Černé ovce

• Nový Zéland Black Sheep (více)

Henry (Nathan Meister) se po letech vrací domů s úmyslem odprodat svému bratrovi Angusovi (Peter Feeney) svůj podíl rodinného majetku. Po příjezdu se však v důsledku genetických pokusů prováděných na ovcích, které má na svědomí právě Angus ocitne nečekaně uprostřed pekla na zemi. Zmutované ovce prahnou po lidském mase, jsou velmi nebezpečné a je jich čím dál víc. (Tygrys)

fcreading

Fantastická hororová komédia v ktorej nemôžte brať vážne nič. Angus prevádza genetické pokusy na ovciach ale to sa mu vymkne s pod ruky a ovce majú chuť na ľudské mäso a tak vraždia každého kdo im vzkríži cestu. PS: Najlepšia scénka bola keď sa celé stádo oviec vyrútilo na ľudí a žrali im zaživa vnútornosti 80 percent. ()

Korbitch

Novozélanďané mají vskutku jedineční smysl pro humor a také způsob,jakým točí své filmy. I takový undead mají své kouzlo. ()

mysiak

Milovať alebo nenávidieť...asi takto by som povedal po ukončení pozerania tohto filmu... Humor nič moc, efekty oviec fajn (vďaka štúdiu WETA - Pán Prsťeňov...), ale celkovo fajn zábava, odporúčam pozerať s kamarátmi alebo frajerkou, dobre sa pri tom zabavíte...ale nemá to na Jazero a pod., kde sa "nakladá" ostošesť... :D ()

Vojcl odpad!

Netuším co tohle mělo znamenat. Není to strašidelné ani vtipné, herci působí jak pod vlivem omamných látek, stupidní scénář a matná režie. Tohle snad nepobaví ani toho kdo to vymyslel. ()

vorheese

Bééééééé... Silně doporučuju shlédnout na nějaké půlnoční projekci, kde láhve nikoliv nealkoholických nápojů putují všemi směry....tak jako letos na fesťáku ve Varech :-D ()

harfuska

Jedna ovečka, druhá ovečka, tretia ovečka, štvrtá ovečka, piata.... Aau, zlá ovečka! Čo to robíš? Aau.. Nehrýzť! Bež preč! Heš! Zlá ovečka, to nesmieš... zlobivá bééé.. bééé bééééééé.. béé? ()

Aiax

První a nejdůležitější klad filmu je zřejmý - ještě nikdo nenatočil film o zmutovaných vraždících ovcích s takovým vtipem a nadhledem. Další klady jsou již minoritní a závislé na osobní zkušenosti a vkusu každého z nás. Jakousi přidanou hodnotu mohou očekávat všichni kdo byli a) na novém Zélandu, b) mají rádi zombie horory popřípadě parodie na zombie horory, c) mají rádi ovce popřípadě skopové. Jinak nelze než souhlasit s Douglasem, že většina nápadů (velmi dobrých mimochodem) se vyčerpá v první půlhodině a pak už je to jen více či méně zábavná dobíhačka. ()

Duotone28

Beckova produkcia jak sa patri...Ale fajne som sa pobavil na KevSpovom prispevku...docela mu verim:)))...ja na "cisto" ale musim priklonit len k cislu 2:) ()

maverick10

Kousl me nejakej hipisak. Co? Hipisak? No tak to se promenis. Co - v hipisaka?? :-)))) Ani jako horor ani jako komedie to moc nefunguje. Je to spis takovy usmevny film se zmutovanyma masozravyma ovcema (uz to je samo o sobe docela usmevne) kde obcas nekdo prohodi nejakou milou vtipnou hlasku - asi jednu za cely film. ()

