Život jde dál

• USA Catch and Release (více)

Po smrti svého snoubence se Gray (Jennifer Garner) stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Zatímco Sam (Kevin Smith) a Dennis (Sam Jaeger) dělají všechno možné, aby ji rozveselili, Fritz (Timothy Olyphant) o ní, zdá se, nejeví žádný zájem. Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví a konečně poznává, proč si ho její snoubenec tolik vážil. Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu. Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější. (oficiální text distributora)

epoh

Velmi příjemný snímek na nedělní dopoledne. Tragickou výchozí situaci se režisérce daří odlehčovat nenásilným humorem (skvělý Kevin Smith) a herecké výkony všech zúčastněných jsou takové... jak to říct?... uvolněné. Díky tomu ta hodka a půl uplyne jako nic a na konci vám zůstane úsměv na tváři. A pokud jde o zde zmiňovanou "divnost" Jennifer Garner. Je pravda, že má ostřejší rysy a ústa vypadají jako po zásahu botoxu, ale tyhle výtky mívám vždy jen v prvních minutách, kdy ji vidím. Pak už ji jen Benu Affleckovi neskrývaně závidím :))) ()

jafuska

romantický film, o znovu nalezení lásky, když ji milovaná osoba ztratí v jeden okamžik, dobře se na film koukalo, ale to je asi tak všechno ()

Lenii

Téma příběhu se mi líbilo i děj, ale střed filmu je nějaký chaotický. Pořádně nevím, jak a podle čeho se řídit v situacích a myšlení hlavní hrdinky. Co znamenají určité situace apod. Jak říkám, příběh je pěkný a poutavý, poměně i pěkně vystavěný, ale některé pasáže, i přes slušné herecké výkony, mě moc nepotěšily. Ale naštěstí mi nijak nezkazily zážitek z filmu. 80% ()

Berry0153

Moc hezký film. Bála jsme se, že bude na úrovni amerických highschool komedií, ale hodně příjemně překvapil. Podle mě je daleko lepší než tolik vychvalovaný film P. S. I love you a to hlavně proto, že se tak neuvěřitelně nevleče. A velké plus je i příjemná hudba. 75% ()

RyanRainheart

Alespoň jsem zjistila, že Timothy Olyphant je docela sexy chlap pokud není zrovna plešatým Hitmanen či nehoní Bruce Willise. Sečteno a podtrženo - průměrná romanťárna, která dobře dopadne a chvílemi je i vtipná (to hlavně díky Kevinu Smithovi). ()

ondey

Ou proboha. Romantická komedie se vším všudy. Nevíte, čemu se máte smát, postavy vám jsou ukradené a druhý den nevíte, že jste se na to koukali. ()

PlysovyMacko

Na komédiu film rieši vážne témy - smrť, milenku s dieťaťom, dedičstvo.  Na druhú stranu príliš silné emócie nevyvoláva, ani tá trocha romantiky ma nepresvedčila. Film nemá moc čo ponúknuť, drží sa v priemere a na jedno pozretie v pohode. ()

erapo

Mal som v pláne tomu dať viac. ALE! Do polky filmu bolo moje hodnotenie za 5*, lebo som unesený vývojovou líniou a zrazu z ničoho nič film stratil všetko zaujímavé a ku koncu som musel skonštatovať, že 3* budú akurát. Ten záver vážne moc nezapadal do tohto filmu. Jennifer moc nemusím, Olyphant bol skvelý ako vždy a Kevina Smitha som po prvý krát spoznal z opačnej strany kamery a spoznanie to bolo kvázi pozitívne. ()

Prubner

První čtvrtina filmu vypadá nadějně, jenže všechno zajímavé a vtipné se stane během prvních 20 minut, pak film doslova umře a následuje natahovaná nuda. Tvůrci asi mají moc rádi Kevina Smithe, který dostal vůbec nejvíc prostoru ze všech, což je ovšem na škodu, protože jeho postava je zcela zbytečná a vůbec není vtipná. Moje oblíbenkyně Jennifer to sama bohužel nezachrání. ()

kolacky

Kevin Smith MLUVÍÍÍÍ! Ten se mi moc líbil. A Juliette Lewis je úžasný chameleón. Ta holka zahraje snad všechno. ()

gipper

Krásná Jennifer, dost sexy Timothy a vtipnej Kevin. Všecko v tomhle filmu bylo tak moc hezký až by to nikdy nemohlo být skutečný, ale nu což.. Já jsem se stihla "zamilovat", trochu se i dojmout a v neposlední řadě se i dost pobavit : " Podle doktorů se nemá jíst po sedmé večer, ale copak chci vyhrát soutěž krásy?" :oD Takže **** ()

klapqua

Film ako taký pôsobil celkom príjemným dojmom, všetci herci sympoši, o to pokoj... dokonca aj hudba ma zaujala, taká nevtieravá, nenápadná, ale pre mňa dostatočne výrazná... ale predsa len tomu chýbali nejaké grády, nejaké hlbšie vysvetlenia, všetko bolo také povrchné a chovanie hlavne hrdinky celkom zaujimavé a pre mňa nelogické, ale dobre... na nudné popoludnie fajn oddychovka v peknom prostredí s fešným hl.hrdinom, ale na druhé mrknutie...neviem neviem... aj keď ten bozk v rybárskej chalupe či v čom bol fakt sexy ;) ()

Ironhead

Dve hvezdicky predevsim za pritomnost Kevina S. v tomhle preslazenem dojacku.... aneb "Tvoje oblibena barva?" "Seda..." "Jsi uplne jiny (ctete lepsi :_) nez jsem si myslela... uh" :_) Aneb "uzasny" pribeh o tom jak se znovu osudove zamilovat nekde mezi smrti a pohrbem sve prvni osudove lasky, tesne pred svatbou :_) Bozeeee, prooooc..... ()

Kdo s kým a za kolik

Kdo s kým a za kolik

16.01.2007

Die House, Grind Smith!

Die House, Grind Smith!

08.01.2007

Pro mnohé jistě nejočekávanější film tohoto roku, režijní spolupráce dvou odchovanců filmu Tarantina a Rodrigueze, Grind House, se vedle Roba Zombieho a Eliho Rotha rozšířila o další jméno spojené v… (více)