Hudbu složil, slova napsal

Hudba a text

Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Lehce nadprůměrný snímek .. Hugh se s Drew skvěle doplňují ..(23.5.2008)

Typicky sladká romantika, která z talíře plného klišé hltá plnými doušky a funguje mnohem lépe první 2/3 filmu, kdy se střílí jedna vtipná hláška za druhou, než v závěru, kdy vše směřuje k dojemnému konci. I přes všechny vady je to ale velice příjemná a hlavně svižná zábava, ve které oslní jak Hugh Grant svými tanečními a ústními kreacemi, tak rozkošná Drew Barrymore v další diblíkovské roli. Ale co si budeme povídat, nejlepší je stejně ten klip z osmdesátek. :) 7/10(6.3.2007)

Nejprve hrozné, po letech najednou celkem dobré..Ještě pár let a docením to úplně :D(1.1.2016)

Rozpočet: 40 000 000 $ Otvárací Víkend: 13 623 630 $ (v 2 955 Kinách) Tržby USA: 50 572 589 $ Tržby Celosvetovo: 145 896 422 $(15.5.2012)

• Jacinda

Tak tohle šlo úplně mimo mě. Naprostá nuda o ničem a to mám děsně ráda Hugha. Je to škoda(22.1.2011)

• - Skladbu „Dance with Me Tonight“ napsal třináctiletý syn režiséra Lawrencea. Malý Clyde je hudebně nadané dítě a jeho schopnosti vyšly najevo potom, co ve věku čtyř let zahrál náhodou Beethovena zpaměti, když ho předtím slyšel v rádiu. (imro)

• - Během produkce byl pracovní název filmu Music and Lyrics By... (viperblade)

• - Ve filmu se Sophie (Drew Barrymore) zmíní, že je o sedm let mladší, než její sestra Rhonda (Kristen Johnston). To je pravda, Kristen je opravdu o 7 let starší, než Drew. Krom toho je Hugh Grant o 14 let starší než Drew. (viperblade)