Bravo Girls: Všechno nebo nic

Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

• AGAMENON

Absolutně nechápu, co ti Američani na těch roztleskávačkách mají a snaha o implementaci do našich končin považuji za zhůvěřilost. Přesto koukat se na to dalo a Hayden Panettiere je kočka (prohlídka při vstupu do školy je asi nejzábavnější část).(8.4.2010)

Děj? Poselství? Převrat v dějinách filmu? Nikdo rozumný snad u takovýchle filmů nic z toho nehledá, a pokud ano, tak ....Humor? Ano, ten by našel. Očekávatelný, ale přesto fungující. Ať už rivalita mezi hlavními hrdinkami, ztrapnění jednoho z hrdinů (a že mu to člověk přeje od začátku), průchod bezpečnostním rámem ... Nezačala jsem senilnět, nehodnotím ani tak šokující děj, mimořádně vypointovanou zápletku a nečekané rozuzlení, jako sportovní výkony roztleskávaček (a roztleskávačů) a hodnotím vysoko, protože mě tahle disciplína tak, jak byla podaná v tomhle filmu, velmi překvapila. Nebudu si o roztleskávačkách zjišťovat nic dalšího, nebudu pátrat po pravidlech jejich soutěží, ale ty gymnastické a taneční výkony, co jsou předvedeny v tomhle filmu, jsou naprosto luxusní.(14.2.2011)

Film určenej třináctiletejm američankám se vším všudy, ale mě se to docela líbilo. Zagebil jsem se debilitě a jsou tam pěkný holky.(30.7.2011)

• LiVentura

Vzmýváním mozků se v USA živé stále více režisérů.. !(8.9.2013)

• Smok

Podľa rád z niektorých komentárov som skúšal vypnúť mozog, ale akosi to nešlo. Stále sa zapínal a šepkal mi: Daj odpad, ...odpaaaad.(30.10.2008)