Bravo Girls: Všechno nebo nic

Bring It On: All or Nothing

Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

V prvom rade chcem poďakovať Bohu, za to, že stvoril takého anjela na zemi akou je Hayden Panettiere. Ten film sa mi spája s ňou a točí sa okolo nej. Ona to podľa mňa skvele zvláda, je to komédia, je to pre mládež s dávkou športu a pohybu s poučením a priateľstvom. Je to trocha jednoduchšie a je už toho možno veľa, kedže o roztlieskavačkách natáčajú komerčné filmy často, keď sa objaví nejaký nápad a pekná herečka, ale zabavil som sa. Lezie mi trocha na nervy to handrkovanie černošiek a belošiek, to bolo trápne, ale inak milé a úsmevné. Že na to majú ľudia iný názor ma netrápi, lebo to bolo tak roztomilé, že od priemeru sa to u mňa zdvihlo na štyri hviezdy ku koncu, najmä, kedže mám rád tanec a Rihanna sem tiež dobre zapadla.(3.9.2012)

• MáŠa

Trošku naivní a kýčovitý snímek o rozstleskávačkách, ale i tak se mi celkem líbil. Není to sice ani tak komedie, jako spíš jen film o holkách, které chtějí vyhrát v jedné soutěži, postavy tu jsou opět jen bílé a černé, hlavní hrdina projde procitnutím, no prostě bla, bla, bla, však byste to vymysleli takhle dál sámi, zde bych snad jen zdůraznil ten fakt, že i na takovéhle filmy se dá občas úplně v pohodě koukat. Nesmí jich být samozřejmě moc.(21.2.2008)

• ajuska

Další z řady schématických teenagerovských filmů. Charaktery jsou nezajímavé a šablonovité, což znamená, že je tu hodná holka, dále naprostá mrcha, kluk podrazák a potom "rytíř na bílém koni". Víc není třeba říkat, jistě je každému hned jasné, jak se bude příběh vyvíjet a jak dopadne. Velmi nenáročný film vhodný tak pozdní večer, kdy už se vám nechce vyvíjet žádnou mozkovou činnost. Druhá hvězdička je za "roztleskávací" čísla.(9.3.2007)

• AGAMENON

Absolutně nechápu, co ti Američani na těch roztleskávačkách mají a snaha o implementaci do našich končin považuji za zhůvěřilost. Přesto koukat se na to dalo a Hayden Panettiere je kočka (prohlídka při vstupu do školy je asi nejzábavnější část).(8.4.2010)

Britney (Hayden Panettiere) je kapitánka roztleskávaček a vedle toho, že je dobře vypadající přidrzlá blondýna, má i se svým týmem nemalé ambice. Jenže všechno se zhatí, když se se svými rodiči bude muset přestěhovat na jinou školu, kde pro změnu vládne exotická Camille (Solange Knowles) shodou okolností taky kapitánka místního týmu roztleskávaček a vzhledem k početné afro-americké komunitě, se tady žije v rytmu hip hopu. A Britney má rázem před sebou nové výzvy v podobě prosazení se v novém družstvě i přes daný slib, že s roztleskáváním skončí a bude se muset vyrovnat s rivalitou jak nových i starých kamarádek, ale i prosadit originální prvky do sestavy na prestižní soutěž pořádanou zpěvačkou Rihanna a hlavně se nezamilovat do nového objevu na škole. Jak to všechno dopadne, je nad slunce jasné, ale díky tomu, že je film natočen s nadhledem, vtipem a inovativně, je to dobrá zábava v rytmu hip hopu, Gwen Stefani nebo Avril Lavigne. Hayden Panettiere s přehledem zvládá komickou i romantickou polohu a status vymaštěné blondýny naštěstí nepotvrzuje a na Steve Rashe je vždy spolehnutí a film zrežíroval bez chyb.(27.8.2010)