poster

Jedné noci v jednom městě

 • anglický

  One Night in City

Animovaný / Loutkový / Komedie / Horor

Česko, 2007, 67 min

Režie:

Jan Balej

Scénář:

Ivan Arsenjev, Jan Balej

Producenti:

Martin Vandas

Kostýmy:

Radka Balejová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiVentura
  **

  Dobrý pokus.!(16.10.2009)

 • swamp
  ****

  Jan Balej, kterého všichni známe z Fimfára 2, se rozhodl vytvořit souhrn povídek, ve kterém si opět zahrají loutky. Příběh odehrávající se na Žižkově, postavy morbidní s prapodivnými úchylkami. Nejvíce mě dostala povídka Větvička a Ploutvička, ale nebudu tady spoilerovat, takže se podívejte sami.. ;)(6.5.2007)

 • D.Moore
  ****

  Krásně podivné (a podivně krásné).(31.12.2011)

 • Ruut
  **

  Sorry, ale na to se nedá dívat. To je tak cool a husté, až to není pro normalní smrtelníky sledovatelné. A t jinak lsintám u všeho českého loutkového.(20.5.2009)

 • depony
  **

  Vlastně celkem velké zklamání. Věřím, že kdybych to viděl v televizi po dílech, bral bych to třeba jako Večerníček. Takhle to vypadalo jako směska mnohdy nenápaditých, jindy nápaditých [i já se bavil i Větvičky a Ploutvičky:))] příběhů, které mají společné asi jen to, že se to odehrává v noci [v tom případě zmiňovaný Větvička a Ploutvička nezapadá]. Chybělo tomu dějové propracování. S Douglasem nesouhlas v jediném - já u toho filmu hodně přemýšlel, co tím chtěl autor říct a proč se to tam děje ... :))(7.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace