Lidé stvořili svého zabijáka. Když se na neobydleném ostrově v Pacifiku zhroutí přísně tajný program na vývoj vojenských robotů, je vyslán tým vojenského námořnictva, aby je našel a „zastavil". Není to však tak jednoduché! Jakékoliv narušení svého teritoria berou jako útok a brání se. Jsou naprogramováni, aby měli své území pod kontrolou, a to i za cenu smrti... (Intersonic)

Darth Vader odpad!

Tohle je hodně smradlavej odpad. Chudák Joe Lando měl radši překecat Queenovou k pokráčování westernovských radovánek se slečnou dokonalou! ()

PanTumnus odpad!

jim wynorski si ublinknul do papuly, poté to vyvrhl na zlatý tác, nejspíš koupený v akci v TESCu, postříkal to levným překrývačem pachů od vietnamců, aby to tak moc nesmrdělo a nakonec nám to naservroval s přátelským úsměvem a slovy ''neboj, je to vynikající, vím přece o čem mluvím''. eh. jestli budou lidé jako wynorski nadále točit filmy, tak se asi půjdu ugayit k smrti. šit všech šitů futrál. ()

loki5 odpad!

Jsou dva druhy špatných filmů. Za prvé ty špatné, u kterých se skvěle bavíte tím jaké jsou to blbosti. A ty špatné tak, že už se jim nedá ani smát. Toto je bohužel ten druhý případ. ()

pospech11 odpad!

toho co dělal triky bych zastřelil, toho co zvuk taky. Začátek trochu nabudil, ale co přišlo pak bylo jedno vélké HNĚDÉ. Myslím, že je mnoho, mnoho, mnoho lepších filmů. Jo a zapoměl sem dodat proč bych nezastřelil producenta a režiséra - ti se zastřelili samy jen co film uvedli na DVD a zjistili, že to nikdo nechtěl. ()

Hapretor

Levné a trapné. No a? Když mě to zabaví, ne-příjde mi to jako totální kravina (což byla, ale roztomilá), tak se mi to líbí. Podobně jako "Pterodaktyl", "Lovci dinosaurů", "Sliz", atd. toto patří u mě mezi "céčka" na dobrou noc. Když totiž nemůžete spát, pustíte si něco takového, neusnete u toho, ale po skončení filmu hned zaberete a druhej den ani nevíte, jestli jste to viděli. Děti mají "večerníček", já mám tyto "uspávací céčka". ()

gumbo

Když to neberete vážně, je to docela sranda. Nebýt pitomých CGI triků a některých stupidních dialogů a scén, bylo by to celkem slušné béčko za pár $. 15% ()

MickeyStuma odpad!

Velice stupidní snímek, kde slovo logika je sprosté slovo. A dialogy? Scénárista byl snad v podnapilém stavu. Takhle se nebaví ani děti hrající si na vojáky. A jednotka je složena s neúspěšných rekrutů, kteří si myslí, že bojovat je prostě sranda. Typický Mockbaster tentokrát na snímek ,,Válka světů,,. Hrůza a děs. Tenhle film neměl vůbec vzniknout. ()

Johny M.

Možná když bych den předtím neviděl Invazi světů, tak bych s hodnocením nešel tak "vysoko", ale takhle... Příběh primitivní, efekty laciný, dialogy stupidní, ale sem tam se nějaká ta perla našla ("Uvidíme jestli se nám postaví, a když jo, musíte zasáhnout... :-) ). Ale ty pistole, ty mě teda pořádně sr*li! ()

hribisko

strojovna kapitánovi: No řeknu vám, Jime, tak nějak mi přišlo, že ti roboti jsou spíš pěkní kchokoti, vojáci zase vymaštění čchuráci a efekty spíš defekty. Ani toho smíchu moc nebylo, takže tady máte, Jime, dvě hvězdy a víc ani hovno. ()

Mandalorian odpad!

Nádherný obal vás skutečně výborně navnadí. To co příjde potom, je ale hrůza. Za co dát bod ? Za to, že to skončilo. To já ale neudělám. Nechápu, proč se to vůbec točilo. Netuším, kolik byl rozpočet, ale nejvíc asi "sežrali" herci... ()

PenaPP

Plno herců z mých oblíbených sci-fi a fantasy seriálů, ale navzdory tomu film jako celek stojí za starou bačkoru. Hned prvních pár minut před úvodními titulky dává najevo, o jakou sra... se bude jednat. Kromě ne moc zdařilého robota musí každého hned v prvních minutách zarazit, že jeden z vojáků neumí pořádně střílet, druhý pro změnu vystřílí stovky nábojů bez toho, aby přebíjel pistoli, atd. Prostě nesmysly, kam se podíváte. Dialogy a děj bohužel nejsou o nic lepší, takže výsledek je tragédie a ztráta času :( ()

David484 odpad!

Dokonalé pobavenie. Napriek tomu, aké vtipné bolo pozeranie tohto filmu, som ho ohodnotil celkom objektívne a myslím si, že tento film si zaslúži skutočne odpad! Možno pán režisér tou Vzburou chcel poukázať vzburu proti dobre hodnoteným filmom a proti dobrej kinematografii a chcel ukázať, že nie každý film musím byť hodný Oscara. Videl som ho, keď som bol s bratrancami a bratom v Holandsku a minuli sa nám dobré filmy, ktoré sme mali na DVD, no môj bratranec odniekiaľ vytiahol jedno DVD a na ňom bolo napísané s červenou fixkou Vzbura strojov. Už po prvej minúte filmu sme si boli vedomí, čo za chuťovku nás skutočne čaká. Počítačové scény, scenár, rekvizity, herci a skutočne v neposlednom rade „Režisér s veľkým R" boli úplne nanič. Dokonca som mal o ňom prezentáciu, pretože ma zaujal fakt, že niekto dokáže natáčať tak bizarné filmy ako je Vzbura strojov, alebo Piranhaconda, či Dinocroc vs. Supergator. Ak sa pýtate, kto na tieto výmysly chodí, tak je to ešte nespomenutý Jim Wynorski. Už podľa názvu filmu viete, čo za umelecký akt vás čaká. A skutočne aj pri Vzbure strojov je tomu tak, nedokážem sa veľmi smiať na dnešných komédiách, sú to podľa mňa braky, no keď sa potrebujem z chuti zasmiať, tak už viem, po čom má siahnuť. Neprekonalo to Little Herculesa, (ten film pre zmenu hodnotím 0,1/10) a moje hodnotenie Vzbury je 2/10. ()

hlína odpad!

Neuvěřitelně řídká sračka.... tohle by snad nemohl být ani sci-fi hit kdyby se to vysílalo třeba v 50.letech jako průlomový barevný film plný počítačových triků. Je to vlastně parodie na sci-fi filmy. Zajímalo by mě, ve kterém okamžiku zjistil producent filmu, že došlo k omylu a při najímání komparzistů na všechny role ve filmu najali omylem komparzisty i na post režiséra a scénáristy. No možná je to tím, že i producent byl tak trošku komparzista.... Pozorování volně ležícího hovna na stepi je zábavnější.... ()

ing.man odpad!

Jsem se řehtal jak cvok. A nejvíc mě bavilo jak moje rodina na to zírala jak kuřata bidlu ... PŘEČTĚTE SI KOMENTÁŘ "JEFFFA" ()

Ficik

Mám rád tyhle "snímky". Vždy mi vyčarujou debilní výraz údivu na tváři a místy se i dobře bavím. Ještě by si tam mohly všichni vykat a bylo by to boží. ()