Snímek Bratři Solomonovi vypráví vtipný příběh Deana a Johna Solomonových, dvou dobrosrdečných, ale společensky nemožných bratrů. Když zjistí, že posledním přáním jejich umírajícího otce je mít vnouče, vydávají se hledat někoho, s kým by si mohli pořídit dítě. Jenže mládenci, kteří strávili svá formativní léta v arktické divočině bez sebemenšího kontaktu s opačným pohlavím, postrádají jakékoli sociální dovednosti a jejich snahy dosáhnout otcovství se katastrofálně zvrtnou. (HBO Europe)

kolemjdouc odpad!

než dám takové ohodnocení musím hodně přemýšlet abych třeba i nechtíc neublížila ale tady jsem nenašla nic zhola nic co by stálo aspoň za jednu hvězdu ()

Reverger

Nevídaně střelená komedie o bratrech, jejichž nevědomost a dalo by se říci infantilnost přesahuje hranice veškerého chápání, ale třeba je to i ten důvod, že to byla taková prdel a že se mi to tak líbilo. ()

Imrwere

Takových typů filmů jsem viděl už dost. V průběhu děje se dá snadno a téměř přesně odhadovat co se stane. Jen se mi nepodařilo odhadnout ten vzkaz za letadlem, vlastně za letadlama :D u toho jsem se vážně pobavil. Jinak fajná komedie, viděl jsem sice lepší, ale i o hodně horší. ()

arcticsky

Až na sporé náznaky slušných fórů dost pitomé téma i celý film. Dementní bratři mě začali štvát už po čtvrthodině... ()

MickeyStuma odpad!

Stupidní humor, převyšuje nad trapností všechno, co se v tomto snímku objeví. Dva bratři, kteří žijí spolu, chtějí za každou cenu dítě, aby potěšili svého otce na smrtelné posteli. A tak začnou shánět nějakou ženu, kterou oplodní. Zpracovaný námět postrádá jakoukoliv logiku, alespoň co se humoru týče. Bratři se chovají tak stupidně, že je to spíše k pláči. Komedie, která nestojí ani za povšimnutí. ()

Yancl

Velice umělá komedie posazená do prostředí rodinných vztahů .. přesněji ve stylu "Jsme dva bratři a hledáme dítě - Zn. Cokoli, kdykoli a jakkoli". Střeštěnej a bláznivej film to je, ale ne v dobře zajetych kolejích. Řada fórů je ohraných nebo tak blbých, že se člověk ani nezasměje. Holt, strnulá oddychovka pro jedno použítí .. víc se od toho nedá čekat. [39%] ()

jojoping

Totálne hlúpa komédia o dvoch totálne hlúpych bratoch. Na jednej strane sa čudujem, ako môže niekto takú hlúposť natočiť, na druhej musím uznať (aj keď nerád), že som sa zopár krát nahlas zasmial. ()

LuNaj

Hodně mi to připomínalo Noc v Roxbury. Ta byla horší, ale zachraňoval to skvělý soundtrack. Tady jsou zase (pro mě) sympatičtější herci, ale samozřejmě nechybí množství stupidit, tolik typických pro americké komedie. Byl jsem překvapen i solidní dávkou vtipných momentů. Zkazila mi to sekce reklamy prostřednictvím letadla a závěr v salónu. ()

borohub odpad!

Kde sakra ty američtí scénáristé na takovéhle shity chodí? Když ta zápletka stojí za hovno, na takovéhle téma prostě nejde udělat dobrý film. Typický happy end to opět srazil na odpad! Chvílemi jsem uvažoval že dám aspon jednu hvězdu, ale kvůli tomu konci fakt ne.. PS: BOŽE TO BYLA KRAVINA ()

Miloško

Bratia Solomonovi a herci,ktorí ich hrali sú čistý dementi.Sony Pictures opäť vyrobilo jednu zbytočnú komédiu,jeden pekný nezmysel. ()

lednik odpad!

ale kecal bych kdybych rekl, ze ve filmu (alespon v te casti, kterou sem videl) neni dobra scena, kdyz se jeden z brachu domluvi se zenskou, ze mu da dite a pak jdou k ni na tom pracovat a ji sejme nakladak tak sem se docela smal:) ()

SenFlxr odpad!

Hloupý scénář, špatně zahrané. Nesympatičtí představitelé hlavních rolí. Na tomhle filmu není dobrého snad vůbec nic. ()

Chlo0opek

Takoví novodobí Blbý a blbější. Např. při scéně, kdy jeden bratr přestěhuje tatínka do jejich bytu, hodnotí to druhý bratr přesně ve stylu, jak by to udělali v tom zmiňovaném filmu. Dobré scény byla např. když už našli jednu potenciální matku "korpulentního tvaru", která je přesně dle jejich představ a ta celá rozradostněná, že se jí také splní její sen, vběhne do cesty autobusu nebo zcela jednoduchá scéna s letadlem, které táhne za sebou nápis, jenž je v nejdůležitějším místě rozdělen:) Nu což, bavil jsem se dávám 3*. A to dokonce lepší 3*;) ()