Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

illy.cz

Celkem nedotažený film..určitě měl větší potenciál, než nám tvůrci předvedli. Všechny scény s ovcodlaky se odehrávají v temných prostorách, aby nebyly vidět špatné masky. V rámci subžánru animal horor je to ale celkem dobré. Jako plus se dá uvést hodně krve, vnitřností:-), dobré hlášky a atmosféra novozélandských farem a pastvin. Kdyby tu byly trochu lepší efekty, jako tomu bylo např. u Slimáka, bylo by to asi za 4. No každopádně pro fandy tohoto upadajícího žánru je shlédnutí samožřejmost a v dnešní době debilních žraločích a hadích filmů úplně té nejhorší kategorie je to celkem osvěžující dílko. ()

Filmárik

Keby to nebolo v titulkách tak by ma ani vo sne nenapadlo že za technickou strákou stojí Weta. Áno jasné je to ultra low-budget s použitými ( pravdepodobne ) skulptúrami Uruk-hai ale o to nejde. Black sheep je skvelo naivná , zábavná hororová komédia ktorú by som zaradil do tej istej kategórie kde aj SLITHER. Teda mám na mysli absolútne sa nestarať o príbeh, obsadenie a scénar ale telom aj dušou sa oddať bezhlavému gore a scénam tak absurdným až vyvolávajú u diváka smiech. Ak ste pripravený na toto tak budete spokojný. ()

helraiser

Šílená hovadinka o takovejch trochu jinejch ovcích které rádi maso, hlavně to lidský. Dost slušný gore, místy hodně vtipná podivaná. Nudit se u toho nebudete, ale skákat radostí taky ne. No celkově slušná zábava na jeden dlouhej večer, ale po druhý si to většina z vás asi nepusti. ()

ganjoman

Výborná komedie, která zbytečně film nenatahuje a přitom výborně pobaví. Poslední třetina je sice slabší, ale zbytek filmu to vyvažuje. ()

Ondr@932 odpad!

Tak tohle bylo opravdu moc!:-o Sice jsem počítal s tím, že to bude komedie, ale tohle ne to byla parodie a absolutně debilní.Že byly zmutované ovce tak s tím sem počítal a bylo to i dobrý, ale že zmutovali i lidi tak to už bylo opravdu moc.Tak laciný film s tolika procenty.Nechápu co na tom lidi tak nadchlo možná tak ta příroda:-D A to jsem se na to docela i těšil, že se i zasměju, ale vůbec jsem se nezasmál.Nevydržel jsem ani do poloviny filmu a to se u mně stává jen málokdy. Hodnocení tohoto filmu bych dal 17% a ne žádných 57% to je podle mně opravdu přehnané! ()

fraktal

Jeden z hodně mála hororů, u kterého jsem se neskutečně bavil až do úplného konce. Hlášky typu (po napínavém vpadnutí na zakrvácené "místo činu"): "Ježíši!" "Co se děje?" "Tohle místo má úplně strašné Feng-Shuej!" :-D ()

redwik

Film, ktorý sa dá seriózne pozerať iba po pár pohárikoch, no neskutočne pobaví a zaujme. Osobne som to ešte nevidel za triezveho stavu, preto nepredpokladám, že to bude nejaký dychberúci zážitok, no ako polnočná projekcia u kamaráta na dome je to fajne. ()

HonzaMag

Já jsem se docela bavil. Ekologická aktivistka mi svým vzhledem i posláním připomínala mou "oblíbenou" postavičku z naší politické "elity" - Kateřinu Jacques ze strany Zelených. Asi hledala odpověď na otázku "Co je to biomasa?" Vzhledem k tomu, že se ve zdraví dočkala konce snímku, odebírám jednu hvězdičku :-( ()

vlado90

Tak tento film ma pomerne dost pobavil ani trosku som sa nenudil kto chce vidiet poriadny horor tak potom ho tento film nezaujme, pretoze je to skor komedia.Pri viacerych scénach som sa dokonca neubranil smiechu a aj namet s vrazdiacymi ovcami je zaujimavy.Co sa tyka hereckeho obsadenia tiez sa celkom da. ()

kukkik

Uznávám že je to ve výsledku pěkná hov*dina ale mě to prostě nedá, protože představa zabijáckých ovcí mě v tomto filmu velice pobavila :-D ++++ ()

Henry Morgan

Hej, tak to nemělo chybu. No, samozřejmě mělo, ale byla to vážně sranda. Jako horor to moc nepůsobila, ale strašidelná komedie to byla perfektní. Trocha absurdity, prasáren. zoofílie a krve, jako v americkejch krvácích a vznikl naprosto jedinečný film. Jestli nový zéland disponuje ještě něčím podobným, tak mi to dejte vědět :D Bylo to užasně komickě, kontroverzní a paradoxní. Kombinace radikálních ochránců zvěře a vraždících ovcí byla dost dobrým kořením toho všeho. ()

perutman

Inu méně nechutných záběrů než u Jacksona (ten je ostatně rozdává i dnes, viz. vražedná kombinace neherců Aragorn-Eówyn-Theodén), ale o to více absurdnějších nápadů. Nemůžu si pomoci, ale jako rodák z Valašska jsem mezi ovcemi vyrůstal, takže mě jako vraždící nástroje naprosto odrovnaly. Právě drahé ovečky dělají z tohoto filmu nadprůměr (zombíků už mají všichni plné kecky) a když k tomu připočtu své nostalgické vzpomínky, vychází mi jasných 90%. ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů