poster

Říše hraček

 • USA

  Mr. Magorium's Wonder Emporium

 • Slovensko

  Ríša hračiek

Komedie / Fantasy / Rodinný

USA, 2007, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bauer
  **

  Nevím co to mělo být za pokus. Jestli to měl být pokus o vytvoření něčeho pobného, co by se mohlo rovnat Karlíkovi a továrně na čokoládu. A nebo jestli šlo o to, natočit rodinnou komedii, která má dětského diváka pobavit a možná i dospělého. Ne, ani jeden z pokusů nevyšel! O Karlíkovi nemůže být vůbec řeč. A komedie? Vždyť komedie nás má bavit, abychom měli úsměv na tváři a pokud možno se smáli nahlas. Jenže tady se nic takového neděje. Hračkařství je sice hezky uděláno a hračky jsou hezké, jak jsou jakoby živé. Ale to nestačí. Jediné velké plus má délka filmu, protože cca 90 minut nudy je přijatelné, než aby to šlo třeba dvě hodiny. Dustin Hoffman je ve své roli nic moc a myslím, že nemá takovéto filmy zapotřebí. Natalie Portman je půvabná, a s kratkými vlasy ji to velmi sluší. O jejím výkonu bych polemizoval. Pokud možno Říši hraček nikdy více!!!(28.3.2008)

 • Sašenka165
  *****

  Nemůžu si pomoct, ale mě se Říše hraček opravdu líbila. Celá ta filmová metafora o životě, smrti, důvěře a sebedůvěře je natolik dospělé téma, že jsem v některých chvílích přemýšlela, je-li tento film vůbec pro děti. Ano, je... ale těžko si z něj odnesou něco víc, než krásné obrázky a vtípky. Hoffman a Portmanová byli, jako ostatně vždy, skvělí a hodně mě překvapil malý Zach Mills a také Jason Bateman. Slušná byla i hudba a několikrát jsem se ze srdce nahlas zasmála. Není to úplně dokonalý film, ale když mám váhat mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, přikloním se k vyššímu hodnocení.(7.8.2008)

 • ajuska
  **

  Docela nuda, příběh je hrozně plytký, prázdný, bez jakéhokoli dramatického oblouku, absolutně nic nenabídne a nepřinutí vás se s kýmkoli ztotožnit. Taková pěkná skořápka, které chybí náplň. Hračkářství je sice pěkně udělané, ale to je asi tak všechno, co vás tu může zaujmout.(4.6.2008)

 • BoPo
  **

  Pre deti, ktoré nemajú vkus.(20.9.2009)

 • Campbell
  **

  Strašné zklamání. V tomhle že hraje Bateman, Portmanová a Hoffman? Proč? Kdyby to bylo béčko s nějakýma neznámíma hercema neřeknu ale tohle? Neuvěřitelně utahaná blbost. A navíc ten nechutnej konec. Fuj.(17.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace