Organizace Alfa: Hádův faktor (TV film)

• Česko

Hádův faktor

Covert One: The Hades Factor

Operácia Hades

Tajuplná Operácia Hádes

Thriller / Drama

USA, 2006, 2x80 min

• WinstonS

Výzva všem fanouškům Roberta Ludluma: řekněme své razantní a úderné NE všem pokusům prznit dílo našeho oblíbeného autora!(5.8.2008)

Slušný televízny film, plný agentov a sprisahaní. Herci sú sympatickí a veľmi dobre typovo vybratí. Napätie to trochu možno postráda, ale to hlavne pre svoju dĺžku. Zostrihanie na "normálnu" dĺžku by určite pomohlo - je zbytočné sledvať ako jednotlivé postavy prichádzajú v rozličnom čase na to isté. Do priemeru sa to však určite vmestí. Nedávno som videl filmík DIPLOMAT s podobnou atmosférou (a sympatickým obsadením) a v tomto súboji vyhráva Hades. Jason Bourne je určite iný level, ale toto v rámci žánru tiež neurazí...(8.9.2009)

• Matli

Zbytečně dlouho řešenej problém, ikdyž děj není úplně marnej. Celkově nezáživné. 34%(15.12.2014)

Bylo to příšerně dlouhé, rozkouskované a věčnými reklamami tak přerušované, až jsem chvílemi ztrácela souvislost a připadalo mi to jako všichni proti všem. Herecké obsazení za moc nestálo a vydržet to s těmi reklamami 4 hodiny byl opravdu nadlidský výkon. Smazalo to celý dojem.(15.8.2009)

• Corey

Všechno špatně...chudák Robert Ludlum (mimochodem jeden z mých oblíbených spisovatelů)...(12.8.2008)

• - Snímek vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy (2000) Roberta Ludluma. (Olík)