Hudbu složil, slova napsal

Hudba a text

Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Hugh Grant jako bývalá popová hvězda 80. let? To musím vidět! Průměrná romantická komedie o dvou zraněných tvůrčích duších, která sice není tak strašná jako Lawrencova LÁSKA S VÝSTRAHOU, ale i když má Hugh nespočet skvělých hlášek, taky to není zdaleka vytěžené. Úvodní videoklip, který připomene třeba A-HA nebo Erasure je trefnou parodií osmdesátkového popového videoklipu a povedených písní je tu víc, jakož i narážek na minulou i současnou hudební scénu.(17.8.2007)

neškodná, nenáročná once-like pohádečka, koukatelná ústřední dvojice, zase zpackaný přeslazený závěr, takže se přidávám k ostatním tříhvězdičkářům... slušný průměr. --- po druhém shlédnutí té romanťárny prostě musím ještě půlhvězdu přidat. 70%(31.10.2008)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $50,572,589Tržby Celosvetovo $145,896,422Tržby za predaj DVD v USA $21,110,772 //počet predaných kusov 1,283,525║ Čakal som o niečo viac než príbehovú obohratú šablónku o hľadaní, nájdení, rozhnevaní a zmierovaní, ktorá v poslednej tretine filmu dosť otravuje, našťastie pesničky ako tak vynahradili nedostatky, takže to poslali aspoň k tomu priemernému dojmu. /50%/(10.12.2009)

Jedna z nejpříjemnějších romantických komedií posledních let. Bez hluhých míst, fekálností a prostě když na to člověk zajde s drahou polovičkou, tak se u toho fakt pobavěj. Některé vtipy se povedly a Hugh Grant je prostě borec........a ten klip na začátku byl doslova geniální http://www.youtube.com/watch?v=S0A7dtdc-nU(3.4.2007)

Chytlavý 80´s song "Pop Goes My Heart" mi nevím proč připomenul hit hochů z Červeného trpaslíka "Tongue Tied", asi to bylo těmi pánevními výpady Granta, ovšem do íránského kulčíka, potažmo Kocoura (na pomalý chod), měl Hugh ještě daleko.. Poměrně vtipná romantická komedie, ale ta šablonovitost mě již unavuje. Proč před cukr-moučka-padneme-si-do-náručí koncem musí vždycky přijít nějaká krize, odloučení, či citové tápání? Ale vždyť já vím proč, to byla jen řečnická otázka..(6.9.2010)