Začalo to v roce 1928 v Kentucky… Strašlivá nákaza zvaná „Bílý mor“ si vyžádala 63 000 lidských životů. Obří sanatorium mělo izolovat nakažené jedince a poskytovat zázemí děsivým experimentům, které měly jediný cíl - nalezení účinného léku. Hluboko v základech sanatoria vybudovali šachtu, která polykala všechny zemřelé. Nejmasovější hrob na světě získal přezdívku „Tunel smrti“. V roce 1958 objevili lék a sanatorium zavřeli. Gigantický památník utrpení a bolesti měl usnout navěky. Jenže teď se probouzí… Nyní se pět dívek rozhodlo v něm přespat. Každá na jiném patře, odhodlaná o samotě přežít noc na nejděsivějším místě na světě. Tohle je jejich příběh a skutečně se stal… (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Tak mne sa náhodou film páčil, ale je pravda, že môj HDD bol práve po formáte a bol to jediný film, ktorý som na ňom v tej chvíli mal a pozrieť si niečo na DVD sa mi nechcelo. :-D Chyba, to DVD by bolo fakt lepšie, nech by šlo o akýkoľvek snímok. Ani horor, ani thriller, ani komédia, ani zábava. V podstate som to ani moc nepochopil, ale podľa okolitých hodnotení asi nie som sám... ()

KmK

Opradvu kontroverzní dílko. Veškeré klady už zde napsal Anticque, ovšem ti co tento film osuzují mají také pravdu. Já jsem bál opravdu moc, ale možná to bylo tím, že jsem se na to díval sám doma v 1 v noci. Lekací scény jsou važně pekelně husté a to od hororu čekám. Na druhou stranu je to přestříhané a konec je nějaký divný a nedává smysl. Ideální film pro strašení mladších sourozenců. ()

1860

Film stavěl na dobře stvárněné tísnivé atmosféře sanatoria.. Bohužel tento velmi dobrý potenciál vůbec nevyužil, chybí zde smysluplný příběh, dobré herecké výkony a i ona vychvalovaná atmosféra se brzy ochodí a přestane být tak mrazivá, protože prostě nenabídne nic nového a dokola se opakující "děsivé" scény pak spíše nudí než straší.. ()

Ripley

Pokud si režisér myslí,že tuhle megasračku spasí pětice megapěkných sexy dívek,je to debil.Dávám jednu hvězdičku jen za ty šťavajzny(které jsem si spíše představoval v jiných filmech) a dobře vybrané,opravdu nechutné interiéry.Jinak je to ztráta času. ()

Krabak odpad!

Takle nudnej, blbej a stupidní film jsem snad v životě neviděl. Po celý film vám bude rejža servírovat jakýsi "lekačky" s vřískáním, které pochopitelně nevylekají ani mimino. A to není všechno...Opět po značnou část filmu vás budou provázet výpravy do minulosti formou krátkých klipů nebo obrázku...Prostě demence. Osobně jsem to moc nechápal. Lituju toho, že jsem si tenhle idiotskej film pustil. Zbytečně zabitý skoro 2 hodiny mého života. Abych to shrnul...v tomhle filmu není nic, co bych mohl označit za pozitivní...Od herců, hereckých výkonů, scénáře a bůh ví čho dál...vše je otřesné!!! VŠEM DOPORUČUJI, TENTO FILM NEVIDĚT!!! --->0% ()

Holina odpad!

Za odpad tentokrát nemůže šílený scénář, nebo debilní herecké výkony, ale epileptický střih, který nemá v historii kinematografie obdoby. Booth tak zazdil kompletně celý film. Více o skutečném tunelu smrti zde ()

Piggsy odpad!

