Život jde dál

• USA Catch and Release (více)

Po smrti svého snoubence se Gray (Jennifer Garner) stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Zatímco Sam (Kevin Smith) a Dennis (Sam Jaeger) dělají všechno možné, aby ji rozveselili, Fritz (Timothy Olyphant) o ní, zdá se, nejeví žádný zájem. Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví a konečně poznává, proč si ho její snoubenec tolik vážil. Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu. Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější. (oficiální text distributora)

rikitiki

Docela slušná oddychovka, u které sice každý ví, jak dopadne, ale má solidní dialogy a občas překvapí i posmutněle temnými tóny. /8. 8. 11./ ()

Roman.Ticka

Vkusně natočená a zahraná svěží letní komedie obsahuje několik kroků, které vedou k pětihvězdičkovému hodnocení. Invenční scénář je nenucený, i přes mírnou kýčovitost uvěřitelný a neslyšela jsem jediné sprosté slovo!! Hudba nerušila a herecký ansámbl byl vybrán stejně pečlivě, líbili se mi všichni. Jenny je prostě kus s kouzelným úsměvem a nedivím se, že z ní byli všichni paf, Timothy zářil jak neóny ve Vegas a jiskry lítaly všude kolem. První líbací scénu doufám nedělal Ben, že ne?! A první postelová byla něžně nasnímaná a vtipně proložena pendlujícím nonstop žroutem, s citem vlastní jedině ženské duši. Vtipné hlášky taky nechyběly - "Dřív jsem neustále fotil." "Proč jsi přestal?" "Začali mi platit." "Volala Persefa, ani vtipná ani chytrá, možná ti ho vykouří." - z té poslední jsem definitivně vyměkla: "Co tě tak zdrželo?"☺ ()

honajz

Podivný romantický film, kdy na začátku zjistíme, že před svatbou hrdince zemřel tragicky budoucí manžel. Za pomoci dvou kamarádů (jedním z nich je Kevin Smith) se v tom pak plácá a navíc zjišťuje, že její kluk měl mnohá zajímavá a pěkně živá tajemství. ()

Kamca_

Na tenhle film mě zaujaly už ukázky v televizi. Utkvělo mě to v paměti, kdy přesně ho budou dávat, tak jsem se na to podívala. Nejdřív jsem od toho neměla vůbec žádný očekávání. Začátek se rozjížděl hezky pomalu, ale pak to přišlo. Fakt hodně super. Romantika a drama to je něco pro mě. Herecký obsazení taky výborný. Pro Jennifer mám vážně slabost a nakonec mi byl sympatickej i Timothy. Nejdřív to vypadalo na tři, ale nakonec dávám 4 hvězdičky kvůli tomu krásnýmu romantickýmu konci :-). ()

ScarPoul

Romantika najhrubšieho zrna ktorej dvojhodinová sonda do duše zúčastnených s úmyslom objaviť zmysel bytia a podobných kravín my ako si unikol. To že má film dve hodiny je zarážajúce ale poznám dvojhodinové komédie ktoré majú výpovednú hodnotu - laska nebeská napríklad. Grantová natočila kvázi romantické, kvázi filozofické a kvázi vtipné niečo čo vlastne v spojitosti a celistvosti vytvára úplný miš maš či už na poli komédie, romantiky alebo filozofického štúdia. S hercov najviac vystihnúť Garner ale ona sama dobre vie že milá tvár film nerobí a Olyphantová strnulosť a dva osvedčené kukuč looky sú dosť málo čo sa týka či už jeho hereckého prejavu alebo stvárnenia postavy takže najlepšie s toho vychádza samotný Kevin Smith ktorého charakter má jediný oslovil a s ktorý ma na celom filme zaujal. Lenže to je dosť málo. Ako samozrejme dopozeral som to ale žiadny zázrak sa nekoná. Ono to totiž všetko padá na tom že to chce byť iné ako romantické komédie a pritom je to zmetänejšie ako moje rozbor pstruha riečneho. Má to poetické miesta to ano. záver klišovitý ako obvykle problém je že ten koniec tam zrazu je a nič mu nepredchádza. No neviem osobne ma to neoslovilo. ()

Terva

Život je složitý, ale láska je složitější, to vše ve velice jednoduchém snímku, který se zpočátku zdá jako dobrá černá komedie. Bohužel skutek utek a pak už je to jen romantika. Hudba - BT a Tommy Stinson. ()

Ajinka126

Už dlouho nemám Jennifer Garner ráda, no a teď ji nemám ráda ještě víc! Je to pěknej sajrajt zabalenej do lesklýho a načančanýho obalu. Taky dost nuda, žádný emoce (teda kromě velmi silné antipatie k Jennifer) jsem necítila. Prostě mi to bylo šumák. No a zápletka? Ráda bych řekla, že dost klišé, ale spíš byla dost sci-fi a nezajímavá. Ráda bych dostala těch 107 minut života zpět! A taky mě fakt štve, že když jde o trapnou komedii, tak dostane už z principu tak 2 hvězdy.. ale když jde o zpackaný drama, tak dostane 3?? Jako v čem je lepší?:D ()

