Bratři Solomonovi

• SK název

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

Rozpočet $10miliónovTržby USA $900,926Tržby Celosvetovo $1,035,056(22.12.2008)

• genetique

Jediné, čo kvitujem je, že sa to celé, ako dnes už poväčšina lacných amerických komediálnych sračiek, nezvrháva do úchylovien a humusu, a že to celé celkom rýchlo a nenápadne ubehlo. Tupý humor je naozaj tak dementný, až sa musíte niekedy na tej úbohosti zasmiať, len škoda, že väčšinou to nebol ani zámer. 40%.(28.7.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 2/10/// +Malin Akerman, když vydržíte až do konce, tak závěr je snesitelný a najde se tu pár hlášek -jinak je to ale nesnesitelná, nevtipná komedie, občas je trapná a občas si říkáte kdyby byla alespoň trapná, Will Arnett a Will Forte je nejhorší herecké duo co pamatuji, tak nesympatické a nevtipné jsem ještě neviděl/// Co víc dodat, jsou průměrné komedie a jsou špatné komedie, tahle je ta špatná./// Celkem 33%///(21.11.2011)

• Roman.Ticka

Bullshit(26.2.2013)

Tak tihle bratři rozumu moc nepobrali, o to větší by s nimi mohla být sranda. Je tomu tak z poloviny, protože některé gegy jsou až moc trapné, ale najdou se takové, u kterých jsem se zasmál. Příběh je teda úplně mimo mísu, ale dá se to vydržet až do konce. Jak jinak než sladkého... Zajímavosti: Nápis za letadlem byl dlouhý 1,2 kilometry a vyšel bratry na 3550 dolarů. :-) 43%(8.3.2009)

Hyperkativní ujetá komedie s několika skvělými vtípky, několika nečekaně zábavnými scénami, vše hustě prokládáno téměř absurdními dialogy. Na styl humoru i titulní, téměř nesnesitelně pozitivní, a taky infantilní, dvojku si člověk sice musí chvilku zvykat, naštěstí humor, ač často pracuje se stupiditou a intenzivní trapností, nikdy nesklouzne do laciné vulgarity a fekálního humoru. Není to nic světoborného, ale svižně to ubíhá, pobaví, nebere se to příliš vážně a nemá to onu typicky do hladka vymletou zápletku. (“Je to silné kóma.“ – „To mě nepřekvapuje, táta jde vždycky do všeho naplno.“)(16.9.2011)

Zďaleka nie tak hlúpe a trápne ako sa píše v okolitých komentároch - naopak, dosť vtipné. Táto komédia sa berie s nadhľadom, žiadny fekálny humor a tak to má byť. Pri záverečnom lietadlovom inzeráte som už od smiechu nevládal:).(25.7.2008)

• Kryton

Trapné, hloupé a nudné. Dvojice tupých bratrů napodobují Harryho a Loyda z Blby a blbější a u těch jsem se nasmál 1000krat více. Dvojice herců přehrává a gagy vůbec nezvládají. Zbytečná komedie. Do odpadu to neposlala krásná spolubydlící.(26.1.2008)

• Pro-EaZzy

Další zbytečná komedie, která disponuje naprosto stupidním humorem a tupými bratry, jací se jen tak nevidí. Nicméně film se dal bez problémů dokoukat a musím uznat, že jsem se i párkrát zasmál.(13.11.2008)

• ScarPoul

Tento film je tak strasne ale tak strasne stupidný a zlý až je vtipný. Hlavne to neberte vážne prosim vas lebo je to naozaj film o retardoch a kupodivu aj ked vyzerajú strasne obidvaja willovia su simpaťáci a samozrejme je tam krasna susedka a nebyt úplne stupidneho konca bolo by to aj fajn(7.2.2008)

• CageDepp

Herecký výkony katastrofa. A proto jsem to ani nedokoukal.(15.3.2008)

• Jonash87

Sledováno jen na půl, ale hrozný hov**. :D I když pár scén pobavilo (a občas to bylo tak trapný, až mi to sedlo), ale zrovna chytrej humor to neni...(25.2.2013)

• HappySmile

Tak tenhle film je totálně o ničem a měla sem chuť ho vypnout už na začátku... Jedna hvězdička za závěrečnou scénu, což byla jediná vtipná scéna v celém filmu.(18.11.2008)

• c.tucker

Zase jedna zbytečná komedie. Zase je pravdou, že jsem se párkrát zasmál, ale asi jinak trapnost vítězí nad ubohostí a to už říká vše za sebe.(27.1.2008)

Trapná dvojka, tím pádem i směšná a celkem vtipná komedie. Co ti blázni dokázali jsem nechápal ani já a takový rozruch kolem dítěte. No padám. 50%(8.3.2013)

• bloodvomit

Příšerná, ubohá a nesmyslná debilita s dvěma přehrávajícíma debilama, držte se od tohoto hnusu dál!(14.3.2008)

• Soweek

Will Arnett se doopravdy hodí spíše jako bezcitný protivník v komediích Willa Ferrela, takováhle blbost se jen tak nevidí. Naštěstí se to dá pohodlně dokoukat až do konce i přes absolutní trapnost.(22.1.2008)

Nevídaně střelená komedie o bratrech, jejichž nevědomost a dalo by se říci infantilnost přesahuje hranice veškerého chápání, ale třeba je to i ten důvod, že to byla taková prdel a že se mi to tak líbilo.(29.12.2010)

• terunka003

Kvůli Willovi Arnettovi, tuctová komedie bez hlubšího smyslu. Pár hlášek super.. "Pánové, co tady děláte?" "Snažíme se nalákat holčičku do auta, ale brání nám v tom její matka" (10.2.2011)

Nejedná se o špatný snímek, nicméně zůstal za mým očekáváním. Sice jsem nečekal nic špičkového,ale tak na 4 hvězdičkovýž film jsem se těšil. Naštěstí je tu několik vtipných momentů, díky kterým mají dva hlavní hrdinové Will Arnett a Will Forte (to jen pro info, kdyz tu nemají profil) co hrát a vás bude bavit se na ně dívat po celou dobu. Čisté 3 hvězdy.(13.12.2007)

<< předchozí 1 2 3