poster

Hudbu složil, slova napsal

 • USA

  Music and Lyrics

 • Slovensko

  Hudba a text

 • Slovensko

  Music & Lyrics

Romantický / Komedie / Hudební

USA, 2007, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ***

  Netuším, jak je to možné, ale postavy Hugha Granta jsou od té doby, co "to má střapatý", jako kouzlem taky jaksi střapaté a jak mě dřív už svým poraženeckým držením těla odpuzoval, dnes je pro mě jeho přidrzlej ksicht magnetem. Alex - někdejší stár ("jsme slavnější než Beatles") dostává ceny ještě alespoň od Sdružení traktoristů, jeho cd jsou bonusem u prášku na praní a když ho pozvou zpívat na pouť, dá maminám pod podiem, co chtějí, i kdyby ho to mělo stát záda. Pak mu přijde Sophie zalít květiny a s nimi zalije i jeho. Music and Lyrics se asi bude líbit víc těm, pro koho "Alexova" slavná éra byla i ta jejich a cítí, že "zalít" by neškodilo - ehm, nou koment :-). Dneska tedy za 3* ale hodně silné - s doširoka otevřenými vrátky ke 4.(17.8.2007)

 • KarelR
  ****

  I s několikaměsíčním odstupem tvrdím, že tahle romatika je trochu jinačí než ty ostatní. Méně vztahového tlachání a sladkosti, více humoru a Grantových exhibicí. POP! Goes my heart...(25.11.2007)

 • Boss321
  ****

  Už dlouho jsem neviděl tak milou romantickou komedii, která mě tak oslovila. Výborné obsazení Hugha Granta a Drew Barrymore.(1.12.2007)

 • viperblade
  *****

  Více než dobrá komedie, která vás pohladí na duši. Na Floridě nikdo nedozraje, teda pokud nejsi pomeranč...(19.9.2007)

 • freddy
  ****

  Mám rád Hugh Granta. To je první důležitý poznatek. Mám rád romantické komedie. Druhý důležitý poznatek. Mám rád hudební inteligentní vtipné romantické komedie. Třetí důležitý poznatek. Tenhle film všechno tohle splňuje, nabízí vtipné scény (roztomilá sestra hlavní hrdinky, jež za svého mládí ujížděla na skupině POP), scény pozoruhodné (zajímavá mladá zpěvačka, jež zpívá své ó, šanti, šanti) i scény dojímavé a romantické (závěr celého filmu). Takové filmy můžu kdykoliv, a pokud je v nich Hugh Grant, tak si je rozhodně nenchám ujít. Hudbu složil, slova napsal je vtipným a pozoruhodným filmem, který rád zhlédnu kdykoliv a kdekoliv, protože nemá chybu. A proč čtyři hvězdičky, a ne pět, když se tu nad ním tak hezky rozplývám? Jak už jsem někde psal, romantická komedie je spíše pro pobavení, a proto není určena pro nějaké výtečné hodnocení. Romantická komedie má za úkol bavit, proto ji nelze brát vážně, a to je důvod pro mé čtyři hvězdičky...(9.6.2007)

 • - Romantická komedie od Warner Bros. se promítala už od středy, protože byl svátek svatého Valentýna. Její úvodní pětidenní (14. – 18. 2. 2007) výdělek byl 19,1 milionu a během víkendu snímek skončil na čtvrté příčce. Celkový americký zisk filmu se nakonec vyšplhal na 50 mil. dolarů. (imro)

 • - Skladbu „Dance with Me Tonight“ napsal třináctiletý syn režiséra Lawrencea. Malý Clyde je hudebně nadané dítě a jeho schopnosti vyšly najevo potom, co ve věku čtyř let zahrál náhodou Beethovena zpaměti, když ho předtím slyšel v rádiu. (imro)

 • - Ve filmu se Sophie (Drew Barrymore) zmíní, že je o sedm let mladší, než její sestra Rhonda (Kristen Johnston). To je pravda, Kristen je opravdu o 7 let starší, než Drew. Krom toho je Hugh Grant o 14 let starší než Drew. (viperblade)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace