Městečko Host žije líným poklidným životem. Téměř všichni obyvatelé pracují pro místní společnost, obchodující s čerstvým masem Host Tender Meal. Do města přijíždí nový zvěrolékař, který zjistí, že zvířata na místní farmě byla napadena zvláštním parazitem. To, co začalo jako malý problém pro zvířata, se však brzy mění v katastrofu pro lidstvo. Všichni bojují s časem, přírodou a vědou... (Magic Box)

SOLOM.

Tenhle film je špatný skoro po všech stránkách. Možná kdyby se napsaného scénáře ujal jiný režisér, byl by to lepší průměr, protože zas až tak špatný není. Jenže v tomto provedení (no škoda slov). Vizuální efekty zmutovaných parazitů byly směšné. Zatím co na začátku to byly ještě slušné larvy, po opuštění těla hostitele vypadaly jako netopýří chobotnice. Na konci filmu, kdy už jich bylo obrovské množství, jsem si připadal jako ve zlém snu. Kdyby měl film o 20 minut méně, bylo by to jen dobře. Navíc když ho natočil Tim Cox je už na začátku jasné, že půjde o paskvil a to si ho ještě ani nepustíte. ()

svik odpad!

No nápad dobrý, no dobrý spíše újde, no újde spíše přežívá mezi brakem. Jak jsem koukal na tento brak tak si tak říkám co to vůbec mělo za smysl vždyť na tom nemohl ani vydělat dko by na takovou pí... šel do kina nebo si pučit . Zájímavé bylo že mistřašně ten film utek prostě to okolo mne prosvištělo a ani jsem nestačil se divit jaká je to blbost. Všehovšudy tam bylo pár scén a konec takže odpad je až moc dal bych tomu HNŮJ. ()

corpsy

Má to pár milimetrov od odpadu. Za niekoľko nechtiac zábavných scén a za to ako vedia tvorcovia efektným DVD obalom prilákať divákov, si ale hviezdičku zaslúži. ()

Andersis odpad!

Obal vypadal slibně, ale co sem viděl, to už vidět nechci. Larvy vypadají jako obyčejné deky, které litají a jestli to má měkomu nahnat strach, tak se někdo šeredně spletl. ()

jarkolar

Tak tento horor ztroskotal tak jako mnoho před ním a určitě i ještě mnoho za ním na netvorovi... To co bylo zde oním původcem strachu. bylo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo. Z krávy vyleze motolice, která umí létat, lozit po stromech, skrývat se a dokonce i plavat ve vodě... ke všemu jí dokonce naroste pátěř a vy si říkáte co způsobilo tento rozruch? Jakési podivné hnojivo od místní korporace ... směšné! Zpočátku mi přišlo, že se film točí více kolem dobytka než kolem lidí... Jedním slovem katastrofa, nic víc mě nenapadá a asi ani nenapadne, protože na tento film hodlám co nejdříve zapomenout. ()

fcreading

" Rastie, mutuje a vyvíja sa." Tim Cox to ani nemohol myslieť vážne, púštať sa do hororu, sktorým to vyložene nevie, trochu to vyzeralo že sa pozerám na komédiu, pretože trapné pokusy o atmosféru sa jednoducho nevydarili, a vtipy, tie sú tak v niektorých prípadoch trapné. Larva sa vám pomaly ale iste plazí po tele, až sa vám nedostane pod kožu, kde si nájde vhodné miesto, zahryzne sa vám a pomaličky vám začne vysávať krv a začne rásť a rásť až sa z nej stane netopier. Škoda, herecky to mohlo dopadnúť aj lepšie Ventresca, Forsythe vyložene hovorí samo za seba, ale vo skutočnosti to tak není. A na záver jeden trapný pokus o vtip: " Pane, dostali sme správu, kravu niečo zožralo zvnútra." To musel byť nejaký mimozenšťan. Aký mimozenšťan? Ale nič. Ak by som mal poradiť, takto už radšej doporučujem toto: http://www.csfd.cz/film/222419-experiment-isolation/, alebo zo 70-tych rokov http://www.csfd.cz/film/164397-cervi-squirm/. ()

Rosana odpad!

Proboha co jje to za pí---inu!!!!! Však je to úplně trapný! Efekty jsou příšerný a dokonce chvílemi jsem si i myslela, že je to povedená parodie na trapné horory...bohužel jsem záhy zjistila, že je to opravdu trapný horor! ()

raimi odpad!

Málokdy to udělám, ale tohle dílko jsem sjel tak ze 70% rychloposuvem. Sledování tohohle paskvilu způsobuje přímo fyzické utrpení. ()

Fallen_One

Napětí tam sem tam i bylo, ale ty potvory byly udělaný fakt dementně a navíc ty mrtvý krávy vypadaly víc uměle než plyšovej slon...a triky? Heh :-)) ()

Martrix odpad!

