Bratři Solomonovi

Brothers Solomon, The

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

Tak tihle bratři rozumu moc nepobrali, o to větší by s nimi mohla být sranda. Je tomu tak z poloviny, protože některé gegy jsou až moc trapné, ale najdou se takové, u kterých jsem se zasmál. Příběh je teda úplně mimo mísu, ale dá se to vydržet až do konce. Jak jinak než sladkého... Zajímavosti: Nápis za letadlem byl dlouhý 1,2 kilometry a vyšel bratry na 3550 dolarů. :-) 43%(8.3.2009)

• Jonash87

Sledováno jen na půl, ale hrozný hov**. :D I když pár scén pobavilo (a občas to bylo tak trapný, až mi to sedlo), ale zrovna chytrej humor to neni...(25.2.2013)

• c.tucker

Zase jedna zbytečná komedie. Zase je pravdou, že jsem se párkrát zasmál, ale asi jinak trapnost vítězí nad ubohostí a to už říká vše za sebe.(27.1.2008)

• Roman.Ticka

Bullshit(26.2.2013)

Hyperkativní ujetá komedie s několika skvělými vtípky, několika nečekaně zábavnými scénami, vše hustě prokládáno téměř absurdními dialogy. Na styl humoru i titulní, téměř nesnesitelně pozitivní, a taky infantilní, dvojku si člověk sice musí chvilku zvykat, naštěstí humor, ač často pracuje se stupiditou a intenzivní trapností, nikdy nesklouzne do laciné vulgarity a fekálního humoru. Není to nic světoborného, ale svižně to ubíhá, pobaví, nebere se to příliš vážně a nemá to onu typicky do hladka vymletou zápletku. (“Je to silné kóma.“ – „To mě nepřekvapuje, táta jde vždycky do všeho naplno.“)(16.9.2011)