Bratři Solomonovi

Brothers Solomon, The

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

Hyperkativní ujetá komedie s několika skvělými vtípky, několika nečekaně zábavnými scénami, vše hustě prokládáno téměř absurdními dialogy. Na styl humoru i titulní, téměř nesnesitelně pozitivní, a taky infantilní, dvojku si člověk sice musí chvilku zvykat, naštěstí humor, ač často pracuje se stupiditou a intenzivní trapností, nikdy nesklouzne do laciné vulgarity a fekálního humoru. Není to nic světoborného, ale svižně to ubíhá, pobaví, nebere se to příliš vážně a nemá to onu typicky do hladka vymletou zápletku. (“Je to silné kóma.“ – „To mě nepřekvapuje, táta jde vždycky do všeho naplno.“)(16.9.2011)

Zďaleka nie tak hlúpe a trápne ako sa píše v okolitých komentároch - naopak, dosť vtipné. Táto komédia sa berie s nadhľadom, žiadny fekálny humor a tak to má byť. Pri záverečnom lietadlovom inzeráte som už od smiechu nevládal:).(25.7.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 2/10/// +Malin Akerman, když vydržíte až do konce, tak závěr je snesitelný a najde se tu pár hlášek -jinak je to ale nesnesitelná, nevtipná komedie, občas je trapná a občas si říkáte kdyby byla alespoň trapná, Will Arnett a Will Forte je nejhorší herecké duo co pamatuji, tak nesympatické a nevtipné jsem ještě neviděl/// Co víc dodat, jsou průměrné komedie a jsou špatné komedie, tahle je ta špatná./// Celkem 33%///(21.11.2011)

• Jonash87

Sledováno jen na půl, ale hrozný hov**. :D I když pár scén pobavilo (a občas to bylo tak trapný, až mi to sedlo), ale zrovna chytrej humor to neni...(25.2.2013)

• Kryton

Trapné, hloupé a nudné. Dvojice tupých bratrů napodobují Harryho a Loyda z Blby a blbější a u těch jsem se nasmál 1000krat více. Dvojice herců přehrává a gagy vůbec nezvládají. Zbytečná komedie. Do odpadu to neposlala krásná spolubydlící.(26.1.2008)

• - Ve filmu je uvedeno, že Santa Klaus bydlí na severním pólu, v nulových souřadnicích. Zeměpisná šířka severního pólu je však 90 stupňů severní šířky a zeměpisná délka se neuvádí, neboť na severním pólu se sbíhají všechny poledníky. (rakovnik)