Marsik

NOVA HD - Romantická komedie bez špetky originality, která mě po pravdě dost nudila. Naprosto nepřinesla nic nového či vtipného a počet milých scén by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Načež na nudné, plytké a chabé scény by vám nestačily ani prsty na nohou. Zkrátka a dobře, obrovské zklamání, kdy jsem se takhle jednou v neděli po obědě těšil na přinejmenším sympatickou vtipnou romantickou záležitost, ale nic z toho se mi nedostalo. Po půli jsem měl navíc chuť to vypnout, protože díky TV Nova a jejím 4-5 reklamám máte okamžitě po filmovém zážitku. Za co chválím je hudba, která jednoznačně dominovala a díky ní se film alespoň u mě nedostane pod 3 hvězdičky. Samotný závěr naštěstí romantický film připomínal, a tak si nakonec ode mě odnese hodnocení průměrné. 55% ()

blackrain

Film, který se pohybuje na hranici mezi romantickou komedií a dramatem. Od každého žánru si bere něco a to se spojilo v jeden průměrný příběh, který neurazí, ale ani bohužel nijak zvlášť nenadchne. Prostě jeden z mnoha. Taková kapka v moři, kterému se říká romantická komedie. ()

Damiel

60 % - ten konec beru spíš jako sen, který režisérka přála prožít zlomené hlavní hrdince. V realitě se kouzelnými prsteny Arabely takhle jednoduše otáčet nedá. Kevin Smith rulezzz :-) ()

FilmFan24

Netradiční úvodní situace ve které se ocitla hlavní hrdinka, tři dobří přátelé a tak trochu situace ze života...Zajímavé, dobře obsazené romantické drama, kde tu a tam něco chybí a sem tam něco přebývá. ()

Vědma

Nemůžu říct, že bych se nepobavila. K filmu mě přitáhl hlavně opravdu sexy Timothy Olyphant, který mi místy nečekaně hodně připomínal Jacka Nicholsona. Jennifer Garner má krásný úsměv. Jinak filmově to ale bylo opravdu průměrné, ale ne nějaká extra kravina. ()

IceQueen

Pozvoľna plynúci cajdáčik so silne nepravdepodobným záverom, ale inak by to ani v takomto type filmu nemohlo dopadnúť. Nesedela mi len expresná citová regenerácia hlavnej hrdinky. ()

SallyZen

Bez Olyphanta by to byla další romantická sračka, která k nám přicestovala jak jinak než z ameriky. Fritzek to vytáhl dost nahoru(s pomocí Kevina), a proto dám o hvězdu více. Já když viděl ten začátek, tak jsem si od toho sliboval docela dost, ale možná to mohli zkusit v normální komedii a ne romantické. Ale určitě mě nejvíce zarmoutilo obsazení hlavní herečky. Garnerku nemám vůbec v lásce, takže mi celkový dojem také trochu zkazila(ale to ji budu zazlívat v nejmenším, když to je můj problém). Prostě další obyčejná (pod)průměrná komedie na kterou se brzy zapomene, ale život jde dál. 40% ()

julinkaa10

Docela mě to překvapilo. Úžasná Razor od Foo Fighters na začátku, sympatičtí herci, chemie mezi hlavní dvojicí. Nápad sice trochu okoukaný, podruhé už se na to nejspíš nepodívám, ale jako romantická oddychovka dobrý. ()

Martin741

Nudna a blba americka komedia, v ktorej je US humor zas na desiatky kilometrov vzdialeny Europe. jennifer Garner nic nehrala a Juliette Lewis neznasam od ultra nebezpecnych Natural Born Killers. 10 % ()

dezorz

J.Garnder ma ostre rysy a jemnu postavu. Predpoklady pre vasetko mozne, len nie pre akcnu ci romanticku hrdinku. Napriek tomu ma skusenosti aj s jednym, aj druhym. Formalne americky remesleny standard, obsahovo trocha netradicna romantika tradicne nedotiahnuta do konca. ()

pakobylka

Snímek, který se dotýká nebe, třebaže stojí oběma nohama pevně na zemi. Nevím, jak to dokázal, když jeho základním stavebním prvkem není peří, ale kamení. Asi to bude tím, že se nebojí. Nebojí se vycházet z docela zásadní tragické události a propojit smích se slzami, přičemž jeho spolupráce s dramatem je velice úzká a upřímná. Připravte se na trošku netypickou, vkusnou a decentní komedii, která jen tak brouzdá neprobádanými hlubinami lidské duše ... 4,5* ()

otík

Spíše sladkobolná, nezajímavá a tak nějak leklá romantická komedie o vztahu mezi posmutnělou snoubenkou a volnomyšlenkářským borcem. Zcela mě to nezaujalo. ()

Kdo s kým a za kolik

Kdo s kým a za kolik

16.01.2007

Die House, Grind Smith!

Die House, Grind Smith!

08.01.2007

Pro mnohé jistě nejočekávanější film tohoto roku, režijní spolupráce dvou odchovanců filmu Tarantina a Rodrigueze, Grind House, se vedle Roba Zombieho a Eliho Rotha rozšířila o další jméno spojené v… (více)