Bravo Girls: Všechno nebo nic

Bring It On: All or Nothing

Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

Save the cheerleader, save the world!(12.6.2007)

• MoiJe

Mladsia sestra Beyonce (Knowles) a Heroesacka Panettiere... no film fakt tak akurat na odlahcenie skuskoveho. :)(25.4.2009)

Film určenej třináctiletejm američankám se vším všudy, ale mě se to docela líbilo. Zagebil jsem se debilitě a jsou tam pěkný holky.(30.7.2011)

• nash.

Ta nejtuctovější teen historka jakou se jen unavený hollywoodský scénárista třetí cenové skupiny mohl pokusit recyklovat prázdnou šablonu dávno zcela vytěženého motivu. Pár mouder do dívčích deníčků, několik typických krásek pohybujících se výkonem a pojetím svých postav na hranici parodie, poněkud chudě obsazená soutěž, a občas slušný spartakiádní prvek v poněkud chaoticky snímaných scénách jednotlivých vystopení. Zkrátka nic nezbytně nutného k vidění.(5.12.2011)

• NinadeL

Veškeré hvězdy a zajímavé tváře jsou od jedničky pryč... a co zbylo? Nic.(3.10.2009)

• - Hayden Panettiere (Britney) a Danielle Savre (Brianna) si zahrály roztleskávačky i v seriálu Hrdinové. (HappySmile)

• - Danielle Savre a mladší sestra Beyoncé Knowles Solange Knowles, které ve snímku tvárnily roztleskávačky, přispěly k soundtracku svými skladbami. (zajda404)

• - Původní název byl “Bring It On Yet Again”. (HappySmile)