foto

Kiele Sanchez

  • nar. 13.10.1977 (39 let)
    Chicago, Illinois, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Kiele Michelle Sanchez se narodila 13. října 1977 v Chicagu. V jejích žilách však koluje krev francouzská a portorikánská. S herectvím začala ještě na vysoké škole, kdy dostala roli ve školní hře podle Steinbekova románu, HROZNY HNĚVU. Nutno dodat, že jako malá měla z vystupování přd obecenstvem panický strach. Po prvních vystoupeních byla však tréma ta tam a Kiele několik dalších let hrála v různých divadlech v Chicagu. V roce 2000 se probojovala do finále soutěže MTV - Wanna Be a VJ, které se konalo v New Yorku. I když soutěž nakonec nevyhrála, jistí lidé si jí všimli.

Do New Yorku se nakonec přestěhovala, brzy poté se objevila ve třech pilotech a pak v televizním filmu CLASS WARFARE. Větší roli pak získala v seriálu THAT WAS THEN. V roce 2003 jsme ji mohli vidět i po boku Matta Damona v komedii BRATŘI JAK SE PATŘÍ a hned poté přišla její obrovská šance v seriálu MARRIED TO THE KELLYS, kde hrála Susan. O dva roky později Kiele nahradila Lauru SanGiacomo v dramatu RELATED. Poté přišla její asi nejznámější role v televizním seriálu ZTRACENI, kde ztvárnila postavu herečky a podvodnice Nikki. Menší roli měla také v ŘÍŠI HRAČEK, kde se objevila po boku Dustina Hoffmana a Natalie Portman. Prozatím jejím posledním projektem je horor INSANITARIUM, kde by měla hrát společně s Peterem Stormarem.

Kiele má také ráda psy, trpí klaustrofobií a se svou výškou (160 cm) se rozhodně nikdy nestane profesionální hráčkou basketbalu.

Martin "3DD!3" Tegel

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace