělala Stefania Sandrelliová ve filmu Klíč. Tím by se stala nesmrtelnou. ()

mirec88

Hviezdičky len za Monicu Bellucci, ktorá je fakt úchvatná. Film ako taký nestál za veľa, ale Monica ho vyťahuje vyššie... ()

Autogram

Potenciál Moniky Bellucci tu bol maximálne využitý a má čo ponúknuť aj vo svojich 41 rokoch. To je asi všetko, čo je na filme zaujímavé. Skúša sa hrať na veľkú štúdiu psychológie sexu, ale nemá to ani hlavu ani pätu, chaotický dej je skôr na smiech, ako aj všetky mužské postavy. ()

Pavlík

08. 02. 2009 (45.); slabší – pryč jsou ty doby, kdy jsem francouzské komedie miloval, Daniela je opravdu přenádherná žena ()

klukluka

Aha..., tak ona je to komedie... Říkal jsem si, že na eroťák je to málo erotický, na romantiku málo romantický, na drama málo dramatický a ejhle- komedie. Tak to jsem ovšem vůbec nepochopil. Dávám 3 pecky, všechny 3 jsou za Monicu. Zbytek vypouštím. Být tam místo Bellucci třeba ta jejich sousedka, tak jsem u toho vydržel možná i 20 minut. Takhle jsem to byl ochoten vydržet až do konce. ()

Ashar

Rozverná eroticky laděná komedie. Hlavní postavy Francois a Daniela se postupně mění a jejich láska se prohlubuje. Bude jejich láska natolik silná, že překoná i touhu po penězích? ()

DannyBoy80

50% Hrozná ujetina na téma sex. Bellucci se svléká co 5 minut. Nejlepší je ovšem Depardie se svýma hláškama "Vy máte snad v těch očích nasráno" nebo "kdo mě bude srát tomu střelím kulku do ksichtu". Je to tak ujeté až jsem se musel smát. ()

Prochy38

A kurva zůstala kurvou. A film? Myslím, že si z nás udělali stejnou srandu jako Francois z Daniele. Tváří se to vážně, ale je to trapné nic. * za to, co nám všem M. Bellucci ukázala. Není moc hezčích hereček na této planetě a v jejím věku! Nádhera! A * za snad jediní opravdu herecký výkon v celém filmu, a to výkon G. Depardieu, který z této katastrofy udělal film a když nebyl dobrý záběr na křivky M. Bellucci, jedině tehdy se dalo na film koukat. Jinak zbytečnost na entou! ()