Dr. Bowman je vědec a pracuje na objevu speciálního séra, které by mohlo uchránit svět před zhoubnou virovou nákazou. Jednoho dne je ve své laboratoři přepaden a při potyčce je infikován látkou, která ještě nebyla testována. Nezůstane to bez následků. Zmutuje do podoby obřího hmyzu. (oficiální text distributora)

Danny F.

Dostatečně krvavý ale podle mě slabší horor. Nápad to byl dobrý, vytvořit obří hmyz ale hodnotím jako průměrný. 50% ()

drackula

Dejovo to síce bola katastrofa plná klišé, ale inak som sa miestami bavil. Samotný "mosquito man" bol spracovaný vcelku zaujímavo a v istých momentoch rozbehol naozaj štýlové jatky. Najmä sekvenciu odohrávajúcu sa v nemocnici považujem za dobrú. Avšak zvyšok diania nepriniesol nič zapametaľné alebo šokujúce a tak sa film zaraďuje do vôd podpriemeru. 30 % ()

Holina

Odpad nedám, protože design komářího muže je prostě úžasný. Je to sice daleko za hranicí béčka, ale i přes všechny možné mínusy jsem tuto taškařici dokázal dokoukat do konce ()

foundation

lol na to ze som od toho cakal megasracku na ktorej som sa chcel len zasmiat to zasa az take zle nebolo. Skoda ze sa to nechytilo hned zo zaciatku, potom ku koncu uz sa na to dalo pozerat aspon jednym okom. Film ktory predcil moje ocakavanie ktore boli ale tak strasne nizke ze nema zmysel sa nad nim pozastavat. Ak je moznost sledovania akehokolvek ineho filmu nemusite sa trapit rozhodovanim a siahnite po nom. Ak su nejakou zahadou vypadnute vsetky kanaly v TV, niekto si pozicial vsetky vase filmy a na dvd-cku je polozene dvd Mosquito-man kludne ho tam zarazte stiste zvuk na prijatelnu mieru a ked nic ine niektori aspon pri tom zaspia. Ale nastastie ani ostatni ktori pri tom vydrzia do konca z toho nebudu mat ziadnu trvalu traumu. ()

Kadas97

Komárí muž ma príjemne prekvapil lebo po slovách NU IMAGE čaká každý najhoršiu sračku. Na filme je vidno, že sa neberie vážne a preto keď sa nad ním človek nezamýšla funguje ako má. Komár a triky celkom v pohode, aj keď mi chýbali krídla na začiatku. Záverečný masaker v nemocnici sa podaril až tak, že som si po dopozeraní ešte raz overil že je tu od tvorcov Larvy a podobných somarin. Taká pohodová oddychovečka v hodnote 5 z 10. ()

helraiser

Prostě monsters béčko jak vyšité se vším co k tomu patří. Solidně vypadající monstrum, slušně krvavé vraždy. Celkem slušná zábava. V podstatě není na co si v daném subžánru na co stěžovat. Béčko jakých se točilo v 80. a 90. letech hafo. Já byl spokojenej, no a, že to vypadalo občas směšně a herecké výkony nebyly špičkový? Na to se u podobných filmů nehraje a mě osobně to je šumák. Za mě slušná béčkova zábava, která opravdu pobaví. Spokojenost. ()

Vanguard77

Přemýšlel jsem, jestli hvězdičky dvě nebo tři. Pro tři hovoří to, že film je mnohem lepší než Larva (která je ve stejné kolekci spolu se Žraločím mužem, toho jsem zatím ještě neměl odvahu pustit), Corin Nemec a maska komára spolu s jeho kousky. Film hodně sráží klišovitost. Když tam zařve jednotka SWAT se svými samopaly, tak opravdu člověka zarazí, proč se tam později poflakuje banda trubků, co běžně hlídaj na přechodech a jsou vyzbrojený něčím o malinko smrtelnějším než je stříkací pistole. Logiku tenhle film nemá, ale dívat se na něj ještě dá. Pokud jako já zrovna hledáte něco patřičně béčkovitého, dejte komárovi šanci, naštěstí není ani tak dlouhý :) ()

Xpojntman odpad!

Při kempování pod hvězdami je velká šance pro pozorování noční oblohy... a krmení komárů. Ale ne koukaním na toto. O mrmení se u toho, z toho by jeden blil. ()

*HOVNOCUC*

:) filmy tohto typu ma vždy dostanú :) čudujem sa tým, ktorí od podobných klenotov očakávajú blahodarné zadosťučinenie na duši - intelektuálne očistenie sa... :))) pokiaľ ide o mňa, pobavil som sa :) neprekážali mi lacné - do morku kosti prepracované triky, sofistikované latexové masky - ba ani geniálne dialógy :) nezničiteľný komáročlovek - Tibor T. musí byť asi veselá kopa... a fasa chalan :)))) vrele odporúčam - ale iba tým, ktorí filmy podobného charakteru berú s rezervou :) ()

DrawRubb

Průměrný horror s vydařenými triky a obstojnou porcí zábavy. Nutno dodat, že vraždy hmyzího chlapíka byly na solidní úrovni (zvláště vydařená byla useknutá hlava). Abych pravdu řekl, tak až do dnes jsem si o původu tohoto filmu nic nezjišťoval, a tak mě celkem zarazilo celkové hodnocení :-) Určitě to nebylo tak špatné. 50% ()

Jurator

Odpad ne. Přestože se jedná o hroznou stupiditu, má příběh ještě jakž takž hlavu a patu (komár vysává lidi a honí ho policajt) a tudíž je ještě při maximálním vypnutí mozku celkem koukatelný. Žádný zvrácený pokus o alternativní umění se nekoná, prostě béčko jak vyšité. O některých filmech se bohužel nedalo říct ani to, takže jedna hvězdička mu určitě patří. ()

Rattlanake

Na céčkový horor to bylo náhodou dobré, nic velkého se nekonalo, ale vyloženě propadák to nebyl. Jelikož měli velmi omezené možnosti tak to docela ušlo. Corin Nemec asi jako jediný známější herec z tohoto filmu si střihnul kladnou postavu. ()