Francois vyhrál v loterii a zaplatil nádherné prostitutce Daniele (M. Bellucci), aby s ním žila, dokud společně neutratí všechny peníze. Krásku mu všichni závidí, jenže Danieliny city jsou poněkud nestálé, a navíc se na scéně objeví Danielin bývalý milenec Charly (G. Depardieu)... (oficiální text distributora)

elanista1

Nametom takmer totozne nasej dobrej znamej Pretty Women, avsak rovnat sa to nemoze.Po cely cas velmi provokativna atmosfera plna vyzliekania, narazok na sex, a sexu so zvodnou Monikou.Pozerat sa to dalo, asi nemusim hovorit na koho sa mi pozeralo najlepsie.Chvalit jej krasu je uz stokrat omielane klise. ()

rawboy

Bez mučení přiznám, že minimálně jedna hvězdička je za paní dokonalou. Ač se přímo nabízelo rozehrát tu nějakou rafinovanější zápletku tak zůstalo u poměrně nekomplikovaného děje. Ale to myslím přesně vystihuje myšlení mého druhu, když je ovlivněno testosteronem. ()

megajalec

Budem tu opakovať: Monica Bellucci! Okrem toho nič iné. Včera som to pozeral a dnes si ani za svet nemôžem spomenúť, ako sa to skončilo. Ale na nádhernú MB nezabudnem určite :) Inak som tak rozmýšľal, že keby ten film pozerám bez zvuku, o nič neprídem, ba práve naopak. Scenár nula bodov, na všetko podstatné, čo sa odohralo, stačia divákovi oči. Inak spomínal som, že Bellucci je kráska so super telom? :D Ešte jedna myšlienka ma napadla, režisér natočil tento film len preto, aby sa čo najviac hercov mohlo dotknúť alebo súložiť s Monicou Bellucci. Ktovie, koľko mu zaplatili za to, šťastlivci :) ()

pihan

film samotnej je docela divná slátanina,ale díky neskutečné Monice by to měl každej normalní chlap vidět ()

david666

Za Monicu - jinak je to teda slátanina a zasmějete se spíš tomu, jak jsou některé dialogy a scény trapná než jejich vtipnosti. ()

BarVo

Tak neskutočne blbý začiatok filmu som už dávno nevidela. A keďže nebažím vidieť /po koľký krát?/ nahú Bellucci, nemám ani v úmysle to niekedy dopozerať. ()

FandaF

Jak toto mám hodnotit? Film je odpad, ale hraje v něm moje bohyně, přenádherná žena snad s nejkrásnějším tělem na světě. Takže střed. Pobavila kratinká scénka ke konci "sousedská výpomoc" - "za 15 minut vám ho vrátím" :)) Jediný důvod proč sledovat film je Monika B., jiné důvody nejsou. ()

Sedmilhář

Sice jsem se místy i zasmál, ale slabé to bylo jak čaj...Bellucci krásná jako vždy, Gepardie obstojný. prostě jak je napsáno dole - kdo che vidět nahou Bellucci, ať si to pustí, kdo čeká film, asi ani ne... ()

Pythonator

Monica Bellucci a její macaté cecky jsou jediný důvod, proč tento nudný film sledovat. Několik erotických scén s božskou Monicou stojí za to. Už je holka sice trochu starší, ale pořád sexy i když ty povislé obří kozy zrovna nemusím. Film je to hodně divný, přičemž úplně nejdivnější je jeho stupidní konec. Pan režisér nám chtěl podat něco k zamyšlení, ale bez paní Bellucci by to stálo akorát tak za vyližprdel. Nudné tempo a často nepochopitelně debilní scény jsou hudebně podbarveny příšernou operou, která jen umocňuje zničující prožitek z filmu. ()

gizi

I když se zpočátku zdá, že jde o laciný komerční snímek, opak se ukazuje pravdou. Je to malá, ale krásná perlička, která se v celé své kráse odhalí až v posledních asi 20 minutách. Nezapře se, že film má na svědomí velký režisér. Film je překrásně prošpikován hudbou, ať už moderní, nebo klasickou. A u závěru jsem se opravdu moc pěkně pobavil. Hodnocení snímku vychází po většinu do 70%, ale závěr vrcholí na 85% a nebojím se celkově dát 80%. 26.7.2014. ()

newSami

A čo chcel týmto filmom "básnik" povedať? To sa už asi nikdy nedozvieme, pretože na konci už bol taký ožratý alebo zhúlený, že to nevie ani on sám. Tie dve hviezdičky sú za tie dve nádherné Monicine... oči :-) ()

Raddo

velmi zlozity film .... s v celku slusnymi scenami jedine pozitivun bolo ucinkovanie M.bellucci inak len 5/10 ()

+sfinx+

Už to tu bylo zmíněno mnohokrát, ale proč to nezopakovat - Monica zaujme a to hned na několik hvězdiček ;-) Příběh taky nenudí - i když je občas potíž s jeho sledováním (ať už je to způsobeno vsuvkami nebo svlečenou hlavní hrdinkou..). Přesto si každý z hlavních hrdinů zaslouží min. jednu hvězdu Depardieu jako pasák vypadá věrohodně, Campan, jako zamilovaný hrobař Alfonz, jehož také zlobila pumpička je taky dobrý a třešnička na dortu v podobě překrásné Bellucci nepotřebuje komentářů.. ()