Bratři Solomonovi

Brothers Solomon, The

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

Trapná dvojka, tím pádem i směšná a celkem vtipná komedie. Co ti blázni dokázali jsem nechápal ani já a takový rozruch kolem dítěte. No padám. 50%(8.3.2013)

• Pro-EaZzy

Další zbytečná komedie, která disponuje naprosto stupidním humorem a tupými bratry, jací se jen tak nevidí. Nicméně film se dal bez problémů dokoukat a musím uznat, že jsem se i párkrát zasmál.(13.11.2008)

• Kryton

Trapné, hloupé a nudné. Dvojice tupých bratrů napodobují Harryho a Loyda z Blby a blbější a u těch jsem se nasmál 1000krat více. Dvojice herců přehrává a gagy vůbec nezvládají. Zbytečná komedie. Do odpadu to neposlala krásná spolubydlící.(26.1.2008)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $900,926Tržby Celosvetovo $1,035,056(22.12.2008)

• metal.storm

Toto malo všetko to, čo už malo niečo iné. Vykrádacia komédia.(9.12.2015)

• - Ve filmu je uvedeno, že Santa Klaus bydlí na severním pólu, v nulových souřadnicích. Zeměpisná šířka severního pólu je však 90 stupňů severní šířky a zeměpisná délka se neuvádí, neboť na severním pólu se sbíhají všechny poledníky. (rakovnik)