Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

Castorr

Už jsem ve filmu viděl vraždit krysy, ptáky, dokonce i slimáky, ale ovce?!?! Na jednu stranu jsem se už tak dlouho nezasmál, když ovce vraždily ty lidi, ale jinak je to pěkná hovadina :-) ()

NeosinneR

Túto komédiu som pozeral na Comics-Salone 2008 a aj keď som zmeškal asi prvých 10-15 minút, tak vôbec neľutujem, že som nakoniec došiel. Dejovo a absurdnosťou sa to vymyká reálnosti (kde ste videli po človeku prahnúce ovce?) ale o to nešlo tvorcom, tu išlo o zábavu - a tá sa im vydarila na jednotku. Našlo sa pomerne veľa scénok, pri ktorých sa dalo z chuti zasmiať, pri niektorých div až zo stoličky nespadnúť (hlavne finálna scénka s metánom). Béčková čierna komédia ako sa patrí. ()

eagle-eye

Evidentně se zde někdo na Novém Zélandu snažil objevit svého Petera Jacksona... Nu což, skoro se podařilo, já se bavil dobře, ale jakou Brainded to nebylo...Přesto příjemné překapení, stejně jako u Braindead jde o příjemnou nadsázku, kde se spíš smějete než bojíte... ()

Balu...

Je to béééééčko, ale natolik pro mou maličkost se zásadním charakterem ovcí, že prostě nemůžu hodnotit níže. Ovce za volantem, prdící ovce, či ovce ukusující pohlavní úd dávají dohromady nezapomenutelnou esencí výstřednosti, ujetosti a vtipu. ()

defagoo

Po naprosto geniálni první půlhodině filmu, která není vůbec nic dlužna největším klasikám tohoto žánru, nastupuje slabší prostředek ve kterém nic převratného ani originálního nečekejte, nicměně závěrečná část znovu film nakopne a dovede ho do nadsolidního čtyřhvězdového finiše. ()

Ondis

Ne, že by tam nebyly vtipný scény, u kterých bych se nenasmál, ale celkově mně to přišlo hodně trapný, než úsměvný. 40% ()

venom14

Já si tenhle film celkem užil.Zdá se mi tu určitá podobnost s filmem "MRTVÝ SNÍH" a ten se mi také dost líbil.A ještě ten nápad,že budou ovce žrát lidi.....to je prostě milé :-) ()

Arogant

Black sheep je takový domácí mazlíček Vesmírných kanibalů. Není to taková sranda ani taková kvalita, ale mě osobně to bavilo i potěšilo, takže 4* ()

22matelko

Neskutočná kokotina :D ale musím aj kôli tomu dať 2 hviezdy, lebo nasmial som sa na tom statočne :D . Hlavne jak sa ta ovca jebala cez tie dvere :D:D:D no mal som dosť skoro mi ušlo :D ()

Phorbo

Kdybych si nepřečetl, že je tendle film z Nového Zaelandu tak bych si stopro typnul že to dělali angličani. A to ti kteří natočili Shaun of the Dead. Strasně jsem to v tom viděl a je to šílená rychta. Zombíky vystřídaly ovce. I když tydle ovce jsou nejluxusnější co jsem kdy viděl. A po tomdle filmu asi budu mít navždy fobii z ovcí... kdo by nemel strach z pavouků po arachnofobii ze jo :D ()

mosnak

Dalo by se úplně v klidu říct,že jsem něco podobného ještě neviděl. Zombie ovce a vůbec to není natočeno blbě. Příjemně jsem se bavil. Oddechová NovoZélandská pohodička na nudný večer. 55% - dát víc ani nejde - vždyť je to o zombie ovcích :-D ()

Luukec

Ovečky vypadají docela roztomile :) než začnou prdět a kousat všechno co uvidí.. na komedii to neni moc vtipný a na horor to neni vůbec strašidelný.. ale dívat se na to dá a člověka to zas tak nenudí.. ()

Illy

Marná kopie prvních filmů Petera Jacksona. Jednou jsem se zasmál (ovčí noha v holince) a konec. Na Braindead to zkrátka nemá! ()

Meechee

Béééé, béééé .... vraždící ovce, vtipné hlášky, čtyři Plzně, nějaké vodky, plný velký sál ve Varech a s tím spojená atmosféra půlnoční projekce vytvořila mé čtyřhvězdičkové hodnocení - kdo by tenhle film bral vážně a ne jako odpočinkovou a oddechovou záležitost byl by zklamén ... ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů