Bravo Girls: Všechno nebo nic

Bravo Girls: Všetko alebo nič

Komedie / Sportovní

USA, 2006, 99 min

• AngelAngie

I když mi hl. představitelka přišla dosti robotická, ta 1* patří jí za občasné opravdu směšné scénky.(10.6.2008)

• becki_tu

Tak tohle bylo vážně megatrapné. Další díly už budu rád ignorovat.(15.7.2010)

• AGAMENON

Absolutně nechápu, co ti Američani na těch roztleskávačkách mají a snaha o implementaci do našich končin považuji za zhůvěřilost. Přesto koukat se na to dalo a Hayden Panettiere je kočka (prohlídka při vstupu do školy je asi nejzábavnější část).(8.4.2010)

Pro dospívající děvčata určitě to pravé ořechové - dívčí intriky, rivalita, první lásky, občas i vtipná hláška a hlavně úžasné výkony fešných roztleskávaček a mladičká Rihanna na počátku své pěvecké kariery.(10.4.2011)

Save the cheerleader, save the world!(12.6.2007)

• - Hayden Panettiere (Britney) a Marcy Rylan (Winnie) obě ztvárnily Lizzie Spaulding v nejstarší telenovele CBS The Guiding Light. (HappySmile)

• - Původní název byl “Bring It On Yet Again”. (HappySmile)

• - Ve scéně, kdy Britney (Hayden Panettiere) přichází do telocvičny na konkurz, položí svou tašku ke dveřím. Po skončení konkurzu je však její taška na lavičkách. (Sydney008)