Iluze lásky

Největší kouzelnická legenda. Harry Houdini. Konkrétně jeho turné po Velké Británii v roce 1926. V té době se totiž světoznámý kouzelník seznámil se ženou jménem Mary McGregor (Catherine Zeta-Jones) a na první pohled se do ní zamiloval. Netušil však, že jeho čerstvá láska není úplně tím, čím se zdá být. Ve skutečnosti je to podvodnice, která chce Houdiniho (Guy Pearce) podvést a využít k tomu při jedné z kouzelnických seancí „ducha“ jeho matky. Bude se čarovat, podvádět i milovat. (oficiální text distributora)

ZkuKol

O čem to vlastně bylo? O Houdinim, o lásce, o magii nebo o posmrtném životě? Já fakt nevím, ale byla to docela nuda. Guy je dobrý herec a Catherine v sobě spojuje půvab i herecké schopnosti (navíc jí dobře sekunduje má oblíbená Saoirse). Jenže je to o hovnu a o všem zároveň. Co měl znamenat závěrečný doják a voiceover o předtuchách nevím, ale už deset minut jsem sledoval čas. Myslím, že osobnost jako Houdini by si zasloužil víc než tohle nemastné, neslané dílko, a klidně se stejným obsazením, ale pod taktovkou někoho schopného... 40% ()

MaMitti

Ze začátku nic moc, spíš víc než nic moc....ale vydržela jsem to a závěr se mi líbil. Dostala mě prostě představitelka dětské role....jdu se kouknout, jestli a kde bych ji mohla znova vidět. ()

cab

Vycpeli, televizne odbyty a nezazivne podany zivotni pribeh jednoho z nejvetsich kouzelniku - Harry Houdini. Desetkrat fuj a cekam i pevne doufam v lepsi zpracovani v blizke budoucnosti. 35% ()

ashtangi

Všichni hrají dobře, obzvlášť Saoirse, ze které jednou bude skvělá herečka. Příběh je chytlavý a ke konci dojemný. . ()

PEZ

Priklad toho, ako scenar potopi dobrych hercov, v pohode art design a nadpriemernu hudbu. Este prva polovica ujde, no potom nastanu zvraty, kde divak prerodu postav neuveri a kde na konci uz nechape, preco dane vety vychadzaju hlavnym predstavitelom z ust. Skoda, najma pri tej hereckej zostave. Harry Houdini si bude musiet pockat na lepsi snimok. ()

tranquill

"Je to všechno jen šoubyznys a šaškárna!" Tak ostře bych to nehodnotil, ale jinak je to spíš jen na jedno zhlédnutí. ()

Kotsour

Takový slabší odvar Dokonalého triku a Iluzionisty, který i přes velkou snahu ústředního dua nedosahuje podobných kvalit. Navíc mi trochu vadilo představení Houdiniho, ale to už je spíše otázka scénáře a sám toho o něm moc nevím a potom i samotné poselství filmu. To jako, že láska je kurva? Kurvy jsou lidi. ()

mira.l

No tak snad jedna hvězdička za S. Ronan, jinak nemám, co bych na tom shledal pozitivního. Zakládalo se to na skutečnosti nebo ne? Ale ono je to vlastně jedno, na nudnosti tohoto počinu to nic nemění. Takže to co nejrychleji zmizne z disku jak Houdini ze svěrací kazajky. ()

Sjuzn

Už dlouho jsem neviděla film, který by mě dokázal tak dokonale uspat, jako tenhle nabubřelý, pravděpodobně romantický film s Catherine Zeta-Jones a Guyem Pearcem. Víc než samotný otřesný příběh s chatrnými hereckýni výkony mě děsil jenom fakt, že tenhle film nebyl bohužel jenom iluzí, ale ve skutečnosti byl až děsivě reálný. * uděluji pouze za celkem slušnou výpravu a kostýmy, které však bohužel celkový dojem nenapraví. ()

Didisek

Film zrovna mě extra moc nesednul, chvílemi jsem se i nudila, ale dokoukala jsem to do konce. Více už to vidět ale nemusím. Každopádně dobrý film před spaním .) ()