poster

Hudbu složil, slova napsal

 • USA

  Music and Lyrics

 • Slovensko

  Hudba a text

 • Slovensko

  Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ***

  Bud som bol prilis unaveny pri sledovani tohto filmu, alebo som cakal jednoducho viac. Ak niekto ocakava dobru komediu, tak nech sa na nic nespolieha. Viac komedialnych scen, ako tych, ktore boli v traileri sa nedocka. Vdaka peknemu romantickemu koncu davam 3 hviezdicky, inak by som dal len 2.(27.3.2007)

 • Lima
  ***

  Položili jste si někdy otázku, když jste zahlédli v časopise fotku např. Sagvana Tofiho, co tahle vyhaslá mj. popová pseudohvězda z neblaze proslulé „stáje“ Františka Janečka dneska vlastně dělá? Zřejmě ne, taky proč byste to dělali, že ano? Já jsem četl, že prý prodává ledničky v Grónsku (copyright Klára Nemravová z Tata Bojs), ale skutečnost bude mnohem prozaičtější. Zkrátka obráží všemožné „high-society“ večírky a recepce, kde se zadarmo nadlábne, nechá se tam vyfotit s našimi rádoby hvězdičkami a „celebritami“ a modlí se za to, aby se jeho fotka objevila aspoň na spodku str. 32 nějakého bulvárního plátku (těsně pod reklamou na Kosmodisk a náramek na zázračné hubnutí). A to proto, aby totálně neupadl v zapomnění a pořád mohl čeřit vody se svými „čerstvými scenáři“ a „chystanými alby“. Grantův Alex Fletcher zažívá podobné pocity, ale je na tom ve srovnání s Tofim přeci jenom nesrovnatelně lépe. Bývala velká popová hvězda, žijící jenom z minulosti a s přibývajícím věkem z občasných vystoupení při zahájení otevření nového obchoďáku, či na ředitelských recepcích a podobných „vyzobávání drobků“. A nutno říct, není moc herců, kteří by podobně jako Hugh Grant dokázali interpretovat otravný kolovrátkový pop 80.let s takovou grácií a kouzlem. Už úvodní klip ve stylu 80´s metrosexuálních boy partiček typu ´Wham!´ musí u každého, kdo tu éru pamatuje, vyloudit úsměv na tváři, zvláště když je to zde podáno s takovým sebeshazovačným nadhledem. A nebýt toho, že zhruba po půlhodině se film překlopí do celkem tuctové romanťárny, vydržel by ten úsměv až do konce. Ale svěží neokoukaně dějové nápady, točící se kolem pop-star Cory a jejího hitu „na zakázku“ tady nechybí, takže i přesto, že éra 80´s diskoték, barevných trvalých, mrkváčů a stereotypních syntetizátorových spodků nebyla tou mojí „krevní skupinou“, dávám pobavené 3*. Bylo to občas vtipné i trefné.(18.2.2008)

 • Psema
  ****

  Typicky sladká romantika, která z talíře plného klišé hltá plnými doušky a funguje mnohem lépe první 2/3 filmu, kdy se střílí jedna vtipná hláška za druhou, než v závěru, kdy vše směřuje k dojemnému konci. I přes všechny vady je to ale velice příjemná a hlavně svižná zábava, ve které oslní jak Hugh Grant svými tanečními a ústními kreacemi, tak rozkošná Drew Barrymore v další diblíkovské roli. Ale co si budeme povídat, nejlepší je stejně ten klip z osmdesátek. :) 7/10(6.3.2007)

 • AngelAngie
  ***

  Lehce nadprůměrný snímek .. Hugh se s Drew skvěle doplňují ..(23.5.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $50,572,589Tržby Celosvetovo $145,896,422Tržby za predaj DVD v USA $21,110,772 //počet predaných kusov 1,283,525║ Čakal som o niečo viac než príbehovú obohratú šablónku o hľadaní, nájdení, rozhnevaní a zmierovaní, ktorá v poslednej tretine filmu dosť otravuje, našťastie pesničky ako tak vynahradili nedostatky, takže to poslali aspoň k tomu priemernému dojmu. /50%/(10.12.2009)

 • - Grantovým učitelem zpěvu byl Martin Fry z anglické popové skupiny ABC, která byla na vrcholu popularity v osmdesátých letech. (imro)

 • - Hugh Grant se pro svou roli inspiroval pohyby a gesty hudební skupiny Duran Duran. (Karlos80)

 • - Marc Lawrence už s Hughem Grantem spolupracoval na svém celovečerním režisérském debutu Láska s výstrahou (2002), kde se po hercově boku objevila Sandra Bullock. Pro ni Lawrence napsal už několik filmů, například i dvojici příběhů Slečna Drsňák. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace