Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

Vanila01

Mno musím říct, že klobouk dolů před gymnastky já udělám sotva kotoul. :D Tenhle film mi je hodně sympatický:-)) ()

Mr.Hackels

Když vidím to nízké hodnocení, nejradši bych napálil pětku. Ale za ten závěr, kdy se ze všech stran hrne spravedlnost, to musím srazit na čtyři. Jinak celý film zábava. Komedie jak má být. Viděl jsem to už několikrát a neomrzelo mě to. ()

Caesius S. odpad!

Šablonovitý pubertální výplach, který má pouze ten smysl, aby si mladé gymnastky mohly říct, že si neničí těla jen tak zbytečně, ale jsou cool. Nechápu, jak se jim podařilo podplatit Jeffa Bridgese. ()

Regig

Sportovní filmy mě vždycky brali, hlavně kvůli dojemným chvilkám z výhry. V tomto snímku uvidíte vtip, akci, smutek, grady, radost, přátelství, čest a hrdost. Hlavně hrdost a čest je hlavní podstatou tohoto filmu. A to uvidíte na závěr ve velkém finále. Dobré triky nejenom v gymnastickém zaměření uvidíte i na začátku filmu s skateboardem a s BMX. Za můj super zážitek s filmu si tento snímek zaslouží to nejlepší ohodnocení. ()

chemik11

Sice žádný filmový zázrak, ovšem koukat se na to dalo, člověk se občas i zasmál, příjemná oddychovka na sobotní odpoledne. ()

Drakie

Jsem ráda, že jedním z mých konníčků je gymnastika, proto mně přirozeně zajímal i tento film, skvélý děj, zápletky, herecké obsazení. V tomhle filmu vidíte, že to gymnastky nemají zase tak jednoduché, kolik pádů a dřiny musejí zakusit každý den. ()

BH7

Nic jsem od toho nečekal a nic velkýho mi to ani nedalo, i přesto se mi na to koukalo dobře (hlavně na Missy Peregrym), film byl příjemný a dokonce jsem se dozvěděl něco nového o světě gymnastiky, o kterém nemám normálně ani páru. Na filmech nemám rád tuctový děj a ten tu rozhodně nebyl, což je moc super. ()

k.rakonos

Nebylo to vůbec špatné komediální drama, teenage filmy jsou většinou oddychovky a nejinak tomu bylo i v případě Rebelky. Pár statí kolem tréninku gymnastek je celkem mazec, ačkoliv to realitě v celku samozřejmě nebude moc blízké. Ale pro mě nadprůměr. Možná tomu pomohly i hezké dívčí tvářičky. ()

Samann

Dal jsem dvě, ale jen díky holkám a muzice. Sice muzika tuctových kapel, ale aspoň změna oproti jiným bijákům. Film nevybočující scénáristicky z ranku těchto filmů. Nezvladatelný (zlý) poslán někam, tam je skupina, co jí nemají rádi, obrat, zkamarádění, dojemné finále, špetka rodinných vztahů a je hotovo. Nenadchne to, ale dokoukat se to dá…. hlavně kvůli těm holkám :D ()