poster

Říše hraček

 • USA

  Mr. Magorium's Wonder Emporium

 • Slovensko

  Ríša hračiek

Komedie / Fantasy / Rodinný

USA, 2007, 94 min

Režie:

Zach Helm

Scénář:

Zach Helm

Kamera:

Roman Osin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  ****

  První polovina filmu stojí za 5 hvězdiček, druhá ovšem pokulhává. Přesto se jedná o hezkou pohádku plnou skvělých fantasy efektů. Takhle nějak by mělo vypadat fantasy. Teda podle mého.(25.10.2011)

 • juta
  ***

  Pěkný a barvitý filmík, ale nechápu o čem vlastně přesně je a pro koho je určený. Jako že majitel umře a přenechá obchod nástupkyni je všechno? Čekal jsem ještě něco navíc. Vždyť ani moc veselý není, aby to bylo pro děti a ty si z toho něco odnesly.(21.12.2012)

 • M.a.t.t.
  **

  Otravne šušľajúci Dustin Hoffman ako Pán Magorium túžiaci po oddychu, pretože už nemá dostatok topánok, Natalie Portman s krátkym účesom v roli jeho pomocníčky túžiacej sa pohnúť z miesta, Jason Bateman ako podivínsky účtovník večne zavalený prácou, malý chlapec neschopný si nájsť priateľov a jedno magické hračkárstvo, ktoré sa odmieta zmieriť so zmenou majiteľa. Nič viac bohužiaľ Ríša hračiek neponúka.(24.7.2008)

 • nash.
  *****

  Malý klenot odhozený coby tretka příliš dospělými diváky. Kouzelný film, pro všechny, kteří uvažují o smyslu života, o smrti i jiných vážných věcech a přesto ještě nezapomněli být dětmi. Plný nádherných drobností a momentů, vtipný i dojemný, laskavý a hravý i moudrý, kde v každém zákoutí čeká nějaké to malé kouzlo ať už ve slově či obraze. Dustin Hoffman vytváří nádhernou postavu v níž se prolíná velké dítě a malý moudrý muž, snílek plný energie, jehož věčným úsměvem přesto nenápadně probleskuje smutek a tíha let. Natalie Portman mu příjemně nevtíravým způsobem přihrává a sama pro sebe si krade malé střípky onoho kouzla, které nakrátko vdechlo život nejen hračkářství, ale také filmu, mému pokoji a dokonce i mým vlastním vzpomínkám a úvahám.(28.11.2010)

 • ivishka
  ***

  Celkem koukatelný fantasy rodinný film s občasným náznakem jakéhosi podivného humoru.Ovšem takové to typické klišé, kdy neznámá slečna v podání mnou velice NEoblíbené Natalie Portman dostane darem jakýsi kouzelný obchod s harampádím všeho druhu..Celkem kouzelná atmosféra - napoprvé .Jednou a dost - průměrný film.(30.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace