Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

Lyriq

Hrozná kravina, ale na filmovým večeru s kamarády příjemně pobaví. :) "Nejsem strom, jsem zkurvená ovce!" ()

Daryl.Dixon

Ovečka Shaun většinou s ostatními ovcemi pořádá velkolepou pařbu ve stodole. Tentokrát ale vezme partu kámošek a vydá se na pastvu do širokého okolí, kde se ale nesjíždějí na trávě, ale na šťavnatých roštěnkách a dalších lidech. V celku to byl originální a vtipný nápad, jen čekám, co se pustí do lidí příště - ještě by mohla přijít invaze proradných džungaráků nebo zběsilá koťátka. ()

cinema_cz

Poněkud ujetý horor odkazuje k raným filmům Petera Jacksona, a to i spoluprací s jeho trikovou společností Weta. Ačkoli film už po půlhodině ztrácí na nápaditosti, pokud holdujete tomuto typu humoru, patřičně si jej vychutnáte. (Ci 08/2008) ()

Spielbergo

Ano, je to sračka, to si řekněme na rovinu. Nicméně to se prostě musí vidět. Něco tak naprosto šílenýho jsem snad ještě neviděl. ()

maldoror16

Pohodový a oddechový NZ horor hozený směrem do komedie. Svižně a povedeně natočený, nadhled tu funguje - občas docela dost vtipný (taky bych se raději změnil v krvelačnou ovci než v hippíka:)), moc pěkná hlavní hrdinka - Danielle Mason a zdařilé krvavé scény s ovcemi a taky ovcolidmi lačnými po krvi:) Prostě pohoda a velmi záživná jednohubka, pokoukání jedna radost. 60%, ale rozhodně můžu vřele doporučit. ()

spookee

Dávala jsem tomu naděje jakožto parodii na horory... Humor se nedostavil, jiný smysl jsem v tom nenašla, po 15 minutách jsem zahájila protestní spánek... ()

stool

Představte si Pána prstenů, kde po Středozemi namísto hobitků pobíhají zběsilé a krvelačné ovce, kterým jemný větřík čechrá kučeravou vlnu. Fantasticky obskurní! ()

djbarrel

Tak tomu říkám hukot ! Ovcodlak, to tu ještě nebylo. Film má svižné tempo, příjemně vtipnou atmosféru a neprosto božský šílený ovce a ovcodlaky. Snad nebýt několika hlušších míst dal bych i plný počet, tenhle film mě opravdu bavil.75 % ()

FREEWHEELER

No, pri jednej scéne som vypukol záchvatom rehotu. Rozdelím film na dve polky - prvá bohová zábava. Trefný humor, šecko. Monotónnosť a pseudozombie v druhej ma odradili. Potom ma to už nebavilo. Opäť bezvýsledna produkcia. ()

Elessar.

Toto môže vzniknúť len na Novom Zélande, krajine idylickej stredozeme, hobitov a pár hnusných oviec... vznikne z toho akási humorná čierna komédia (bé), ktorá si robí srandu z environmentálnych pošahancov, gmo (geneticky modifikovaných oviec) a podobne. Môžete sa tešiť na békapokalypsu a trošku jacksonoidnej atmošky ()

Stanger

tak takový film jsem dlouho neviděl. 'Naposledy asi Vesmírné kanibali. Tyhle dva filmy toho mají dost společné. Jenže kanibalové byli natočeni úmyslně jako satira a u Black sheep si nejsem tak úplně jistý, protože pokud by někdo tohle myslel vážně,tak by musel být labilní. film má špatnou kameru,scénář, herce a vlastně i všechno ostatní. Největší část rozpočtu padla asi na umělou krev a molitanový končetiny. Přesně jako u kanibalů, akorát s tím rozdílem,že v kanibalech bylo víc hlášek. Tady nějaké taky jsou a pár jich stojí za to, ale největší plus tohohle filmu jsou ty ovce a jejich nevinnej výraz. Tohle bylo naprostou geniální a konečně to poukazuje na to jaké nebezpečí může od ovcí plynout. Ne jako z těch pro ovčích pořadů jako je Shaun the Sheep atp. Ještě jeden srovnatelný film mě napadá a to je Slimák, to je dost podobný případ, ale přece jen jsou slimáci přecejenom nechutnější než ovečky. Takže k hodnocení: pokud to někdo myslel vážně,tak maximálně 1 hvězda, pokud to je natočené jako satira,a tomu věřim,tak za 4 hvězdičky. ()

TesterX odpad!

Jednoduché rozřešení - kdyby to byla komedie, měl bych se smát. Kdyby to byl horror, měl bych se bát. Pokud nepřijde ani jedno, ani druhé, pak je film sračka. Hereckým výkonům pod bodem mrazu nepřidaly k dobru únavné dialogy a vraždícím ovcím zase trapné masky. Kravina, kterou lehce překoná kterýkoli díl Critters. ()

FincherD.

Spolu s Teeth další bizarní podívaná od Dimension Extreme, která je místy bééééézvadná zábava. Navíc, kdy jste naposled viděli ovci za volantem?:) ()

damdamh

Pokud se někomu líbí rané filmy Petera Jacksona (Bad taste, atd.), tak se mu bude líbit i tahle béčková slátanina, která se ke svému původu hrdě hlásí a Jakcsonovi filmy v mnohém kopíruje. Je to velká sranda, když ovce řídí auto a za hlasitého "beeee" padá do rokle... ()

fujarik

Pohádku ovčí babičky nečekejte... Snaha o klasický horor s prvky černého humoru... Efekty hrozné, příběh nudný, jediné, co film drží nad vodou, je jedinečný námět. Viděli jste snad už jiný film o vcích zabijácích? :-) ()

HakuSaku

Skutocne dementni film, ale zabavny. Nic viac ako B-ckovy film stoho nikdy nebude, avsak na hranici zabavy a originality davam plny pocet bodov (hviezdiciek) ()

Tomasson93

Napád se zmutovanými ovcemi se dá určitě považovat za originální, takže jsem se na film dost těšil, nicméně realizace se příliš nepovedla. Postrádalo to hlavně humor, i když občas jsem se také pobavil. ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů