Jedné noci v jednom městě

One Night in City

Kostýmy:

Radka Balejová
  • LiVentura

Dobrý pokus.!(16.10.2009)

Jan Balej, kterého všichni známe z Fimfára 2, se rozhodl vytvořit souhrn povídek, ve kterém si opět zahrají loutky. Příběh odehrávající se na Žižkově, postavy morbidní s prapodivnými úchylkami. Nejvíce mě dostala povídka Větvička a Ploutvička, ale nebudu tady spoilerovat, takže se podívejte sami.. ;)(6.5.2007)

Krásně podivné (a podivně krásné).(31.12.2011)

• Ruut

Sorry, ale na to se nedá dívat. To je tak cool a husté, až to není pro normalní smrtelníky sledovatelné. A t jinak lsintám u všeho českého loutkového.(20.5.2009)

• depony

Vlastně celkem velké zklamání. Věřím, že kdybych to viděl v televizi po dílech, bral bych to třeba jako Večerníček. Takhle to vypadalo jako směska mnohdy nenápaditých, jindy nápaditých [i já se bavil i Větvičky a Ploutvičky:))] příběhů, které mají společné asi jen to, že se to odehrává v noci [v tom případě zmiňovaný Větvička a Ploutvička nezapadá]. Chybělo tomu dějové propracování. S Douglasem nesouhlas v jediném - já u toho filmu hodně přemýšlel, co tím chtěl autor říct a proč se to tam děje ... :))(7.2.2007)