Snímek Bratři Solomonovi vypráví vtipný příběh Deana a Johna Solomonových, dvou dobrosrdečných, ale společensky nemožných bratrů. Když zjistí, že posledním přáním jejich umírajícího otce je mít vnouče, vydávají se hledat někoho, s kým by si mohli pořídit dítě. Jenže mládenci, kteří strávili svá formativní léta v arktické divočině bez sebemenšího kontaktu s opačným pohlavím, postrádají jakékoli sociální dovednosti a jejich snahy dosáhnout otcovství se katastrofálně zvrtnou. (HBO Europe)

Pythonator

Neskutečně trapné a zábavné zároveň. Spíš je to na dvě hvězdy, ale nakonec dám tři, protože scéna s poutačem na obloze neměla chybu:-) ()

vercinek

Tento film ohodnotit bylo pro mne opravdu rozporuplné. ..to, co film postrádá na kvalitě jako takové, si vynahrazuje na humoru! Když k tomu připočtu to, že děj nebyl vlastně nijak otřepaný, musím prostě dát ****! ()

PORTER44 odpad!

To je zase slátanina,trapný pokusy o vtipy a skeče.hrozné herecké výkony,trapný hlášky no prostě celý hovadina. ()

katikka

Vtípky na účet dvoch pribrzdených bratov v štýle Jimma Carryho. Asi si to nezaslúži viac ako 50%, ale aj tak sa bolo na čom zasmiať. ()