Hm tak todle se fakt nepovedlo. Ani jako hororový nadšenec nemůžu dát lepší hodnocení než odpad. Nejtrefnější komentář má uživatel JAn, víc netřeba dodávat. Raději si znovu pustím Dům tisíce mrtvol.. ()

Haymar

Kde nic není ani smrt nebere - aneb, když nemají tvůrci špetku talentu, nezachrání to ani rádoby "moderní" (rozumněj: parkinsoidní) kamera, barevné fitry, klipovitý střih, ani zběsilý vizuál... Tunel smrti se tak moc snažil být strašně "cool", až byl ve finále jen "coolově" strašnej... Fakt ztracenejch 90minut života ()

TERRORDROME odpad!

Neskutočná sračka! Dievčatá v spodnom prádle pobehujú po starej nemocnici ( jedna sa tam aj sprchuje ), majú rôzne halušky a furt na nich niečo vybafne. To všetko v odpornom rádoby cool prevedení plnom spomalovačiek, epileptických strihov, kamerových filtrov a flashbackov. Po 20 minútach som ďalších 20 minút vydržal už len preto aby som to mohol dostatočne fundovane zdrbať. Treba však povedať že je to v podstate naozaj strašidelné, pri sledovaní tohoto filmu som fakt skoro zdochol. ()

Kejt.lin odpad!

Proboha mohl by někdo naučit scénáristu psát, režiséra režírovat, kameramana kamerovat a střihače stříhat?!..základ k natočení filmu by měl bejt (když už to neni příběh samotný) alespoň fungující, znalý a schopný štáb...tady se zjevně vážně nezadařilo..tohleto opravdu ne vážení! ..ježiš taková kravina to je, až jsem se z toho rozčílila! ()

Asmodin

Trapný přehrávání a prázdné výrazy herců film dost shazují. Závěrečná pointa je neoriginální. Líbí se mi jen, že se jedná o známé strašidelné sanatorium. ()

janistr odpad!

Bůh ví proč jsem si podle popisku DVD myslela, že to bude "stát za to". Takhle nemožnou slátaninu jsem snad ještě v životě neviděla, přitom nápad by nebyl špatný... ()

Wienczaa

Naprostý skvost hororové tvorby s vynikajícím psychedelickým podtextem, doplněný brilantně amatérskými hereckými výkony a lehce roztřesenou kamerou. Tento film je něco jako mercedes třídy G, na první pohled nevzhledná plechová krabice. Ale když se s ním projedete za nic jiného byste jej nevyměnily. Jediný důvod proč jsem nedal 5 hvězdiček je že se ve filmu objevuje velice talentovaný herec neznámého původu oblečený do renesančního potápěčského kostýmu, který jezdí s nemocničním lůžkem. Předvádí zde skvělé výkony, mohl se ve filmu vyskytovat častěji. Ale jinak opravdu výtečný film. ()

f7r

Prolog vypadal dost slibně, škoda, že pak tvůrcům zřejmě nezbyly peníze na zbytek filmu. Místo pro natáčení bylo vybráno skvěle a slibně, ale zpracování bylo příšerné a potenciál tak zůstal zcela nevyužit (snad se sanatoria Waverly Hills někdy někdo ujme pořádně). ()

Geller odpad!

Tak toto byl pro mě otřesný zážitek. Něco takto špatného, nudného a tupého jsem už dlouho neviděl. Fuj... ()

kluk z Na odpad!

doporučuji přečíst oficiální text distributora, jelikož to je vaše jediná šance, jak se trošku zorientovat!! ()

Gulde odpad!

...ale teď vážně, cože? To je vyloženě tragický horor. Dívky v hlavních rolích (samozřejmě že sem tam se nějaká odhalí, aby divák při sledování samou zábavou způsobenou hlavní dějovou linkou neupadl do vegetativního stavu) si chvíli hrají na drsňačky, ale když se třeba znenadání zavřou dveře, hned se rozbrečí a zcela zpanikaří. Nějaké rádoby psychopatické prostřihy a efekty jsou zde v takové míře, že se u toho člověk spíše směje. Samozřejmě je vše ještě doprovázeno "efektními" výkřiky, které rovněž nedávají smysl. Stejně jako celý tenhle film. ()