Zmutované motolice, příšerní herci a divné triky. To je v každém případě horor. Zatímco "hrdinové" bojovali s časem, přírodou a vědou... (oficiální text distributora), bojoval jsem já s nutkáním přepnout jinam. Jenže znáte to. Nevěříte že to vydrží být tak špatné až do konce, tak to vydržíte a ... . Nepoučitelný jako vždy. Odpad! ()

haushinkaa

No tak to bylo něco! Marně jsem čekala na strach marně jsem čekala na zděšení či znechucení, nedostavila se ani postava z obalu (pěkně mě tím obalem DVD zmátli, fakt jsem čekala, že se tam něco takové aspoň ukáže a ono nic), takže jsem nucena dát 0 bodov, tak blbý film jsem už dlouho neviděla, směle konkuruje mravencům Marabunta a Demon Hunterovi... Zmutovaná motolice - už to slovo motolice je samo o sobě neděsivé... No, takže tohle zmutované něco, ta jeho larva, co to, prosím, bylo? Jak už tu někdo zmiňoval ten spadlý list ze stromu či kus špinavého hadru, ano, musím se přidat, přesně tak mi to připadlo... Možná už ti mravenci byli děsivější... I ve filmu to kdosi označil jako "přerostlého netopýra" či co... Jediná děsivost tohohle filmu utkvívala v ubohosti scénáře a všeho ostatního, co se tohohle drahokamu týče... Obsazení? Chlapácký William Forsythe, no sakra, jak ten tam mluvil na tom shromáždění, to ale bylo odvážné a pokrokářské, konečně se někdo postavil těm kriminálníkům a řekl jim pravdu pěkně od plic! A co teprv veterinář Vincent Ventresca, takové neviňátko na druhou, "vegetarián v kraji skotu", vypadal, že neumí do pěti napočítat, ale když se POPRVÉ v životě chopil zbraně, to vám bylo něco, co střela, to trefa, jelo to jak na běžícím pásu... I když on byl asi to jediné, co se mi na filmu líbilo... No, slečnu právničku bych s chutí nakopala nejen do zadní části těla, byla mi tak šíleně nesympatická, až to bolí a moje sympatie si nezískala ani přeběhlictvím k "těm hodným"... Ne, že by na mé sympatizaci s ní záleželo... Jinak stupidnost scén byla opravdu vybroušená, to se musí nechat... Možná bych nehodnotila tak zle, třeba to není do odpadu, ale jelikož jsem byla tento týden během čtyř dnů zasažena čtyřmi úchvatnými a silnými filmy (Dvanáct, Mise, Sedm, Rekviem za sen), tohle mi přišlo opravdu jako zlý sen... Takže protože mám výčitky svědomí, zvyšuji na jednu hvězdičku, i když je to opravdu hvězdička s odřenými cípy a přivírám obě oči... Nebo přesněji tisknu víčka křečovitě k sobě... Bohužel se asi můžeme těšit ma Larva č. 2, protože film končí pomalým přibližováním kamery k břichu slečny právničky... Bůhví, co se z toho/ z ní vyklube... Doufám, že se na to páni filmaři vykašlou... ()

DJ Rocco iNc

Podľa mňa tento film celkom ušiel. Má aspoň zaujímavý dej a dobrý nápad na film, len škoda, že to nebolo ešte lepšie. Niečo tomu chýbalo. Asi viac akčnosti a vážnosti. Celkom snaživý film ale neposnažil sa natoľko, aby moje hodnotenie vzrástlo. Možno ešte aj keby tie kravy zmutovali, tak by to bolo zaujímavejšie :-) . ()

lennyd odpad!

Představte si obyčejné malé americké městečko. Žijí si zde obyčejní lidé se svými obyčejnými problémy, jedna velká společnost (tentokrát na výrobu geneticky modifikovaného krmiva), vlastněná místním mafiánem (a samozvaným vládcem městečka) a jako každé malé americké městečko tu taky má svoji hrozbu, která se už už chce rozšířit do celé ameriky. V městečku Host je touto hrozbou malý parazit, který standardně přežívá v dobytčích střevech, nicméně po požití onoho krmiva (viz výše) narůstá obřích rozměrů a přestavají mu kravské hovínka stačit - takže baští na co přijde (a jako každá potvora ví, že lidi jsou nejchutnější). Sice vypadá jako semišovej netopýr, ale to hrdinskému veterináři (uff) a uchylnému farmářovi (který si pro jistotu doma pěstuje zásobu zbraní pro menší vojsko) vůbec nevadí, a nakopou hnusnýmu šmejdu zadek (má vůbec netopýr zadek?) ... Čas od času mě přepadne masochistická touha pustit si nějaké drsné béčko (možná spíš zetko, pokud má abeceda vyjadřovat kvalitu filmu) - abych si pak vážil ostatní kinematografie. A jelikož naše vaše televize s nimi moc nešetří, vždycky se něco najde. Tentokrát to byl velkofilm Larva, který mě z těchto choutek opět na chvilku vyléčil. Ale na všem se má prý najít něco pozitivního, tak snad jedině William Forsythe v roli militantního farmáře... ()