Francois vyhrál v loterii a zaplatil nádherné prostitutce Daniele (M. Bellucci), aby s ním žila, dokud společně neutratí všechny peníze. Krásku mu všichni závidí, jenže Danieliny city jsou poněkud nestálé, a navíc se na scéně objeví Danielin bývalý milenec Charly (G. Depardieu)... (oficiální text distributora)

Gore

Film, který absoluně nefunguje a to v žádné rovině. Monica je sice oku lahodící, ale film to neutáhne a místy se člověk nudí a místy kroutí hlavou. ()

Hogo Fogo

Bože! To telo, to telo! To je priamo z raja! Monica je hriešny sen každého muža. Ten dej a postavy naokolo som si naozaj veľmi nevšimol, takže nemôžem komentovať. ()

reaper

Pokud se zrovna Monica nesvlíká tak je to buď strášná nuda a nebo blbost. Závěrečná party v bytě už je úplně postavená na hlavu.Takže ta jedna hvězda je za Monicu, jinak bych dal odpad! ()

Puol

Vcelku príjemný žánrový mix. Nájdu sa momenty na zamyslenie a aj humor je vcelku fajn, hlavne keď vystupuje Depardieu. Monica Bellucci je bezpochybne kus, ale v tomto filme sa s to tým kultom jej nádherného tela mierne preháňa. ()

Lucas87

Pro tento film je největším tahounem, že Monika Belluci je obyčejná děvka, také slovní přestřelka na téma orgasmus stojí za to, nebo když souložil Gérard Depardieu s Monikou to pobavilo, i stejně jako posera Francois. Depardie má skvělé hlášky ke konci filmu. ()

dakarin

Od Bliera jsem hodnotil dva filmy, oba mají za 40% a oba ze stejného důvodu - Monica neMonica :-) Jedná se o druh přetaženého divadelního komedianství napasovaného do filmového světa, jež se občas vyskytovalo třeba u Belmonda v nižších dávkách - ale s tím rozdílem, že Belmondo to dokázal ustát a scénáristi jeho filmů svým umem vyvážit... Svět Blierova vnímání mi není blízký. Nedoporučuji. ()

BaronX

Tak tohle mohou natočit opravdu jen frantíci … není to totiž vůbec film, je to divadlo, ale … jaké panečku!!! Celým filmem se nesou skvělé hlášky, kterým vévodí Monica Bellucci se svým: „Je úplně normální, že mě miluješ. Všichni muži mě milují. Narodila jsem se k tomu, aby mě muži milovali!“ ta žena ví o čem mluví, to není výstřel do tmy – království za Monicu Bellucci!!! ()

dogma97

Blier zřejmě zamýšlel tímto filmem ukojit své umělecké ambice (satira?), ale vyšel mu z toho jen hodinu a půl dlouhý škleb "chlap myslí jen ptákem a každá lepší děvka si ho omotá kolem prstu". ()

HarveyDent

Komedie? Drama?...celej film je jak pomatený ovladač televizoru, který překlikává mezi jednotlivými kanály, překlikává mezi vážností(proslov doktora o pacientce bez prsu) a fraškou (měření tlaku). Film se nemůže rozhodnout, co dělat, jestli na nás zapůsobit jako drama o zoufalci, který vyhrál miliony a chce najít štěstí u prostituky nebo jako komedii o zákazníkovi, který soupeří s manželem štětky do níž se zamiloval. A aby to nestačilo párty na konci celý film zvrhne na úplně nelogickou a dementní frašku. Prostě celej film na vás nezanechá žádnej dojem a jen si řeknete jak jste mohli těch 90 minut využít líp. Jediné pozivitum, za což dávám hvězdičku, je Monica Belluci, jejíž krása mě nikdy nepřestane okouzlovat. ()

DJ Kritik

Výborná zmes erotiky, humoru a brilantný nápad a skvelý saxík. Tomu sa hovorí výhra v lotérii. Akcia: *** Humor: *** Erotika: *** Vtiahnutie do deja: ***** Hudba : **** ()

cinema_cz

Provokativní příběh s autorovou fantazií, která zpochybňuje nejen charaktery postav, ale i sám smysl vyprávění, jehož jedinou konstantou je krása Monicy Bellucci. 40 % (Ci 02/2008) ()

Mire

Priemerný film, ktorý zachraňuje aspoň krása Monicy Bellucci, čo bol zrejme hlavný dôvod prečo sme to tu všetci pozerali a hodnotili :-) Hodnotenie sú veľmi slabé 3*, skôr 2,5 keby sa dalo hodnotiť polhviezdami, to by úplne sedelo. ()