poster

Říše hraček

 • USA

  Mr. Magorium's Wonder Emporium

 • Slovensko

  Ríša hračiek

Komedie / Fantasy / Rodinný

USA, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ***

  Uhm, ok. Takže, čekala jsem, že to bude dost pošahaný film, ale nikdy mě nenapadlo jak moc. Na to, že mám kouzelné rodinné filmy ráda, tak tohle mi teda opravdu moc nesedlo a spíš jsem na to celou dobu koukala s očima vyvalenýma dokořán. Znovu už ne, 3* a to nadhodnocuju.(21.12.2012)

 • genetique
  ***

  Celkom milý film, ktorý by som v ponuke reštauračného menu prirovnal k dezertu. Príjemný herecké duo Hoffman a Portman (sa) vo filme hrali ako deti. Film samotný má vo svojom deji ale značné dilemy. Niektoré scény sú totiž príliš dospelé aby film pôsobil detsky a rozprávkovo, a zároveň miestami až prehnaná infantilnosť a detskosť môže pôsobiť na dospelejšieho diváka tiež zmätene. Stačilo trafiť sa niekde medzi a bol by z toho viac, než len tuctový (nie však menej kvalitný) film s lahodne ubiehajúcimi minútami a občas prekvapivou originalitou. 60%.(11.1.2009)

 • choze
  ***

  Řídký děj naštěstí zachraňuje úsměv Natalie Portman a Hoffmanovy hlášky.(16.6.2008)

 • hippyman
  **

  založit film jen na trikových efektech, úžasných létajících hračkách a třpytivých hvězdičkách je pro děti možná k nezaplacení, pro dospělé spíš k nevydržení... nad vodou tak drží snímek jen příjemné herecké výkony, jinak bych to fakt asi hodil do koše... roztomilé, barevné, kouzelné x přehnaně infantilní, nudné. 40%(4.11.2008)

 • nash.
  *****

  Malý klenot odhozený coby tretka příliš dospělými diváky. Kouzelný film, pro všechny, kteří uvažují o smyslu života, o smrti i jiných vážných věcech a přesto ještě nezapomněli být dětmi. Plný nádherných drobností a momentů, vtipný i dojemný, laskavý a hravý i moudrý, kde v každém zákoutí čeká nějaké to malé kouzlo ať už ve slově či obraze. Dustin Hoffman vytváří nádhernou postavu v níž se prolíná velké dítě a malý moudrý muž, snílek plný energie, jehož věčným úsměvem přesto nenápadně probleskuje smutek a tíha let. Natalie Portman mu příjemně nevtíravým způsobem přihrává a sama pro sebe si krade malé střípky onoho kouzla, které nakrátko vdechlo život nejen hračkářství, ale také filmu, mému pokoji a dokonce i mým vlastním vzpomínkám a úvahám.(28.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace