poster

Bravo Girls: Všechno nebo nic

 • USA

  Bring It On: All or Nothing

 • Slovensko

  Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caelos
  *

  Debilní film...(29.9.2009)

 • Marek1991
  ****

  V prvom rade chcem poďakovať Bohu, za to, že stvoril takého anjela na zemi akou je Hayden Panettiere. Ten film sa mi spája s ňou a točí sa okolo nej. Ona to podľa mňa skvele zvláda, je to komédia, je to pre mládež s dávkou športu a pohybu s poučením a priateľstvom. Je to trocha jednoduchšie a je už toho možno veľa, kedže o roztlieskavačkách natáčajú komerčné filmy často, keď sa objaví nejaký nápad a pekná herečka, ale zabavil som sa. Lezie mi trocha na nervy to handrkovanie černošiek a belošiek, to bolo trápne, ale inak milé a úsmevné. Že na to majú ľudia iný názor ma netrápi, lebo to bolo tak roztomilé, že od priemeru sa to u mňa zdvihlo na štyri hviezdy ku koncu, najmä, kedže mám rád tanec a Rihanna sem tiež dobre zapadla.(3.9.2012)

 • Stegr
  *

  20% - Rihanna, óóó, to je Rihanna! Lol...(25.4.2010)

 • Crazer
  ****

  Vypněte mozek a zapněte právě tento film, nad ničím nepřemýšlejte a nechte se unášet na vlně akrobatických výkonů a užívete si každý tón hudby od Gwen Stefani, Avril či Sum41. Konec jsem si představoval trochu jinak, ale vždy se budu k tomuto filmu rád vracet. Ani nevím proč dávám tolik, ale mě se tyhle filmy zkrátka líbí :)(16.1.2008)

 • lola3121
  ***

  Pro dospívající děvčata určitě to pravé ořechové - dívčí intriky, rivalita, první lásky, občas i vtipná hláška a hlavně úžasné výkony fešných roztleskávaček a mladičká Rihanna na počátku své pěvecké kariery.(10.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace