Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

Meechee

Béééé, béééé .... vraždící ovce, vtipné hlášky, čtyři Plzně, nějaké vodky, plný velký sál ve Varech a s tím spojená atmosféra půlnoční projekce vytvořila mé čtyřhvězdičkové hodnocení - kdo by tenhle film bral vážně a ne jako odpočinkovou a oddechovou záležitost byl by zklamén ... ()

Honza dAve

Hledáte-li bláznivou horrorovou komedii plnou genetického inženýrství, novozélandské krajiny, ekologicko-aktivistických hlášek a především huňatých kudrnatých oveček, jsou Black Sheep to pravé. O půlnoci ve Velkém sále hotelu Thermal po několika pivech, bééééécherovkách a potáhnutí z veselé rostlinky to nejlepší, na co se dalo jít. Tradiční pohodová atmosféra v sále, potlesk a smích pro veškeré jen trochu vtipné nebo strašidelné scény a kvalitní efekty od WETA Workshop. Pokud byste tento film chtěli brát moc vážně, bylo by těch hvězdiček o dost míň, ale k tomu on natočen není. ()

ddf76

Sice namet vypadal zajimave, ale bohuzel zustalo jen u neho. Srandy po hrichu malo. Podle me tvurci varili z vody. Moc jsem se u tohoto snimku nebavil. ()

Carbo

Splňený sen všech obdivovatelů čistého hororu. Přište trochu zrychlit tempo a omezit nudné pasáže. Hlavně to neberte vážne. ()

Ulrich

Sice časem určitě pujdu s hodnocením dolů, ale při sledování jsem se neuvěřitelně bavil. Hláška: "You wouldn´t understand" je jedna z těch nejlepších, co jsem tento rok slyšel. :)) ()

nessbeal

Tak ako stupidnejší nápad som už dlho nevidela, ALE skvelá zábava pri pozeraní na to ako sa ľudia boja oviec... To ma totálne pobavilo, ako tie ovce skákali na ludí a všade krv...No proste bolo tam veľa prkotín ale aj veľa nápadov, ktoré sa za tak krátky čas zrealizovať nedali...Takže objaví sa tam z každého rožku trošku. Aj tak za pozretie to stojí. ()

fisus

Postupem času si říkám,že byla čest moci se zúčastnit půlnoční projekce tohohle filmu na KVIFF ve Velkém sále.Už je to pěkných pár let,ale pořád se ve Varech ozývají ohlasy:"Jó,tenkrát tu běžel jeden film o zmutovaných ovcích,to byla pecka!Celý týden tu na sebe lidi bečeli :D"Film sice není bůhvíco,ale ta atmosféra projekce,plný sál lidí,spousta alkoholu....na to se nezapomíná!!!! ()

Kangaroo

Potemnely sal karlovarskeho festivalu a spousta divaku zcela netusicich co je ceka - komedie nebo horor nebo snad neco dohromady ? Vysledek byl zcela necekany - neco tak sileneho bylo opravdu nevidane. Prehrsle krve a vnitrnosti, nohy a ruce letaji vzduchem a nad tim vsim beci spousta ovecek nebo snad jehnatek - ale tentokrat nemuze byt o mlceni ani slovo.Vysledkem je skvela zabava a nepreberne mnozstvi gagu a vtipu zejmena na novozelandsky styl zivota.Zaverem - nutno videt a uzit si to.90 % ()

bonifac

nevím jestli to tvůrce myslel vážně nebo si z nás všech dělá legraci?fakt nevim..každopádně pokud to vážně myslel tak dávám hodnocení jaké dávám zcela oprávněně... ()

paolito

Napoprvé jsem viděl Black sheep sám a střízliv = * Napodruhé nás před monitorem sedělo pět a o střízlivosti nemohla být ani řeč = ***** Béééééé!!! ()

JakeG

Jsou chundelaté a za normálních okolností se jen tak pasou, ale .... Jejich krvelačné mutantní kamarádky jsou TU. Myslím, že celkově je film dost dobrou parodií na horory typu Pavoučí teror a jemu podobné, který se berou až moc vážně. Je pravda že strach hlavního hrdiny je věcí obyvklou, ale scéna kdy sedí v taxíku obklopen stádem ovcí a zoufale se snaží dovolat svýho psychiatra mi přišla dost vtipná. Klasické schéma B hororu okořeněné humorem a trochou té nechutnosti. My co známe zabíjačky víme. Jen mě mrzí, že jsem tenkrát musel z Varů dom a nevyhutnal si to s partou svých zkalených kamarádů v kině. Ale i tato atmosféra se dá při dostatečně velké ploše obrazovky a trochy fantazie udělat. ()

mourinho

Na Novém Zélandu tyto hororové komedie prostě umí. Další z hňupin, která pokud ji sledujete v té správné náladě, nebo ve společnosti lidí holdujících právě tomuto druhu humoru, pobaví měrou vrchovatou. A o nic víc tady přece nejde. ()

Rockerman

Tak už i na ovce došlo, aby požíraly lidi? Doufám, že teď už je výčet všech zvířat, pojídajících člověka naplněn. K filmu se dá říci jen toto, že to je opět hrozná kravina, která z nějakého důvodu baví. Dostatečně brutální a někdy i vtipné. O hlášky se tu stará hlavně ekologická aktivistka s nádherným jménem Exparience. Chtěl jsem dát jen dvě hvězdy, ale za tu úplně poslední scénu jednu hvězdu přihazuji.(19.3.2020) Po pěti letech jsem dal ještě jednu hvězdu navíc. Film totiž přináší jasný důkaz, že ekologičtí aktivisté nadělají víc škody, než užitku ()

animario

"Bééé" je v tomhle případě spíš citoslovce pláče. Kvalitativně jsou Černý vovce nějakých 20 a víc let zpátky a atmosférou připomínají starý horrory z devadesátých (i zmiňovaný Bad taste,kterýžto ačkoliv jsou kult,co do trapnosti jsou téměř srovnatelný a dneska už bych asi hodnotil jinak). Bohužel film postrádá humor tolik potřebnej pro horrorovou komedii,jediný vtipný jsou ovčí herečky (jak živý tak gumový),který odváděj současně i nejlepší herecký výkony. A takovej to byl slibnej námět,bé-é-é. ()

Raziel_cz

Hororová komedie, která přesně vyvážila horor a komedii, má parádní kameru, parádní, asi tak z 90 % praktické efekty (jsou tu animatronické zmutované ovce, masky zmutovaných ovcí, maňásci zmutovaných ovcí, skvělé gore) a je to celé parádně novozélandsky divné, ale... hrozně se to táhne. Seriózně, na to, že to má ani ne hodinu a půl a je to film o zmutovaných ovcích, co žerou lidi, je to nuda. A je to škoda. Ale stejně to stojí za vidění, už kvůli tomu, že snad poprvé od Carpenterovy The Thing jsem fakt valil bulvy na kvalitu FX. Jinak si ale umím spoustu věcí představit lépe, vypointovaněji, nečekaněji, vtipněji. Jonathan King je ale rozhodně filmař, na jehož další věci jsem upřímně zvědavý. ()

Rathalos

V zivote by ma nenapadlo natocit film o masozravych ovciach,fakt namet ako hrom,ale musim pochvalit tvorcov tejto zalezitosti,zvladli to na jednotku,gore efekty i masky su na vybornej urovni,krvi je dostatok,este je to aj vtipne,stale sa nieco deje,takze o zabavu ma divak postarane takmer po celu stopaz,no a kedze kvalitnych animal hororov je strasne malo,tak davam plnu palbu...:-) ()

Hovado

Já nemůže jinak. Moc jsem se na ovečky těšil a ovečky mě vůbec nezklamali. Já jsem se řáchal smíchy od začátku až do konce!!! Hustej nápad zmutovat ovce. Skvělýýý bbbéééééééééééééé! Já to žeru. Je to trochu podobné Jacksonovi, ale to nevadí, jeho ranou tvorbu, na tu bych mohl koukat dnes a denně. Už pro tu srandu to doporučuji všem co mají rádi krvavé komedio hororky. Jo a ovčí porno to jsem fakt nežral!!! ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů