Bratři Solomonovi

Bratia Solomonovci

Komedie

USA, 2007, 89 min

• terunka003

Kvůli Willovi Arnettovi, tuctová komedie bez hlubšího smyslu. Pár hlášek super.. "Pánové, co tady děláte?" "Snažíme se nalákat holčičku do auta, ale brání nám v tom její matka" (10.2.2011)

Tak tihle bratři rozumu moc nepobrali, o to větší by s nimi mohla být sranda. Je tomu tak z poloviny, protože některé gegy jsou až moc trapné, ale najdou se takové, u kterých jsem se zasmál. Příběh je teda úplně mimo mísu, ale dá se to vydržet až do konce. Jak jinak než sladkého... Zajímavosti: Nápis za letadlem byl dlouhý 1,2 kilometry a vyšel bratry na 3550 dolarů. :-) 43%(8.3.2009)

• HappySmile

Tak tenhle film je totálně o ničem a měla sem chuť ho vypnout už na začátku... Jedna hvězdička za závěrečnou scénu, což byla jediná vtipná scéna v celém filmu.(18.11.2008)

• Kryton

Trapné, hloupé a nudné. Dvojice tupých bratrů napodobují Harryho a Loyda z Blby a blbější a u těch jsem se nasmál 1000krat více. Dvojice herců přehrává a gagy vůbec nezvládají. Zbytečná komedie. Do odpadu to neposlala krásná spolubydlící.(26.1.2008)

• Pro-EaZzy

Další zbytečná komedie, která disponuje naprosto stupidním humorem a tupými bratry, jací se jen tak nevidí. Nicméně film se dal bez problémů dokoukat a musím uznat, že jsem se i párkrát zasmál.(13.11.2008)