Říše hraček

Mr. Magorium's Wonder Emporium

Ríša hračiek

Komedie / Fantasy / Rodinný

USA, 2007, 94 min

Natálku i Dustina mám nesmírně rád, oba tyto herce najdete v mé TOPce. Proto možná jsem na tomto filmu nehledal chyby, ale užíval jsem si ho. A nesmírně. Možná je to tou vánoční atmosférou. Anebo je to možná tím, že se mi tento snímek fakt líbil. Nevím. Čtyři velmi silné hvězdy s tím, že opakované projekci se bránit nebudu.(23.12.2009)

• BoPo

Pre deti, ktoré nemajú vkus.(20.9.2009)

• GilEstel

Bohužel už nespadám do věkové kategorie, pro kterou je tento film určen. K jeho sledování mě zlákalo hlavně obsazení Dustina Hoffmana a Natalie Portman. Leč roztomilý pohádkový příběh o kouzelném hračkářství a jeho hodných majitelích pro mě jaksi nemá svůj půvab. Absence jakéhokoli konfliktu (byť jen toho pohádkového dobro – zlo) bere i pozitivní potenciál tradičních zápletek. Jediný motiv zůstává v tom, že starý pán chce odejít do důchodu (ze světa), na což se všichni a všechno připravují. Jako celovečerní film scénáristicky naprosto nedostatečný. 35%(26.12.2011)

23. 12. 2009 - 1/2 filmu + 1. 2. 2010 - 75%(27.1.2010)

• sta

ach můj bože! proč?(12.12.2007)