BitlDjus

Tak tohle sem ještě nežral! Byli tu už zmutované housenky,pavouci,žraloci,medvědi,divočáci ale zmutované ovce?! Naprosto originální a zábavné...super humor a vynikající gore :) ()

easaque

taková průměrná černá komedie. Má hodně blízko brutálním krvákům, které na přelomu devadesátých let natáčel v Novém Zélandu Peter Jackson. Možná se i úrovní k nim přibližuje, ale nedává nic nového, takže jen slabší 3 hvězdy. Přesto si myslím, že by pobavit měla a třeba díky ní začnete před spaním počítat něco jiného než ovečky, aby Vás ty krvežíznivé v noci nesežraly ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Morloth

Ovce jako nepřítel číslo jedna se časem vyčerpává a zbývá již jen nudnější dojezd, z kterého nedokáže vytrhnout ani ovcodlak, ani zoofilie. Začátek snímku je našlápnutý, ke konci se nějak dokulháme. Za ovci jako monstrum však patří dík. ()

Joe321

Po osmi měsících na Zélandě mi tohle jako bžunda přijde, ale bez téhle zkušenosti bych se u toho trápil. Je to jako kdyby se u nás natočili Krvaví holubi v Praze. Zéland si rád hraje na ekologickou zemi. Ovci je tu čtyřicet milionů zatímco lidí jen čtyři. Ve vidlácký části Zélandu, jižnim ostrově, každý třetí člověk nosí holinky jako běžnou obuv celý den a kdekoliv, plus kostkovanou košili a klobouk. Má čtyřkolku, má čtyřkolku pick-upa se psem na korbě (nebo přední kapotě, párkrát viděno) a střihání ovcí uznává jako exování piv u nás. Při práci na vinici nás ted pozoruje každý den zapůjčené stádo vlněných sekaček. Smál jsem se jejich intelektu, když nám jedna čelně narazilo do boku dodávky. Ted mám větší respekt. -"I'm a fucking sheep!" ()

honajz2

Ono to překvapivě moc nenudí, takže bych možná i ty slabé 3* dal, ale nemůžu, protože ten film neví, čím chce být. Není to ani horor, ani komedie, ani pocta raným filmům Petera Jacksona (na ty je tam málo gore, protože jenom zmutované ovce + ovcodlaci gore moc netvoří, většinou tu jen jsou a mečí) a tak z toho zůstává takové cosi, co nakonec není ničím. Ani ryba, ani rak. Ale tak zase na druhou stranu, přírodu to má hezkou, nápad s ovcodlaky mi přišel zajímavý a naštěstí jich tu je víc, než jsem si zpočátku myslel. A jak jsem psal, moc to nenudí. Jo, a ještě jedno plus, přežila mi zde postava, které jsem fandil, Jinak to ale je takové nijaké. 2* ()

cariada

No člověk se nestačí divit s čím tvůrci přijdou příště. Po vraždících hadech ,pavoucích ,žralocích ,chobotnicích ,krysách ,slimácích ,psech ,ptácích až po vraždící tele ,které vyleze z jinýho telete a jiný havěti. Přichází na scénu vraždící ovce. No docela jsem nevěřícně koukal co že je zase tohle. Jenže naštěstí to tvůrci podali hodně s nadhledem a humornou formou,tak výsledek je velice pěkný a i někdy vtipný. Dva bráchové z nich ten mladší má depku z ovcí jelikož mu starší brácha jako dítě zabije jeho ovci a v její kůži ho straší. Velice jsem se pobavil ,když jeden pomocník na farmě je pokousám a začíná se měnit na ovci sundá si botu a má kopítko a povídá zajdu si k doktorovi dát tetanovku. Ps.ovce jsou tak mírumilovná stvoření. Co to bude příště? Vraždící slepice? ()

4daPeace

Verdikt: Tyhle zombovečky mě nijak nenadchly, po mravencích, pavoucích, hadech a nevím čím vším ještě, jsou tady ovce. Na zadek se z toho neposadím. ()

Všechny cesty vedou do Varů

Všechny cesty vedou do Varů