Říše hraček

USA, 2007, 94 min

Zach Helm

Zach Helm

Roman Osin

mimo dospělou logiku, ale málo se dotýkající té dětské(23.12.2009)

Celkom príjemný rodinný film o hľadaní sebadôvery a viery v seba samého. Snímku dominuje D. Hoffman s pekne učesaným "Brežnevovským" obočím a drobná N.Portman. Kúzelná predajňa hračiek žiari farbami, ale skôr si viem predstaviť, ako by sa s týmto príbehom vyhral T.Burton. Dobrému pocitu pri sledovaní postatne pomáha kvalitný hudobný doprovod. Silné tri hviezdičky.Film 60%.(20.1.2010)

• sta

ach můj bože! proč?(12.12.2007)

• ajuska

Docela nuda, příběh je hrozně plytký, prázdný, bez jakéhokoli dramatického oblouku, absolutně nic nenabídne a nepřinutí vás se s kýmkoli ztotožnit. Taková pěkná skořápka, které chybí náplň. Hračkářství je sice pěkně udělané, ale to je asi tak všechno, co vás tu může zaujmout.(4.6.2008)

Je skvělé, že se dnes dokáže vymyslet pohádka, kde, aby jste dosáhli vytouženého cíle, nemusíte tasit kord a proklát někomu srdce. Bez boje, s úsměvem, ochotou uvěřit. Je to prostě príma... :)(13.7.2008)